Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Ez egy klón, de az a fajta amire még biztos ránézek, mert lehet jobb lesz mint az eredeti.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) kutga


kutga
nagyúr

Ezt látva sokakban a Battlefield sorozat 3. és/vagy 4. része ugorhat be

Nem azt néztem? Ja. Nem. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#3) batman91 válasza gabor7th (#1) üzenetére


batman91
őstag

Én is erre számítok. Ezek alapján már most jobban bejön.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) Cifu


Cifu
nagyúr

Sacc per kábé mi újdonságot nyújt a BF3 / BF4-hez képest? Mert én nem látok semmi rendkívülit. :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) oriic válasza Cifu (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz benne Battle Royale. :D

Live-Die-Respawn

(#6) Gery9112 válasza oriic (#5) üzenetére


Gery9112
őstag

Úgyis hiány van azokból a játékokból. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) Cifu válasza oriic (#5) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez mindent megmagyaráz... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) Enton válasza Cifu (#4) üzenetére


Enton
addikt

Esetleges friss és nagyszámú játékost, ha a netkód nem lessz bibis akár jó is lehet. :K

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) Cifu


Cifu
nagyúr

Most nézem a Steam oldalát:

The most authentic bullet vs. armor system in the FPS genre to date, achieved through years of research and development with military professionals. Ballistics, a weight system, full body awareness, vehicle physics, and an extensive customization system all affect the gameplay in a meaningful way.

Itt kb. lefordultam a székről. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) Gery9112 válasza Cifu (#9) üzenetére


Gery9112
őstag

Remélem nem Sacha Baron Cohennel konzultáltak. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#11) batman91 válasza Cifu (#9) üzenetére


batman91
őstag

Lehet most nevetünk, de nehogy aztán meglepődjünk. :)

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#12) gabor7th válasza Cifu (#9) üzenetére


gabor7th
addikt

Ha így van akkor ez nálam egy nagy plusz pont.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#13) NomadND1 válasza Cifu (#9) üzenetére


NomadND1
senior tag

A-ha. Ezért van az, hogy sima AR-el tropára lövik a páncélozott csapatszállítót :DDD Meg persze a HE lövedékből is kell pár egy katonába ;] Meg egy fél tár AR az emberbe :DDD Ugyan már :D

Bár neked nem kell magyarázni :R

(#14) Cifu válasza batman91 (#11) üzenetére


Cifu
nagyúr

Te megnézted a videót? :DDD

HP alapú sérülésrendszer, gépkarabéllyal lövi a harckocsit (és a jelek szerint sérül). Láttál benne sántikáló vagy félkarú ürgét? Láttál leszakadt lánctalpat, kilőtt kereket?

Így sokadjára megnézve annyi plusz van benne, hogy fel van osztva pár sérüléspontra a jármű, van járműoptika, van RCWS (távirányított fegyvertorony), APS (aktív védelmi rendszer). De nincs lánctalp sérülés, nincs erőátvitel, nincs motor, sőt, egyetlen ember elvezeti, tehát a regionális átütést sem érdemes vizsgálni (ami pl. World of Tanks vagy War Thunder szinten ott van évek óta).

Ez egy vicc, már bocsánat. Persze, árkád szinten elmegy, csak utána ne jöjjenek itt ballisztikával (láttál lecsúszott, gellert kapott lövedéket?) meg páncélátütéssel...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) gabor7th válasza Cifu (#14) üzenetére


gabor7th
addikt

Még nincs kész, de valószínű ők is rájönnek, hogy túl nagy falat lenne ez. Túl sok plusz számítás kéne, amihez erős gépek kellenek és egy multiplayer játékban ez laggot okozna. Plusz gyerekeknek tilos lenne leszakadt karú emberekkel játszania.

Valószínű csak arra gondoltak, hogy pl. a golyóálló mellény csak pisztolyok ellen véd, erősebb fegyverek ellen nem, meg pár apróság.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#16) Cifu válasza gabor7th (#15) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ehhez képest gépkarabéllyal lövi a páncélozott járművet a videóban a játékos... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#17) gabor7th válasza Cifu (#16) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem elemeztem én ezt ennyire, de lehet, hogy épp aknára megy a tank és akkor is van sérülés jelzés, vagy nem a tankot lövi hanem a tank másodlagos fegyvereit kezelő embert aki félig kilátszódik a tankból, azt hiszem van is egy ilyen rész.

