Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

Hát igen. Amíg nem egységes a kínálat globális szinten, addig én biztosan nem fizetek elő! :(

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2) greenlizard


greenlizard
csendes tag

Full jogos. Csak jo helyre kell foldrajzilag szuletni...

(#4) Воланд válasza twollah1976 (#3) üzenetére


Воланд
titán

az orszagonkent eltero jogtulajdonosokkal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) 3psilon válasza twollah1976 (#3) üzenetére


3psilon
aktív tag

Igen. Mindig meg kell egyezni a jogtulajdonossal, hogy hol, hogyan, mennyiért streamelik a filmet. Ez valószínűleg macerás, hiszen máskülönben rögtön elérhető lett volna mindenhol. Nyilván a Netflix, mint szolgáltató érdeke egyértelműen az, hogy minél többen nézzék, és nem az, hogy kitoljon az ügyfelekkel...

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#6) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Tehát akkor kiszedi azt, ami miatt érdemes lett volna nézni. Ha valaki nem az egy kaptafára készült kórházi és bűnügyi sorozatokra kíváncsi, hanem "rétegműsorokra", amik jó eséllyel nem lesznek itthon elérhetőek, akkor nem érdemes előfizetni.

Mi van akkor, ha én olyan tartalmat akarok megnézni, ami csak az USA-ban érhető el? Azt hogyan tudom legálisan megtenni?

(#7) jbauer05


jbauer05
tag

Még régebben ők nyilatkozták, hogy nem zavarják őket az ilyen vpn/proxy huszárok. Én is több mint egy éve vagyok előfizetve rá, és ez az egész tényleg csak akkor éri meg, ha az összes országot lehet nézni. És ezt ők is tudják, hogy sokat veszítenének ha ezt meglépnék, ezért szerintem ez csak terelés, hogy lenyugodjanak a stúdiók. Persze ha tényleg meglépik akkor volt egy előfizetőjük.

[ Szerkesztve ]

(#8) Armahun


Armahun
addikt

Állandóan sírnak a jogvédők az illegális letöltések miatt, amikor meg az ember fizetni szeretne a tartalomért akkor azt mondják, hogy a te pénzed nem kell, ezt te nem veheted meg.
Noormális?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) vicze válasza ngabor2 (#6) üzenetére


vicze
félisten

"Azt hogyan tudom legálisan megtenni?"
Kérdés mi a legális, azaz lényegében van-e jogtulajdonosa Magyarországon. Ha nincs legálisan eltöltheted és nézheted, mivel nincs jogtulajdonos, így semmilyen jogsérelmet nem követsz el.
Amennyiben van itthon jogtulajdonos és nem adta el a jogait egy stream szolgáltatónak se, akkor nincs lehetőséged legálisan stream-en nézni.

(#10) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

"megállítja a Netflix azokat a proxy szervereket" egyet letiltanak lesz helyette három másik, csak a jogtulajdonosok lenyugtatására jó.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#11) #56573440 válasza Armahun (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

senki nem állít meg hogy a dobozos "jóáras" lemezeket megvegyed. a jogtulajdonosok szeretik ha fizetsz valamiért, csak amennyit ők gondolnak, meg amennyit a netflix gondol az gondolom pl itthon elég távol áll egymástól...

(#12) Tapsi válasza vicze (#9) üzenetére


Tapsi
addikt

...így semmilyen jogsérelmet nem követsz el.

Ez így ebben a formában biztos, hogy nem igaz.

(#13) Armahun válasza #56573440 (#11) üzenetére


Armahun
addikt

Nem veszek lemezt.
Felesleges plusz költség, és szemét gyártás.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#14) vicze válasza Tapsi (#12) üzenetére


vicze
félisten

De. Ha nincs jogtulajdonos nincs ki ellen jogsértést elkövetni.
Vagy szerinted, akkor milyen szerzői jogot sértesz, ha nincs tulajdonosa?

(#15) Syl válasza Armahun (#8) üzenetére


Syl
nagyúr

> Noormális?

Magyarországon? :U Igen...

(#6) ngabor2

Mi van akkor, ha én olyan tartalmat akarok megnézni, ami csak az USA-ban érhető el? Azt hogyan tudom legálisan megtenni?

Kiutazol a zusába és megnézed :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16) Tapsi válasza vicze (#14) üzenetére


Tapsi
addikt

Ezt valamilyen forrásra alapozod, vagy csak kilogikáztad? Tényleg érdekel, mert tanultam pár évig jogot, de az elvei nagyon nem így működnek.

Arról nem beszélve, hogy már miért ne lenne jogtulajdonosa? Legfeljebb a forgalmazás jogát adja el egy hazai cégnek.

(#17) #56573440 válasza Armahun (#13) üzenetére


#56573440
törölt tag

tudom, én se szívesen, nem arról van szó, de a jogtulajdonosok annak örülnek jobban mert azon nagyobb a haszon, itthon meg ugye a digitális terjesztés az még most is néha ilyen mumus, elképzelhetetlen és egyébként is...

