Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kripke


Kripke
tag

Hmmm... Érdekes. Egy szoftver frissítés miatt a switch tönkrement a nem gyári dokkolóban, miközben nagy valószínűséggel már gyártásban volt a hivatalos dokkoló... :)) :DD

(#2) pilóta


pilóta
nagyúr

Mondjuk eleve hogy a búbánatba lehet valakinek annyi esze, hogy olyan töltöt tervez/engedélyez/gyártásba küld/forgalmaz/stb. ami eltakarja a kijelzőt töltés közben? :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) K0vasz


K0vasz
aktív tag

1. Adj egy szar töltőt gyárilag a kütyühöz
2. Készíts egy normálisat plusz pénzért
3. Profit

(#4) moleculez válasza K0vasz (#3) üzenetére


moleculez
veterán

Add ki olyan színben, amiért meg vannak veszve. De csak miután már mindenki megvette, akinek kellett.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) #05364992 válasza pilóta (#2) üzenetére


#05364992
törölt tag

A cikk kissé hülyén fogalmaz, ugyanis a dokkoló meg a töltő két külön dolog. A cucchoz jár egy rendes usb type-c töltő adapter amit handheld módban az alján lévő csatiba lehet dugni, és természetesen nem takar ki semmit. A másik megoldás hogy ugyanezt a töltő adaptert bedugjuk a dokkolóba, ilyenkor dokkolt állapotban a gép tölt, plusz a kijelzőjét is lekapcsolja, gondolván úgyis maga a dokkoló a hdmi csatlakozóján keresztül tv-re van kötve, és rendes asztali konzol módban lesz használva a cucc. Ez a pici vacak amit most bejelentettek gyakorlatilag csak egy támasz a géphez, aminek az oldalába beledugod a type-c töltőt, az elejére beleülteted magát a konzolt, így tudsz úgy játszani rajta töltés közben, hogy a saját 7"-os kijelzőjét nézed és nem kell az egész gépet tartanod, csak a kontrollert. A piaci rés egyértelműen látszott, de azért szerintem annyira nem világrengető a dolog, ritkán hiányzott volna nekem ez az opció. ( Baromi kényelmetlen szvsz egy asztalra tett 7"-os kijelzőn külön kontrollerrel játszani. )

[ Szerkesztve ]

(#6) moleculez válasza K0vasz (#3) üzenetére


moleculez
veterán

Add ki olyan színben, amiért meg vannak veszve. De csak miután már mindenki megvette, akinek kellett.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) Youri


Youri
veterán

Akkor most mindenki nézzen utána a töltő és a dokkoló közötti különbségnek...

RTX ON

(#8) b. válasza pilóta (#2) üzenetére


b.
félisten

leírták már felettem a választ. Nem töltő, hanem dokkoló...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) Tikakukac


Tikakukac
titán

Basszus ez de meg lett anno magyarázva, hogy ez pedig úgy van jól ahogy és mindenki hülye...
Akkor úgy tűnik, annyira mégsem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10) Szipó válasza K0vasz (#3) üzenetére


Szipó
tag

Eltanulták egymástól a cégek

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#11) lezso6 válasza K0vasz (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Konteós verzió:

1. Adj egy gagyi töltőt gyárilag a kütyühöz
2. Várd meg amíg a 3rd party gyártók csinálnak egy normálisat
3. Adj ki egy firmware frissítést, ami tönkreteszi a 3rd party töltős készülékeket
4. Nem vállalsz semmilyen felelősséget a 3rd party cumókért (ami amúgy jogos!)
5. Készíts egy normálisat plusz pénzért
6. A felhasználók nem csak új, immár 1st party töltőt vesznek, hanem új kütyüt is.
7. Profit

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) g@bo válasza lezso6 (#11) üzenetére


g@bo
nagyúr

erre meg nem fért rá alapból egy usb type c tölcsőcsati, csak plussz cucc megvásárlása esetén egy micro.

nyomi ninti... :(

(#13) TomBennet válasza g@bo (#12) üzenetére


TomBennet
tag

Soha nem láttam még egyik joycon-t, procontrollert sem 100% alá menni töltöttségben, pedig semmi kieg. töltőm nincsen. A trükk: minden este vissza kell rakni a dokkba.