De az is lehet, hogy amit olvastál már rég elavult és a játékosok se fogadnák el a realitást és letettek erről.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18) gabor7th válasza Cifu (#16) üzenetére


gabor7th
addikt

Egyébként armor piercing lövedék a könnyen páncélozott járműveket elintézheti.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19) Polllen válasza Cifu (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

És mi történik? Semmi. Amúgy a másodiknál egyértelműen a géppuskát lövi, azt azért a valóságban is meg lehet rongálni.

Amúgy az új BF-nél nem a vh körítés a baj, hanem a stílus. Sokat pörgettek a bf4-hez képest is a játékmeneten.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) Cifu válasza gabor7th (#18) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az AP lövedék sem varázspálca, ami egy csapásra semlegesíti a célpontot. Ha olyan helyen találod el a járművet, csak átviszi a páncélzatot, és semmi kárt nem csinál bent. Ahhoz, hogy értelme legyen a találatnak vagy mozgás-, vagy harcképtelenné kell tenned a járművet. Tehát a lövedéknek a motor-erőátvitel vagy a fegyverrendszer, illetve természetesen a személyzetben kell olyan kárt okozzon, ami ezt előidézheti.

Egyébként a videóban látható harcjárművek mindegyike olyan, hogy gépkarabéllyal nem tudod hátulról sem átütni (még AP lőszerrel sem). Kárt okozhatsz benne, pl. gumikerekes járműnél a kerék / futómű, megrongálhatod a periszkópokat, optikákat, de ahhoz pár láda lőszert elputtyogtathatsz, amire valóban jelentős kárt okozol benne.... :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) Cifu válasza Polllen (#19) üzenetére


Cifu
nagyúr

A jármű HUD jobb alsó felén látható a jármű HP-je.

Ahogy a BF-ekben, a jelek szerint itt is lehet sebezni a járműveket sima kézifegyverekkel...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#22) Bird válasza Cifu (#21) üzenetére


Bird
addikt

Kezifegyverrel egy tankot.. Ultra realisztikus lesz ez is.. Hiaba, a trendek. 😉

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23) csongi válasza gabor7th (#18) üzenetére


csongi
veterán

Nem!
Karabely loszerrel semmi kart nem okozol benne. Meg a gumikerekes Hummer is kibirja.
Egy Arkad lovolde a video alapjan szep sarga szinu langrobbanasokkal.
:).
A tobbi nokedli.
Ballisztika meg mitokom... :)

Majd kiderul mennyi lesz az ara, es ahhoz merten kell merlegelni.

Bird: Az RPG is kezi fegyver:). Illetve vannak kaliberek amikkel a konnyopancelozott jarmuveket harckeptelenne tudod tenni.

[ Szerkesztve ]

(#24) Cifu válasza csongi (#23) üzenetére


Cifu
nagyúr

Meg a gumikerekes Hummer is kibirja.

Kicsit már Haditechnika topicba megyünk át, de azért tisztázzuk: az alap M998 / M1038 HMMWV semennyire se volt páncélozva. Sima ragasztott üveg volt a szélvédő, mint egy átlag utcai autóban, az ajtók oldalfala papírvastagságú, a plató feletti műanyag tetőt pedig kézzel be lehetett nyomni. Szerintem még .22LR pisztollyal is átlövöd 20 méteren belül. :)

Voltak némi páncélzattal ellátott alváltozatok, de igazából a 2003-as Iraki megszállás után kezdődött el a felpáncélozott HMMWV-k megjelenése, ami csak azért volt ciki, mert az alap HMMWV-t nem készítették fel komolyabb tömeg szállítására, alaphelyzetben az M998 teherbírása 1.1 tonna (összesen, négy teljes felszerelésű katona márpedig alapból cirka 400-440 kg körüli tömeg), a különféle utólagos páncélzatok tömege pedig 350-450kg-ot nyomott. Vagyis a jármű teherbírása nagyjából felére esett vissza, ráadásul az ajtók olyan nehezek lettek, hogy pusztán kézierővel kinyitni nem is tudták a gyengébb emberek, ezért mechanikus segédeszköz kellett ehhez.

