Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Aztán hun az NV a képen?ha már CUDA...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) b. válasza #32839680 (#2) üzenetére


b.
félisten

Hát ebben most Én sem támogatom az NV-t, nem értem a dolgot, bár tény, hogy nekik ez egy fontos tényező a jövőjükre nézve. Jelenleg a tensor magokra nagyon sokat alapoznak...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) derive


derive
senior tag

Aztan megint kijon valami uj modszer, amit megint 3 evbe kerul szabvanyositani es ugrik a visszafele kompatibilitas...

(#5) Kékes525 válasza derive (#4) üzenetére


Kékes525
félisten

A kezdeti technológiák átka...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7) b. válasza #32839680 (#6) üzenetére


b.
félisten

Ebben azért nem vagyok biztos, hogy ebben a szegmensben NV kishal szerepet tölt be, sőt igazából pont hogy ő a nagy hal hardver téren. Google, Microsoft, IBM, Baidu, Facebook, is mind NV féle hardverekre épül és például TensorFlow ra vagy hasonló működésű elvű, csak más elnevezésű rendszerre épül.( Watson, caffe2 )
Persze elkezdődött a saját fejlesztésű chipek gyártása erre a térre, csak az még idő és NV jön szeptemberben az egyik leggyorsabb ilyen jellegű megoldással piacon, amit kíváncsian várnak a piac szereplői.
Maga mint cég kisebb valóban, de a betöltött szerepe ebben a szegmensben mérvadó. Itt egy jó kis cikk erről a témáról, a piaci szereplők helyzetéről és hozzáállásáról.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) b. válasza #32839680 (#8) üzenetére


b.
félisten

Értem akkor a cikkben bizonyára félreinformált a szerző...
Én úgy tudom a Google, IBM, is még az NV re épített rendszereit használja, és a Microsoft is. hardverileg még mindig meghatározó szerepet tölt be.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) derive válasza #32839680 (#10) üzenetére


derive
senior tag

Hiaba van (papiron) jobb hardver, a szoftveres tamogatottsaga 0...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.