(#14) b. válasza lezso6 (#11) üzenetére


b.
félisten

Na még egyszer , kifejtve, aztán én elengedem.
Töltő:

Dokkoló:

Az elsővel eddig is játszhattál töltés közben a másodikkal pedig asztali módban használod, tv -re rákötve.
A következő miatt kapott értelmet :

ha asztalon kitámasztottad a gépet( gyárilag van hozzá a kitámasztó láb :DDD ) nem tudtad közben tölteni a gépet, mert alulról lehet csatlakoztatni a töltőt.
( tervezési hiba)
DE akinek eddig volt rá igénye az eddig is megoldotta ennél és a nem hivatalos dokkolóknál is jobb , állítható, elektronika nélküli megoldásokkal ,amivel tölthető a gép kitámasztott asztali módban is,standekkel, például.

ÉN most is ezt venném, merta gyári töltővel használható, állítható dölés szögü és kiváló minőségű, ráadásul olcsóbb, felébe kerül szállítással együtt.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) lezso6 válasza b. (#14) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem írtam komolyan a konteót. :D De köszi az infókat, ezzel minden baromság meg van cáfolva. :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16) b. válasza lezso6 (#15) üzenetére


b.
félisten

:R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) g@bo válasza TomBennet (#13) üzenetére


g@bo
nagyúr

és ha nem akarom visszarakni?? :U

(#18) Béééla válasza TomBennet (#13) üzenetére


Béééla
őstag

Én nagyon nem teszem fel etetni a joyconokat (a gyári páros mellett van még egy a 4 játékos miatt), rengetgszer volt, hogy álltában merült le inkább, de hogy utána ne álljon fel, sose volt.

Bélabá

(#19) Youri válasza b. (#14) üzenetére


Youri
veterán

Tegyük hozzá, hogy ehhez a zavarodottsághoz a tájékozatlan fröcsögés mellett nagyban hozzájárul Abu anti-Switch hadjárata is amiben most éppen a dokkolót töltőnek nevezi...

RTX ON

(#20) nyunyu válasza moleculez (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

Apple nem ezt csinálja?

Még a legiBzuibb kolléga is elismerte, hogy az apple világbajnok abban, hogyan maximalizálja a kütyüinek árát úgy, hogy még sziszegj, de azért rohanj a boltba kétszer annyiéert megvenni a cuccot, mint amennyiért a konkurencia adná.

(Mindezt azután, hogy ~2 hónapja vett egy asztroszürke MK2N+MT2-öt ~80k-ért, mert az addigi fehér billzet+trackpad nem passzolt színben az MBPhez. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21) b. válasza Youri (#19) üzenetére


b.
félisten

A korrektség kedvéért azt azért hozzátenném, hogy ez az eszköz szerintem is csak asztali kitámasztott töltésre jó,a fentebb általam leírt problémát oldja meg,ha csak nincs rajt HDMI a másik oldalán.Ha van, akkor valóban dokkoló, és nem töltő.

"Jelentéktelennek tűnő, de valójában hasznos kiegészítő érkezik a Nintendo boszorkánykonyhájából, ugyanis a Switch konzol saját dokkolóját sok felhasználó nem igazán szereti. Ennek az oka csupán annyi, hogy egyszerűen nem lehet a konzol kijelzőjén játszani töltés közben, ugyanis ez ki van takarva."

Ettől függetlenül az egész cikk rosszul van megfogalmazva az első bekezdéstől kezdve, mert ez nem arra nyújt megoldást amit Abu feszeget, hogy ki van takarva a kijelző dokkolóban -,asztali-tv üzemódban mondjuk pont kit érdekel- hanem arra amit én leírtam feljebb. :R
Sajnos ebből is látszik, hogy nem igazán tudja -érti hogy működik a switch, csak jön a cikk, leírva pontatlanságokkal és valótlan dolgokkal,de gondolom javítva nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) Youri válasza nyunyu (#20) üzenetére


Youri
veterán

A nap nyertese a "Találjunk egy teljesen irreleváns témát ahol lehet Apple fikázni" kategóriában.

Gratulálunk

RTX ON

(#23) Mr Bond 007 válasza g@bo (#12) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Mégis minek? Semmi értelme, max ott ahol 2 pár joycon van. Teljesen logikus hogy kihagyták. A switchesek döntő többségének csak feleslegesen drágágult volna a konzol.

