Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Már a megjelenésekor is egy fail volt a multi. 1 hétig próbáltam feljutni és nem igazán sikerült.
A Motorstorm és a Driveclub is maradt a Sonynál?

Life, Uh, Finds A Way

(#2) Zsohi


Zsohi
őstag

A jelen konzolgeneráció legjobb árkád autós címe, hihetetlen hogy így végezte...

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#3) Wesder válasza Zsohi (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek szerint nem a legjobb volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) h.adam.92


h.adam.92
őstag

Véleményem szerint még mindig ez ma a legrealisztikusabb grafikájú autós játék. És 2016 óta még mindig ők az egyetlenek, akiknek sikerült a lehető legélethűbben megcsinálni pl az esőcseppek mozgását a szélvédőn.
Tovább vihették volna ezt a grafikát mondjuk egy szimulátorba....

(#5) Zsohi válasza Wesder (#3) üzenetére


Zsohi
őstag

A baj az volt, hogy mire ténylegesen elkészült a játék, addigra már menthetetlen volt. Máskülönben meg még a mai napig páratlan, audio-vizuláis bűvölet ami nem csak technikailag, de mint játék is varázslatos volt.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#6) seniman


seniman
addikt

Épp ma mentem vele egy kicsit.Sokkal jobb,mint a színtelen-szagtalan,steril GTS a porszívó hangú autókkal.Kár érte,kiváló ügynök volt. :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#7) mcwolf79 válasza Zsohi (#5) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szèpnek szép, de engem borzasztóan zavart a (viszonylag) alacsony framerate. Ha meglenne a 60 fps , vagy ahhoz közeli, akkor sokkal jobb lett volna. Én anno megvettem a fullos verziót motorostul mindenestül, de nem tudott tartòsabban behùzni, mert borzasztóan zavart az alacsony framerate.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#8) szupermacs


szupermacs
veterán

Ez egy online játék, vagy van benne oflline is?

(#9) v!ct0y válasza szupermacs (#8) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van benne offline is nem is kevés.

(#10) Wesder válasza mcwolf79 (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem mi a baj a fix 30fps-sel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) mcwolf79 válasza Wesder (#10) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csak annyi, hogy qrva darabosnak èrződik. Nem akarok itt platform-flame-et indìtani, de a Forzák is kurva szèpek, és ott meg tudták oldani a 60 fps-t 1080p-ben , de még a 4k/30fps is sokkal fluidabbnak tűnik. Amúgy szerintem a Deiveclub nincs érzetre 30 fps, nem tudom, hogy frametime szinten van vmi elbaxva, de valami nem.kerek vele.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#12) rottenbull válasza Wesder (#10) üzenetére


rottenbull
senior tag

Minden.

(#13) Jeanne d'Arc

Kár érte, azért ennél többet érdemelne ez a game.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) predakon


predakon
őstag

Baromi jó játék és a mai napig a legszebb autós game ps4-en. Én nagyon szeretek játszani vele, munka után pár kör tökéletes kikapcsolódás. Persze a venom hot lap továbbra is szopat :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#15) Steve1207


Steve1207
veterán

PC vonalról és régi Xbox-ról átnyergelve, autós játékok közül ezzel játszottam eddig PS-en a legtöbbet. Dirt 2 óta nem voltam ennyire oda autós játékért. Játékélményre nagyon eltalálták, egyszerűen jó vele csapatni pár órát, nem unja meg az ember. Grafika is szép, még a mai játékok között is kiemelkedő számomra (lehet nem csilivili meg 60 fps), nekem összességében pl a PCars2, Horizon előtt van ez a játék az apró kritizált dolgaival is.

[ Szerkesztve ]

.

(#16) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Sajnálom nagyon, nem rég vettem elő megint és hát szerintem sokkal jobb mint a többi autós jaték, leginkább az fogott meg benne, hogy hitelesebb... gondolok itt arra, hogy amikor vezetsz egy 500.000$ autót mész vele 60-al és egy kis kanyarban 6 felé csúszol na ez a driveclub-ban véleményem szerint nem így volt.

(#17) Wesder válasza Rinocerosz (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik jàtékban csúsztàl hatfelé egy kanyarban 60-nal?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) XuChi válasza mcwolf79 (#11) üzenetére


XuChi
addikt

E miatt ment 5 perc utàn eladàsra a lemeze. Szörnyű volt. Forza legalább 60fps-el fut és simàn van olyan szép mint a driveclub.

