Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Hát remélem ez pozitívan hat a Fitbitre, mert a szoftvereket (beleértve a Firmware-t is) katasztrofálisan sok hibával csinálja. Ez alól a zászlóshajója a Sense sem kivétel. Az konkrétan egy bug halmaz. Meg kell nézni a [Sense - Fitbit Community] Az applikációja sem jobb. A kinézete, a funkciók tetszenek, de a megvalósításuk már rossz. Persze ez lehet a hardvertől is, ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) #92253184 válasza Kékes525 (#1) üzenetére


#92253184
törölt tag

Évek óta használom a termékeiket és bár annyira élesen nem fogalmaznék mint te, de egyetértek sok idegesítő apró hiba van. Remélem az Alphabet kezd végre valamit ezekkel, mert nálam nagyon érik egy váltás.
Amúgy az Alphabet sem egy szent adatkezelés szempontjából, de a Fitbit-en csak javitani lehet.

(#3) Kékes525 válasza #92253184 (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

A hétköznapi életben használható, ha az ember tudja azt, hogy mi mit jelent és mennyire kell a kapott értékeket komolyan venni. Ismeri a tévedés irányát, azt hogy alacsony vagy épp túl magas értéket mutat. Azonban komolyabb dolgokra alkalmatlan. Pontatlan a szív ritmus, a kalória számolás és rossz az alváskövetése is. Habár ez utóbbi a módszer hibája és nem elsősorban a Fitbité. Az alkalmazott módszer alkalmatlan az alváskövetésre. Ha este tévét nézek és nem mozgok közben, azt alvásnak jelzi. Akkor is, ha tuti, hogy nem alszok el közben, mert izgalmas a film.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) #92253184 válasza Kékes525 (#3) üzenetére


#92253184
törölt tag

Látod az alváskövetés nem tudom milyen. Nem bírnám elviselni, hogy bármi van rajtam alvás közben. Ezért nekem [EMFIT] -em van, az mondjuk elég pontos. Bár ide az is hozzá tartozik, hogy nekem a hálószoba szent hely, se tv, se könyv. Oda már csak aludni megyek.

(#5) Kékes525 válasza #92253184 (#4) üzenetére


Kékes525
félisten

A matrac alatti alváskövetőket nem is ismertem. Utánanézek nekik, hogy mit tudnak. Köszi a tippet!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.