[ Szerkesztve ]

(#24) idegen lény


idegen lény
őstag

"A Nintendo emiatt elkészítette a saját kisméretű töltője"

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#25) lezso6 válasza Youri (#22) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Neked meg az Abu-fika terén sikerült ugyanez. Hol az anti-Switch hadjárat? :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#26) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Lehet velem van a baj,de nem értem miért akar valaki hét colon kontrollerel játszani? Vagy fogod a kezedben és töltheted,vagy dokkolod és joycon. Vagy nem?

Life, Uh, Finds A Way

(#27) Goblin12 válasza lezso6 (#25) üzenetére


Goblin12
őstag

NV hardware van benne az már nem elég? :)

(#28) lezso6 válasza Goblin12 (#27) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jaaa, már értem, tehát ő Abu, a Switch-ben meg NV hardver van, tehát szükségszerűen anti-Switch hadjáratot folytat, függetlenül attól, hogy mit ír.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#29) b. válasza lezso6 (#28) üzenetére


b.
félisten

Hát folytathatsz keresztes hadjáratot Abu védelmére, de sokszor nem alaptalanok dolgok , amiket felhoznak itt, még ha nem is szándékos a részéről minden esetben. Ez a cikk kifejezetten félrevezető és téves dolgokkal van tele, összemosva több problémát,de én már feladtam ezt mert már kifejtettem az előző Switch és egyébb NV ( hiány)híreknél az álláspontomat ezzel kapcsolatban és valahol egyetértek az előttem szólókkal.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#30) lezso6 válasza b. (#29) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem Abut akarom védeni, hanem a hülyeségekre próbálok rámutatni. Mindenkinek vannak hibái, hisz emberek vagyunk, de ez az Abuzálás már konteó szinteken zajlik. Ahol lehet próbáltok belekötni, hogy X az AMD ajnáorzása, Y meg az NV fikázása. S természetesen mindig csak indirekt bizonyíték van a nagy összeesküvésről.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#31) b. válasza lezso6 (#30) üzenetére


b.
félisten

A te meglátásod is csak egy vélemény, csak úgy mint másoké.Te így gondolod, más meg nem így érzi ,látja és ennek oka van, nem biztos, hogy csak üldözési mánia van mögötte, mint azt te gondolod állítod.
Indokolni lehetne, meg bizonygatni akár neked is, hogy nincs igazad, de abból kitiltás, moderálás és vita alakulna ki, sőt az sem biztos, hogy nincs igazad.
Nem kellene ebbe belemennem,de mindegy.

