Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Fel tud vajon nőni az Arkham trilógiához? Vagy nem is cél hasonló, logikai és ügyességi feladványokkal illetve gyűjtögetéssel teletűzdelt játékmenet produkálniuk?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) k-adi válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

eddig én 1 gameplay videót láttam ahol még volt healthbar is meg mindenféle dmg score.. remélem azóta már ezeket a hülyeségeket kivették belőle (tudom hogy ui szinten "hide"olható elvileg)

az biztos érdekes lesz látni majd, hogy most többféle karakter lesz 1 fő helyett, így a story mesélés is megoszlik majd

(#3) btf válasza k-adi (#2) üzenetére


btf
aktív tag

Én is abban reménykedek hogy minimum kikapcsolható lesz dmg score.

Tegnap ment élőben a DC Fandome, gondoltam kapunk gameplayt+dátumot ehhez és a Suicide Squad játékhoz is.

Gameplay nem volt, dátum meg 2022 továbbra is mindkét játéknál. (kicsit csalódott voltam, bár van még egy Game Awards, lehet hogy ott látunk még valamit ezekből)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4) melega válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


melega
őstag

Nem tudom. Én a Batman trilógiát szerettem nagyon, de ezt erőltetettnek érzem.

Kíváncsi leszek hogy ebben a részben is a melléküldetések végén lévő gonoszok elkapásán fog e múlni a végkifejlett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.