Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) perfag


perfag
aktív tag

végre?
csak a wro.hu-t kell megnézni, az idei versenyre (erről lehet továbbjutni a győri világdöntőbe) a regisztráció lezárult

összértéke mintegy 15 millió forint - nemrég olvastam, hogy interaktív táblákra 4 milliárd Ft-ot talicskáznak bele, miközben mindenki az oktatásban látja, hogy az interaktív tábla zsákutcának bizonyult

(#2) mepet


mepet
addikt

100ezer egy mindstorms EV3. Kisker áron. Tehát 150 készletet tudnak kiosztani 15 millióból. Mivel 3-szoros túljelentkezést jelentett a pályázó 150 csapat, így 50 csapat kapott támogatást. Kínváncsi lennék, hogy az 50 csapathoz mi jutott el végül...

[ Szerkesztve ]

(#3) Vesa válasza mepet (#2) üzenetére


Vesa
veterán

Nekem pont ez jutott eszembe. Még ha csapatonként 2db készletet kaptak is, akkor is bőven nem stimmel.
Élnék a gyanúperrel, hogy megint sokszoros túlszámlázást látunk, a különbözet meg ki tudja, hol landolt? Persze az sem kizárt, hogy több készletet kaptak és/vagy, külön szenzorokat és alkatrészeket is, mert akkor összehozható az egyenleg. De ilyen részletezést nem látunk, tehát nem tudjuk. Én is kíváncsi vagyok, konklrétan milyen eszközökről is van itt szó pontosan!

A tudomány a valóság költészete!

(#4) Karness Muur


Karness Muur
csendes újonc

Egy kis emlékeztető 1998-ból:
https://www.lego.com/hu-hu/mindstorms/history

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.