Volt a Switch megjelenése előtt elég sok negatív hangvételű cikk olyan címmel is róla, elég ha rákeresel, vagy én is már elég régóta hangoztatom, hogy NV hírek nem jelennek meg az oldalon, bármiféle fejlesztést, sikert, előrelépést is könyvelnek el, hiába van tele az NV blog, hogy milyen 3D rendérélési eljárást fejlesztettek, hiába rendeznek robotika konferenciákat, hiába nyomja Google Bétában a legnagyobb felhőszolgáltatásában a Volta kártyákat ezek nem hírértékűek az oldalon, pedig többen igényelnénk .
Máshol más oldalon nem igen láttam még erre utaló utalásokat hogy elfogult vagy valamelyik párti lenne egy cikkíró vagy egy oldal, mert a tényszerű hírközlő cikkírás nem engedi meg az saját szubjektív vélemény és a tények összemosását, valamint utóbbi tényekhez való hozzákapcsolását és az olvasók ilyen formában való tájékoztatását és befolyásolását.
Jó példa erre Ipon.
EZ nem a mostani cikkez kapcsolódik, hanem inkább ehhez [link] a fórumhoz,ahol LnB vel már ezt lejátszottátok , még ha közös nevezőre nem is jutottatok. Azt azért elárulhatom, hogy én nem veled értettem egyet, de ez nem jelenti azt , hogy nem tisztelném a véleményedet,de nem tartom többre vagy másra, mint másét, aki máshogy látja.
Véleményem az, hogy szükség lenne több aktív cikk és híríróra az oldalon, akik nem elkülönülve egy résszel foglalkoznak,( értsd VGA = only Abu) hanem esetleg egy egy témát, hírcsoportot többen írnának, mint régen, felváltva, több szemlélettel és megközelítéssel. Gondolom ezzel küzd a PH is manapság, mert ha valaki jó szakember, nem biztos,hogy jó cikkíró is és fordítva is igaz lehet ez..Szükség lenne erre véleményem szerint. Abura is szükség van és jó szakembernek tartom, tisztelem a munkásságát, csak a PH nem egyenlő Abuval, legalább is jó lenne , ha nem így lenne, mert egy ember nem tudja kiszolgálni maradéktalanul mindenki ízlését, mint látod és abből az lesz, hogy régen volt only PH aztán lett egyre több más oldal, ma meg már a PH is csak egy a sok közül, amit elolvasok és kiegészítem az bitt kapott ionfókat, hogy valóban korrektül és objektívan lássam a dolgokat. icon egyébként egy jó pont volt az utóbbi időkben, mert mindenféle sallangoktól mentesen objektívan hírközlőn, mérnök emberként írta a teszteket, még ha Abu is ott volt, azért erősen ellensúlyozva volt a stílus és eljutottunk oda, hogy a tesztek megfogalmazása a " népkártya és tényleg népkártyától" eljutott arra ami egy IT oldalhoz méltó.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#32) lezso6 válasza b. (#31) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, végülis az is csak egy vélemény, hogy a föld gömbölyű. :D Hagyjuk már ezt a szokásos terelést, hogy "vélemény". Itt nem azzal van baj, hogy kinek mi a véleménye, hanem azzal, hogy nincs értelmes indoklás, csak nagyon magabiztos kinyilatkoztatások meg fröcsögés. Én érteni szeretném, hogy pontosan miről beszéltek, de ezt valahogy sose sikerül pontosan összehozni. A linkelt vitánál annyi derült ki, hogy a cégek sajtóközleményeinek 1:1 átvételét tartjátok újságírásnak, amikor ez ordas baromság.

Az összes ilyen vita arról szól, hogy keresitek a morzsákat a cikkekben, ahol bele lehet kötni az cikkíróba, mert nem a ti véleményeteket képviseli. Még véletlenül se az adott témáról van szó, hogy akkor most mi a helyzet. S ez kurva szomorú hogy a tartalom helyett a szerző a téma. A hülye közmondással ellentétben kurvára nem az a fontos, hogy ki mondja, hanem hogy mit mond. És utóbbit személyes projekciók nélkül kéne értelmezni.

Abban egyébként igazad van, hogy Abu rohadt kevés. Tényleg több hasonló cikkíró kéne. De NV-s cikkek általában azért nincsenek meg titkolódzik, a többi pedig csak sima közlemény, aminek nincs hírértéke, itt általában csak a nagyobb dolgokat szokás lehozni, a pletyiket nagyon ritkán. Na de mutass valamit, ami itt hiányzik, míg máshol kb mindenki lehozta, mert kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#33) b. válasza lezso6 (#32) üzenetére


b.
félisten

rendben akkor ezt megbeszéltük, gratula :) Ez is egy "objektív" meglátás. ;] ;] ami szerint a te elgondolásod a helyes és másé fröcsögés.

"Abban egyébként igazad van, hogy Abu rohadt kevés"

Szerintem nem csak ebben van igazam, de ez mellékes. nem szeretnék ebbe jobban belefolyni, mert így is túlmentem azon a határon , amit már többször megfogadtam, hogy nem teszek. ha akarod majd privátban küldök linkeket, beszélgetéseket híreket satöbbi, de szerintem annyira ez téged sem fog érdekelni, én meg ebbe már belefáradtam.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#34) idegen lény válasza lezso6 (#32) üzenetére


idegen lény
őstag

[link] :))

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35) lezso6 válasza b. (#33) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem. Ezek szerint nem jött át, hogy miről beszélek. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36) petison válasza b. (#31) üzenetére


petison
tag

+1

Hasonló a véleményünk.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#37) Youri válasza lezso6 (#25) üzenetére


Youri
veterán

Lett volna kedvem válaszolni, de közben a cikk szövege is változott - minden jelzés nélkül -, így már nincs...