(#19) PuMbA válasza XuChi (#18) üzenetére


PuMbA
titán

Kivéve, hogy a DriveClub eső és hó effektjét még semmi sem közelítette meg :) Forza is nagyon távol van tőle. A Forza belső nézeti szélvédőre kerülő esője körülbelül 2008-as szintű és annyira elüt minden mástól, hogy nem értem, hogy azt hogy hagyták annyira rondán.

[ Szerkesztve ]

(#20) XuChi válasza PuMbA (#19) üzenetére


XuChi
addikt

Nálam inkább a magas képkocka szám számít mint a szép de szaggatós képfrissítés. Számomra a driveclub játszhatatlanul futott a ps pro-n. A forza meg fix 60 xox-en ;)

Attól mert szép a hó meg esőeffekt, nem lesz jó egy adott cím. Mindenhol ezt olvasom hogy ezt emelik ki. De a többi a béka segge alatt van benne.

[ Szerkesztve ]

(#21) PuMbA válasza XuChi (#20) üzenetére


PuMbA
titán

A Forza 4 azért megy 60fps-en, mert elég kevés effekttel dolgozik, inkább a textúrák és a modellek kiválóak és az viszi a hátán a dolgokat, de az ősrégi DriveClub effektekben legyőzi. Én is a 60fps mellett vagyok egyébként, de DriveClub szintű effektekkel a Forza is 30fps lenne.

[ Szerkesztve ]

(#22) Wesder válasza PuMbA (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Forza 4-et 4K@30-ban jàtszom a vàlasztható FHD@60 helyett, mert sokkal szebb úgy és nem zavaró a 30fps.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) XuChi válasza PuMbA (#21) üzenetére


XuChi
addikt

Igen értem, de nekem a Forza, még a kevesebb effektel is sokkal jobban bejön, mint a DriveClub, ami "szebb" de, "szaggat". Lehet velem, vagy a TV-mel van a baj, de játszhatatlanúl "lassú", "szaggatós" volt.

#22: Igen, inkább legyen valami kicsit "csúnyább" de tartsa a képfrissítést rendesen. Lehet az 30 is, de az alá ne menjen. Bár az más kérdés, hogy nekem ha nincs meg a fluent 60 fps, akkor már nem annyira jön be a dolog. Ok 30-al is végigjátszottam sok címet (God of War, Uncharted 4 stb), de ott a minőség, a szotri lekökött annyira, hogy csak az elsp 10 percben zavart a 30 fps, utána egyáltalán nem. De egy autós játék 30 és az alatti képfrissítéssel, hát hogy is mondjam, nem gyere be.. :R

Update: Most néztem Frame-Rate tesztet róla. Egyszer sem esik 30 Fps alá. Akkor nem tudom mi miatt volt nekem ennyire rossz élményem vele. Kezdek a TV-re gyanakodni.....

[ Szerkesztve ]

(#24) mcwolf79 válasza XuChi (#23) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor az én tv-m is xar, mert nálam is "szaggatott". De érdekes módon a FH4 4k/30fps-sel fluid. Szóval szerintem a hiba nem a mi készülékünkben van.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25) predakon


predakon
őstag

Hát ha valami akkor a DC nálam soha sem szaggatott, a hiba az Önök készülékében van :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26) #78687232 válasza mcwolf79 (#24) üzenetére


#78687232
törölt tag

A dc tükörsimán ment nekem slimen, pedig igazi kis kényes ribanc szemeim vannak. Én a gtav-öt töröltem pont hasonlóért, egyáltalán nem éreztem folyamatosnak.

Más, nem azért fizetjük mindkét oldalon a plust/goldot, hogy normális és hosszú életű legyen a multi? Ezt a játékot undorítóan kivéreztette a Sony, pedig közel tökéletes cím kategóriájában.

(#27) hombre[EU] válasza XuChi (#23) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Volt 1 vagy 2 eset mikor droppolt a játék. Ha jól emlékszem tüzijáték vagy konfetti esō közben valamelyik pályáján. A game 99%-a stabil volt még az idōjárás patch után is.
Btw az új Forza megjelenéskor rohadtul laggolt (verseny elōtt-után-néha közben) míg nem javították

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#28) seniman válasza predakon (#25) üzenetére


seniman
addikt

Nálam sem,pedig slimem van.Aminél szaggatást vettem észre,az a Project Cars multija.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#29) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Pont mostanában akartam megvenni..

[ Szerkesztve ]

(#30) Katorga12


Katorga12
csendes tag

Eddig sem érdekelt az online játék,szóval asszem az én szempontomból nem változik semmi. :)

(#31) v!ct0y válasza predakon (#25) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem szaggat nálam se. Van rajta valami effekt szerintem amitől kicsit remeg a kép. Szerintem ezért tűnik úgy mintha szaggatna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.