Ilyen páncélzattal nagyjából a sima 7.62x39mm-es M43 (más szóval: Kalasnyikov) lőszert képes megfogni, ha azt nem közvetlen közelről lövik ki. De egy 7.62x39mm-es AP (páncéltörő) vagy 7.62x54R lőszert (amit a PKM géppuska és az SzVD mesterlövészpuska használ) már nem nagyon tudta megállítani.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#25) Polllen válasza Cifu (#21) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mit értesz sima kézifegyver alatt?

A BF4-ben nyugodt szívvel lőheted a tankot AK-val, nem fog történni semmi.
Minimum gránát/gránátvető kell hozzá, de a gyakorlatban csak az RPG és barátai segítenek. Az meg már nem a sima kézifegyver, nem?

Itt sem láttam ilyet.

Az egy másik dolog, hogy a tanknak van HP-ja.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) csongi válasza Cifu (#24) üzenetére


csongi
veterán

Igen!
Az elso verziokban azt sem tudtak mire es hol lehetne hasznalni. Az alapot egy civil terepjaro-Homokfuto ihlette. A marka mar nem jut eszembe. Ha jol emlekszem Egy lamborgini motor hajtotta. 100km/100Liter benzin. :)
Igaz repult a terepen.:D
Amcsiba nem lett sikere civil fejlesztesben, de a hadsereg megvette.
Kesobb kezdtek el rajta fejleszteni miutan lettek tapasztalatok.
Es azt irtam, hogy karabely loszer. Ok vannak kivetelek, FNfal,
ami Geppuska loszert tuzel, megis karabely a kicsike. :)
5.56 Nato keliberrel meg lehet kopogtatni rajta.

Az atutes is egy dolog, es az atutes utani karokozas.
Igen optimalis szogbe kell eltalalni hogy telibe atmennyen.
Persze az 50es kaliberu kezifegyvereknek mar nem akadaly ez sem es sok masik kissebb csapatszallito sem.

Csak ugye azok kedveert akik nem ertik mi a realis, vagy azt gondoljak ezek az FPS jatekok annyira elethuek. . :).

Meg a WarThundernek sem sikerult megoldani teljesen.
Pedig eleg sok idot felcceltek bele.

Polllen:Semilyen kezigranat nem okoz kart a harckocsikban.
Repesz alapu robbano fegyeverek.

[ Szerkesztve ]

(#27) Polllen válasza csongi (#26) üzenetére


Polllen
nagyúr

BF4-ről van szó. Úgy rémlik a gránátvető sebzi.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) Polllen válasza Polllen (#27) üzenetére


Polllen
nagyúr

Közben megnéztem, gránát nem, de M320 már sebzi.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Bf4 te vagy az..? :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#30) Kisgépkezelő válasza gabor7th (#15) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Mondjuk egy apró indie fejlesztő megoldotta ezeknek a legnagyobb részét UT2004 motorral a 2006-ban kiadott Red Orchestrában. Voltak leszakadó végtagok, részletes sérülésmodell járműveknek és embereknek is, valamennyire valósághű páncélszimuláció, az 1-ben szerintem még csak a járműveknél, de a 2-ben már az összes kézifegyvernél is valós ballisztikus pályán repülő lövedékek, ragdoll modell, meg miegymás. Cserébe sajnos a pálya nem volt rombolható, de még a későbbi RO/RS játékokban sem. Ha akarják meg lehet oldani, kérdés, hogy mennyire érzi úgy a fejlesztő, hogy ebbe az irányba kell elvinnie a játékot. Végülis hardcore-abb FPS-ekből is több tucatnyi van már, úgyhogy, bár mindig örülök, ha szélesedik a paletta, de amúgy elvagyok azzal a néhány címmel (RO/RS, Insurgency, DoI, Verdun/Tannenberg) amik megvannak. Így is van még pár cím a listámon, amiket kipróbáltam, vagy kipróbálnék (Hell Let Loose, Post Scriptum, Squad), de nincs rá időm, hogy játsszam velük.

(#31) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Gépigény?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#32) fornettisuti válasza fornettisuti (#31) üzenetére


fornettisuti
veterán

Megtaláltam.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#33) #65537792


#65537792
törölt tag

Ez egy jó Bf4 mod. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.