RTX ON

(#38) b. válasza Youri (#37) üzenetére


b.
félisten

A tartalma még mindig helytelen :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) lezso6 válasza b. (#33) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jöhet privát, hogy ne ide szemeteljünk.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#40) Norb79 válasza hombre[EU] (#26) üzenetére


Norb79
őstag

Tegnap a szüleimnél, a naplementében a két kölköm (8 és 9 évesek) vérre menő mariokart8 csatákat vívtak, miközben a kerti asztalra volt letámasztva a 7 colos képernyő, egyiknél a kék, másiknál a piros joy. Szerencsére, fiú és lány, így mindenkinek volt megfelelő szín.
Ha tölteni kellett volna, akkor az asztal közepére rakom és akkor a napernyőnek kihagyott lukon keresztül oda tudom vezetni a vezetéket. :D Szerencsére nem kellett.

(#41) hombre[EU] válasza Norb79 (#40) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ok meggyōztél, elhiszem évente akad 1-2 szitáció 😀

Life, Uh, Finds A Way

(#42) Norb79 válasza hombre[EU] (#41) üzenetére


Norb79
őstag

Ez erős túlzás, inkább attól függ ki és mire használja. Az enyém alapvetően pl sosincs tvre kötve, mert tvre kötve komolyabb platformok vannak, nem egy ilyen kiddie cucc. Ez handheldben van használva, vagy egy ember által és akkor két oldalán ott a két kontroller, vagy coopban/multiban és akkor két kontroller két embernél a képernyő meg az asztalon/földön letámasztva. Mert hogy így van kitalálva, az összes dobozos játékom hátlapján ott van, hogy ez az ajánlott felhasználás. Szóval gyakori ez, csak mondjuk nem nálad. Én meg pl azokra nézek furcsán akik szerint ez egy komoly játékplatform. Ez? PC, xbox1x, ps4pro mellett? Ez szerintem pont erre való, hogy a strandon,kertben,akárhol máriókartozzunk rajta egy kicsit, amikor meguntuk a snapszerozást/unozást és nincs nálunk egy társasjáték se éppen.

(#43) SlayerSub válasza Norb79 (#42) üzenetére


SlayerSub
tag

...és visszajutottunk oda, hogy egy játék a grafikájától lesz komoly.... gz :R :R :R

(#44) Norb79 válasza SlayerSub (#43) üzenetére


Norb79
őstag

Nem feltétlen a grafikára gondolok, hanem a játékkínálatra. iOS/android portok, amik iPhoneon/iPaden/random android cuccon is cikinek hatnak, ezeréves PC portok, de azok is csak elvétve, meg van rá 5-6 natív cím és kifújt. Nagyon gyerekcipőben jár az egész. Még most hozzák majd a korábbi címeket rá az előfizetéses rendszer keretében (amiket már ezerszer végigtolt aki nem most érkezik erre az ökoszisztémára), és igen a játékok jelentős része olyan aminek nem én vagyok a címzettje, hanem a 8-9 éves gyerekeim (mert hogy ők már csak a korukból fakadóan se tolták a máriót meg a zeldát nesen, mert akkor még jó húsz év volt hátra a szülinapjukig amikor az ment, ugye...), mert ez egy kiddie platform. Ez a ficherprice konzol, amivel nincs semmi baj, mert a fischerprice egy nagyon jó babajáték márka, csak nem kell belegondolni, hogy az felnőtteknek való, mert nem. Switch sem a hc gémereket célozza az én meglátásom szerint, de ha hc gémerek is megtalálják rajta az örömüket azzal sincs semmi baj, csak nem kell ilyet mondani, hogy csak a hc módon kézben tartom két kontroller a két oldalán az egyetlen felhasználási mód, mert nem az. Az már csak az én magánvéleményem ehhez pluszban, hogy "sőt!".

