Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Na és a por?! :F

(#2) Tian66


Tian66
senior tag

Mennyi? Mi bajuk van ezeknek? Kis túlzással, ha tömör ezüst lenne se kerülne ennyibe!

#1 Az meg megeszi fél milláért!

[ Szerkesztve ]

(#3) Simi37 válasza Tian66 (#2) üzenetére


Simi37
őstag

Lehet csak ott maradt egy fölös 0 a végén... ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4) Tian66 válasza Simi37 (#3) üzenetére


Tian66
senior tag

Hát még úgy is sok. Ez az egész egy nagy 0. :)

(#5) ZrogNV


ZrogNV
tag

Én még azt hittem az én NZXT H440-es Razer editionom volt drága xD

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#6) #41133696


#41133696
törölt tag

Horror ár, porszívó maga, és még nem is szép :D

(#7) _drk válasza #41133696 (#6) üzenetére


_drk
őstag

De ez forog! Még fel is áll! :D

(#8) .mf


.mf
veterán

>"Az In Win X-Frame 2.0 fekete/piros, fekete/zöld és fehér/kék színkombinációban kerül az üzletekbe 1500 eurós áron."
>"kerül az üzletekbe 1500 eurós áron."
>"1500 eurós áron."

SZAKADOK.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) gianni85


gianni85
veterán

hogy mennyi???

(#10) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

4-500 euróig még csak elmentem volna a tápjával együtt, de 1500 nagyon brutál...
Szeretem a különleges dolgokat, de ez már túlárazott.

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#11) Apollo_21


Apollo_21
addikt

De miért...:D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#12) Kasya


Kasya
nagyúr

Az arban benne van egy I7 - gtx 1070 alap is? :D
Koltoi kerdes volt.

[ Szerkesztve ]

(#13) Nwis86


Nwis86
aktív tag

1500$ az In Win házaknál kb átlagosnak mondható :D pl ez mikor megjelent 1 milla volt az 1ik magyar üzletbe! De sok egyéb házuk is fél milla felet van , és 1-2 már nem gyártott limitált széria 1 milla felett is elmegy használtan ebayen... nekem a házaik többsége rohadtul tetszik, de konkrétan ez a mostani nem jön be! Viszont hogy miért ilyen rohadt drága azt nem tudom megérteni.... :(

(#14) gproject


gproject
aktív tag

Úgy néz ki, mint egy aggregátor.
Ha ezeket ilyen árban el lehet adni, akkor pályát váltok.

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#15) duc


duc
aktív tag

Nagyon állat cucc. Még az openek között is.

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#16) tailor74


tailor74
őstag

Brutális minden tekintetben. :K
Brutálisan csúnya, és brutálisan drága.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#17) kromatika


kromatika
veterán

Az ár nevetséges,a forma pedig ronda.

(#18) twollah1976


twollah1976
őstag

1500 euró?
Elgurult a gyógyszerük?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) #20655360


#20655360
törölt tag

1500eur és nincs rajta reset gomb. :Y :Y :Y

(#20) Lacok


Lacok
őstag

Köszönő viszonyba sincs az ár a ház valódi értékével.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#21) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Ha mondom rakattintok cikkre, mivel nincs benne anyag mondom de frappans haz 15ezere...hat nem :D

YNWA

(#22) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Holnap, Nem MÉG MA, felhívom a médiaügyi minisztériumot, hogy ilyen cikket többé ne lehessen közölni!
Régóta gyanítom, hogy a Prohardver az életemre tör (eRGéBé bizbaszok, hasztalan holmik aranyárban.) Értem én, hogy nem kell nekem mindent elolvasnom, de pont felcsillant a szemem, hogy milyen pofás/funkcionális. És akár harmincezret is adnék érte. (persze az ismerőseim előtt a felét letagadnám) és a végén jön az agyérgörcs!
Legalább figyelmeztessenek a címben, vagy a cikk elején, hogy gyengébb idegzetűek ne olvassák!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#23) mefistofeles

Baromi ronda, nem látom értelmét és eddig még el is menne de az ÁRA????
Tudom mi az amikor a luxust fizetik meg a dúsgazdagok de EZ? Nem tudom elképzelni ki az a kókler aki ezt megveszi...... (az oldalára még felpakolni három ventit és onnan az évszázad röheje...)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24) nyunyu


nyunyu
félisten

Karosszéknek kicsit kényelmetlen lenne.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25) Hidalgo85

#1 Fred23
Én is pont arra gondoltam, semmi értelmét nem látom az ilyen nyitott "házaknak".

[ Szerkesztve ]

Array Technologies Incorporated

(#26) fanti


fanti
addikt

Mikor az árhoz értem, akkor gyors a naptárra pillantottam, hogy tán április 1. van, de nem.

