Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) szmörlock007 válasza b. (#25) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Ez magánvélemény, de szerintem dxr 1.1-ben nem lesz baj, aztán max tévedek. Persze, a rage mód valószínűleg túl megy rajta, de hát az rtx 3090 se a gyári tdp-vel megy ilyen alapon ugye :DDD
Szerintem a 6800xt és a 6900xt nagyon kompetitív lett, én pl személy szerint ha ilyen árkategóriában mozognék az rx 6800xt-t venném az rtx 3080 ellenében(de ez csak magánvélemény, kinek mi a fontos ugye), az rx 6900xt meg szintén nagyon jó a célközönségnek, és végre a csúcson harcolnak megint a vörösök, persze arra könnyebben kihoz egy 1000 dolláros rtx 3080ti-t az nvidia mondjuk felezett rammal (12 GB), de hát végre van verseny hát nem erre vártunk már mióta? Aki ezután csalódott (nem rád értem :D ) az tényleg nem tudom mit várt, valszeg rtx 3080 teljesítményt 200 dollárért vagy nem tudom. A 6800 talán kicsit túl van árazva, de arra tippelek ez lesz az a kártya amire abu azt mondta, hogy eredetileg 12 gigával adták volna de aztán maradtak 16 gigán, az megmagyarázza a kis árkülönbséget (bár tartom, hogy 550-nek kellett volna lennie, nagyobb lenne a különbség egyrészt a 6800xt-től, plusz árban olcsóbb lett volna az nyilván sose hátrány), másrészt ha gyorsabb mint az rtx 3070 (ezt nem tudom hirtelen) és dupla annyi a Vram akkor az is megéri bizony az árát.

Plusz számomra külön öröm ez, mert emlékszem hogy többek között Malibutomi meg én mennyire el voltunk hordva pár ember által mert logikusan magyaráztuk miért lesz 2x olyan gyors a csúcs rdna2, mint az rx 5700xt, de hát az nem lehet, meg örüljünk ha egyáltalán a 2080ti meglesz . :DDD :DDD
Hát meglett ;] :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.