Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) nyunyu válasza Norb79 (#8) üzenetére


nyunyu
félisten

POSready-ből a POS az lehet a bankkártya leolvasókra utaló rész is, azokat hívják POS-nak, az ATMben meg van bankkártya leolvasó rész, szóval akár még lehet is logikus a dolog. :)

Tizenéve egy állásinterjún vitatkoztam erről egy magát projektmenedzsernek képzelő nővel erről, aki mindenáron a bankkártya olvasóra akarta korlátozni a POS jelentését, ahogy a köznyelvben a laikusok használják.
Én meg elektronikus pénztárgépes múlttal nyilván szélesebb értelemben használtam a Point of Salet, nálam minden elektromos kütyü idetartozott, ami az értékesítést, pénzforgalmat segíti, legyen a pénztárgépre kötött digitális mérlegtől kezdve a nyugta nyomtatóig, vonalkódolvasóig.

Mindenesetre nem vett fel arra az üzemanyagkutas pénztárgép projektre, mondván alkalmatlan vagyok.
(Pont előtte vittem végig másfél év alatt egy éttermi pénztárgép engedélyeztetést, ahol a külföldi fejlesztőket kellett rugdosni, hogy a jogszabályban leírtak az nem nagyjábóli iránymutatás, hanem utolsó betűig betartandó elvárás. :DDD)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.