1500 euró????, mivan?

biztos vicc az egész, úgyhogy röhögök tovább

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#27) Rollee válasza Fred23 (#1) üzenetére


Rollee
aktív tag

Nekem Antec Skeleton Open Air Case van 2 éve a tv mögött összerakva HTPC-ek, de semmi gondom a porral. Három havonta takarítom mint a "gamer" gépemet, de semmivel nincs több por rajta/benne. :)

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#28) imibogyo


imibogyo
veterán

Én ezt anno eze-öccá forintból megoldottam és szerintem nem lett sokkal rondább, mint ez... Ha még ráköltök ötezret még szép is lehetett volna... ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#29) fanti válasza imibogyo (#28) üzenetére


fanti
addikt

Hát hallod, teljesen jól megépítetted, a célnak még jobban meg is felel mint ez az 1500 eurós baromság.

És tényleg, ha rádobsz még egy pár ezrest, versenyképes, konkuráló terméket állítasz elő!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#30) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor már ~35eFt-ért itt van AEROCOOL Strike-X Air

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#31) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ezmiez? Ennél rondább házat soha nem láttam és még 1500 euro.

(#32) TESCO-Zsömle válasza kisza25 (#30) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt már régóta tudjuk, hogy olcsó a fröccsö tött műanyag... :DDD

Akit nem vakít el az árcédula, az a képekről megláthatja, hogy miért ilyen drága.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33) Hallosz


Hallosz
senior tag

Pont 1 nullával több, mint amennyit ér.

Mert lakni, muszáj.

(#34) zetor2000 válasza Gróf... (#22) üzenetére


zetor2000
senior tag

Látod, most nem kell 30ezret kifizetned, elég 1500at. :) Eurót...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#35) Hieronymus válasza TESCO-Zsömle (#32) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Érthető a gyártó hozzáállása.
Vélhetően tizedáron forgalmazva sem lenne több bevétele a cégnek ebből mint ezen az áron forgalmazva.

Magyarul tízszer annyit lehetetlen eladni ebből a termékből, mint amekkora forgalmat terveztek a mostani áron.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#36) Fred23 válasza Rollee (#27) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lehet, szerencsés helyen laksz! Nálunk szerintem hetente kéne takarítani, ami alapból kizárja a vételt, még ingyen se vállalnám be; se ezt, se egy hasonlót.

(#37) TESCO-Zsömle válasza Hieronymus (#35) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem éppen erre gondoltam. Ha valaki vette volna a fáradságot, hogy jobban megnézze a képeket, akkor látta volna, hogy a ház alapjául szolgáló masszív keret nincs illesztve/csavarozva. Egyetlen irdatlan tömbből van kimunkálva. Egy -kép alapján- kb 60x40x10cm-es alumínium tömbből. Ennél már csak akkor lenne költségesebb az előállítás, ha CNC helyett kézzel munkálnák ki a kívánt formára a cuccot. Szóval nem arról van szó, hogy a gyártó fogott egy gagyi, olcsó valamit és odavágott még egy nullát a végére, hanem a lehető legprémiumabb módon készítette el a cuccot. Újfent kérem, ennek értelmét/létjogosultságát ne vitassuk, ahogy a többi prémium termékét se. Akinek ez drága, annak rendelkezésére áll tucatnyi gyártó olcsóbb kivitelű terméke ugyanebből a kategóriából.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38) mefistofeles válasza TESCO-Zsömle (#37) üzenetére

Attól, hogy valaki a lehető leg költségesebb előállítási módot választja attól az adott termék nem lesz jobb!
Ennyi erőval titánium vagy valami olcsóbb ötvözet is lehet, miből gondolod, hogy aluminium? Amúgy az igényességről és az izlésről kár vitatkozni de nagy truváj az egy tömbből megmunkált alap ha a felső (egyébként bazi ronda, múanyag hatású) piros kereteket a fekete piros öszhagba tökéletesen nem illő bazi fejű aranyozott csavarokkal rögzítik! Persze lehet, hogy valakinek ez az izlésesség csúcsa.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39) TESCO-Zsömle válasza mefistofeles (#38) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem állítottam, hogy jobb lesz, de valamivel ki kell tűnni. Az 5mm-es alulemezből hajtogatott házra sem a praktikum a jellemző és az is horror áron van, mert akkora lemezt precízen meghajtani nem 2 fillér. Csupán annyit próbáltam mondani, hogy nem egy filléres házra tettek irreálisan nagy árcetlit -mint ahogy azt itt páran leszűrték- hanem egy relatíve költségesen előállított házat dobtak a piacra magas áron. Az In-Win ezt csinálja. Ez a cég védjegye, ahogy az Aerocool-nak a zörgő, olcsó fröccsöntött műanyag és a bazári kijelzők. Más a megcélzott vásárlókör.