[ Szerkesztve ]

(#45) b. válasza Norb79 (#44) üzenetére


b.
félisten

"sőt" az én magánvéleményem pedig az, hogy sok hülyeséget hordtál össze, de a végére odaírtad hogy ez a magánvéleményed, így a te szemszögedből elfogadom, és egy nagyobb nyeléssel továbblépek rajta. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#46) Norb79 válasza b. (#45) üzenetére


Norb79
őstag

Köszönöm! De nyugodtan kifejtheted mit látok rosszul, együtt tudok élni azzal, hogy valakinek valami másról más a véleménye. Abszolút igazság úgy sincs, én is csak azokból az impulzusokból táplálkozok amik engem érnek az én háztartásomban meg amikre rálátásom van. Ebben a körben pedig nagyjából ez a kifutása ennek a HW-nek a többi HW (és kapcsolódó játékai) mellett. És egyáltalán nem bántó szándékkal írtam, mert ebben a kategóriában abszolúte betölti a szerepét, nem véletlenül van nekem is otthon.
Csak az a pár komment lepett meg, hogy sose fordul elő az a felhasználás (offline coop/versus tablet módban), ami majd mindegyik doboz hátulján ott van, hogy támogatott, főleg hogy az idő jelentős részében nálunk így pörög a cucc.

(#47) b. válasza Norb79 (#46) üzenetére


b.
félisten

fentebb írták már:

..és visszajutottunk oda, hogy egy játék a grafikájától lesz komoly.... gz

ebben benne van minden amit gondolok. Azért majd ülj le Splatoonozni, Super Mario Odyssey -t tolni Zeldát, Celestét- Bayonettát és lassan rájössz, hogy a rózsaszín , hogy is írtad " kiddo" felszín alatt milyen mennyiségű és minőségű tartalom van, amit nem igen fogsz megkapni se a COD új részében se z xbox one Pc portjaiban.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#48) Norb79 válasza b. (#47) üzenetére


Norb79
őstag

Ezek többsége megvan, nyilván ezeket vettem meg a platformra, nem a skyrimet meg a doomot meg nem is a mobilszökevény world war x-et vagy mit, ami amúgy iOSen ingyenes cím, itt meg 10eniksz euró. Odyssey nagy kedvence a fiamnak, de ő nyolc éves. Zeldától is el vannak ájulva a gyerekek, de bármelyik random pc-s rpg mellett azért nem ugyanaz a hűmegha. De mondom ez csak az én magánvéleményem, és lehet totál rosszul látom, és el tudom fogadni, hogy nektek más a véleményetek erről.
Odysseyt is és Zeldát is tolom amúgy, és nem rossz játékok, sőt, de mégis az az érzésem, hogy nem én vagyok a célközönségük, hanem a gyerekeim. Odyssey is a lokálcoopal, ahogy az egyik player a márió másik a kalap, na, szóval érted. És sokkal jobban halad benne a kölök, mint pl a klasszik márióval, ami szintén megvan switchre, mert egyszerűen könnyebb/könnyedebb.
De mondom, hiányolom a tartalmat erősen, és úgy különösen bántó, hogy összesen sincs 200 cím szerintem erre a platformra, amiből legalább a 3/4-e vmi mobilport, és abból is rengeteg a színvonaltalan cucc. A teljes platformon van 20 értelmezhető cím talán, ami nem n+1 éves pc/mobil/konzolport, és azokban van benne a mariokart (ha ez nem kiddie, akkor mi? :) ), a kalapcoop Odyssey, a rekordrövid Sonic, stb.
De részemről téma off, megyek és keresem tovább a mélységet, mert eddig nem találtam meg, és nem zárom ki, hogy ez valóban az én hibám.

(#49) idegen lény válasza Norb79 (#48) üzenetére


idegen lény
őstag

Sajnos a Nintendo konzolokra mindig is kevés játék volt.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#50) Mr Bond 007 válasza Norb79 (#48) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ez a konzol alig több mint 1 éve van piacon, és tudjuk hogy egy aaa címnek több idő kell. (2-3 év) Nézd már meg mennyi aaa cím volt egy ps4/xbox one-ra nyitás utáni évben! Oda is azok mentek amik már félig kész voltak, csak gyorsan felbővítették az új vashoz.
Egy új konzolnál évek kellenek a ténylegesen rá készült játékoknak. Picit gondolkodj már mielőtt itt össze vissza problémázol olyan dolgokon amik mindenkinél ugyanúgy megvannak/voltak. Az is tény hogy nintendora nincs annyi game. Nem tetszik, nem veszed.

Sonic meg egy szégyen, helyette a sonic mania-t kellett volna venned. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.