Akinek csak egy testbech kell, annak nyilván nem ez az ideális választás.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40) mefistofeles válasza TESCO-Zsömle (#39) üzenetére

Részben elfogadom az érveidet de az árat akkor is irreálisnak tartom, pusztán azért mert itt semmiféle jelentősége nincs az előállítási technológiának. Egy jól megmunkált, precízen csavarozott alap pontosan ugyanolyan jó lenne. Egy óraszerkezetnél számít, itt nem.
Ha igaz is az, hogy egy darabból munkálták meg az tuti, hogy a vásárlók 90%-nak fingja nem lesz róla...... Látják a nevet, azt, hogy extrém a kinézet és az árcédula és megveszik. Ennyi. Ettől a ház? nem lesz jobb, könnyebb (oké talán pár garmmal), hűvösebb.

Arról nem is beszélve, hogy az egyébként igényes alapot, egy bóvli giccsé teszi a műanyag hatású, buta ívekben hajló, bugyipiros keret meg az aranyozott, kiálló, förmedvény csavarok!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41) TESCO-Zsömle válasza mefistofeles (#40) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyilván, de mint mondta, az InWin ezekkel a házakkal tűnik ki, ezek a "Signature" cuccaik. A csőváz-házikó sem épp a legideálisabb, se piros/kék, se aranyozott színben, és az is horror áron ment/megy ahhoz képest, amit nyújt. Ettől nem lesz jobb, de minden annyi, amennyit adnak érte. Vannak náluk érdekességek a használható kategóriából is, nem kell félni.

Hogy kinek mi tetszik, az ízlés kérdése, amiről vitatkozni nem érdemes. Az pedig nem aranyozott, hanem narancs színűre eloxált alu. Ami aranyozottnak hathat az a réz alaplapi távtartók, de azok meg mindenhol olyanok.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42) kisza25 válasza TESCO-Zsömle (#32) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én a funkcióra gondoltam, de fémből sem lehet sokkal drágább megcsinálni

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#43) Giot válasza mefistofeles (#38) üzenetére


Giot
addikt

Prémium termék. Van akinek ez számít. Nem mi vagyunk a vásárlóközönség, de érdekességnek mindenféleképpen jó.
Nem is értem miért ez a nagy felháboródás. Ezen az alapon mehet a lecsóba, a Rolex, Swatch, a Mercedes, Lexus, és sorolhatnám a prémium termékeket prémium áron gyártó vállalatokat.

(#44) mefistofeles válasza Giot (#43) üzenetére

Nem ugyanazt gondoljuk a "prémium" termékről....
Egy mercedes pl. egy opelhez képest, nagyon kényelmet, több funkciót, nagyobb teljesítményt, szebb külsőt stb.ad, koránt sem ilyen aránytalan áron. Ez mit ad pluszban az árcéduláján kívül?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45) Giot válasza mefistofeles (#44) üzenetére


Giot
addikt

Mobiltást, forgathatod ahogy akarod, tuninghoz pld liquid nitrogénes cpu tuninghoz, több VGA-s rendszerekhez, fps vadászathoz, masszív szerkezetet. Nem nekünk otthonra szánták, vannak még PC őrültek a világon, és a világnak vannak olyan csücskei ahol nem számít a pénz.

(#46) hemaka


hemaka
nagyúr

2 forintot nem adnek erte

(#47) Hieronymus válasza TESCO-Zsömle (#37) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Egyetlen irdatlan tömbből van kimunkálva."

Ránézésre nekem öntvénynek tűnik. Kis széria esetében is megéri öntvényt csinálni. Ráadásul az öntvény alaktartóbb és erősebb a forgácsolt társánál.

De ennek nincs jelentősége. Nem attól prémium egy termék, hogy forgácsolással állították elő vagy sem.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#48) Shagar


Shagar
csendes tag

Nem vitatom hogy túl van árazva de nincs olyan komplexebb munkaeszköz a világon ami ne lenne túlárazva mert ez arra készült hogy naponta 5x vagy akár 50x legyen cserélve benne komponens és nem arra hogy hogy hónapokon vagy éveken át legyen benne egy konfig úgyhogy értelme nincs fikázni hogy mennyire csúnya mert nem is az a célja a praktikusság a lényeg az meg csak a tapasztalatból jön elő hogy mennyire praktikus

Azárán meg nincs értelme vitázni mert attól nem lessz olcsobb :)

[ Szerkesztve ]

(#49) TeeBee73 válasza hemaka (#46) üzenetére


TeeBee73
addikt

+1 :K

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#50) Duree


Duree
veterán

Lehet elírták az árát? Nem túlzás fél millát kérni ezért a darab vasért?

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.