(#18) sztanozs


sztanozs
veterán

„Ha az összes tartalmunk globálisan elérhető volna, nem lenne szükség átjátszóállomások és egyéb trükkök használatára [...] Célunk, hogy az összes ügyfelünk elérje a tartalmainkat, mindenféle proxy nélkül. Továbbra is ezen dolgozunk”
Ez mekkora marketing bullshit. Ez a lépés egyszerűen csak a forgalmazói jogvédelemről szól - gondolom valami pereskedés hatására kell bekeményíteniük.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#19) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Továbbra is ezen dolgozunk....

Akkor majd tiltsák le a proxykat, ha valami érdemi lépést tettek ennek ügyében, amit az átlagfelhasználó meglát. Nem az árral van a gond, (sosem) az árral van a gond.

Megint az az effektus áll fent, hogy az aki becsületesen fizet (az most lényegtelen, hogy eddig proxyzott-e vagy sem, ő fizetett a szolgáltatásért), az szívja meg a legjobban, és az kapja a leggyengébb szolgáltatást.

Ez a kép jut az egészről eszembe:

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#20) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Oszinten eg bennem a gondolat, hogy kuldjek neki egy uzenetet.
1. Blabla dolgozunk azon, hogy mindenhol teljes legyen a tartalom... akkor az eddigi evekben mivel foglalkoztak?
2. Akkor meg inkabb tegyek a dolgukat es nyissanak meg mindent, szuntessek meg a problema forrasat.

Jo lenne ha mar kinonenk ebbol a kreten regiosdibol....

Amig ez van, addig mindenki fog valami okbol DNS/proxyzni, vagy VPN-ezni..

Amugy meg igen, valahol en is vartam egy ilyen uzenetet, mert az tenyleg eleg vicces, hogy milyen konnyen ki lehet nyitni a katalogust... Ez nyilvan sokaknak nem tetszik. Kell nekik a gyogypirula.

(#21) atike


atike
nagyúr

Jujj de jó, akkor még használhatatlanabb lesz nekünk... :DDD Hát. Valahol értem, hogy ne legyen trükközés meg minden... De azért... Na mindegy, ezen már volt egy pár vita a korábbi Netflix cikkek idején... :DDD

(#22) ldave


ldave
félisten

Ha szűkebb a kínálat, akkor jó lenne, ha az a szolgáltatás árában is megmutatkozna. Kevésbé lenne zavaró, ha csak az amcsi tartalom töredkékét érjük el, ha nem teljes áron kellene nekünk is előfizetni.

A Slime draws near! Command?

(#23) Dezsike


Dezsike
tag

Nem tudom technikailag hogy fogják megoldani a dolgot, de mindegyiket könnyű kijátszani:
1. IP feketelista: Az erre szakosodott VPN szolgáltatók gyorsan tudnak IPt cserélni, macska-egér harc lesz belőle.
2. Ha nem abból az országból nézed ahol regisztráltál tiltanak: Meg kell adni egy kamu címet a célországban (Google Maps segít ebben). Ezzel az utazókat szivatnák amúgy.
3. Ha túl gyorsan váltogatsz IPt, esélytelen, hogy kiutazz olyan gyorsan: Mindig a hamis IP mögül kell nézni.
4. Ha a böngésző területi beállításait, a rendszerórát nézi: Át kell állítani.

A mások által is használt (pl. Hulu), plugin alapú proxy ellenőrzőt is könnyű átverni (a flash, java, egyéb pluginek nem veszik figyelembe a proxy beállításokat): VPN-t kell használni proxy helyett, vagy olyan szoftvert ami mindenféle kapcsolatot be tud tolni a proxy mögé (ez nyílt proxyknál macerás, erre szakosodottaknál érdemes próbálkozni).

(#24) zseko


zseko
veterán

Hát akkor majd akkor látnak pénzt, ha ugyanazt a a tartalmat elérem mint az usa. Mert a tizedéért nem vagyok hajlandó ugyanannyit fizetni mint akik elérnek mindent. Már a próbahónap alatt is kiderült hogy használhatatlan így számomra, 28 sorozatból 5 van fent, és a filmeknél is hasonló az arány (a fullhd-s trükközésről már nem is szólva).
Ha ezt tényleg meglépik akkor érdekelne majd egy statisztika, mennyivel zuhant az előfizetői bázisuk :) mivel ahogy olvasom sokan csak azért használják, mert proxin elérhetnek mindent. Ha ez megszűnik, nem sok indokuk lesz megtartani az előfizetést.

HR24.hu

(#25) attila9988 válasza pschio (#1) üzenetére


attila9988
őstag

Ez tulajdonképpen ugyanarról szól, mint annó a régiókód. Csak azzal nem tudták megfelelően megvalósítani a célt, ezzel meg meg tudják....
De hát ez van... kenjék a hajukra... :D

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#26) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Semmi baj , csak talan akkor a 11% sorozatert talan nem kene ~10% TOBBET kerni , mint amennyiert amcsiba toljak ezt a szart. Elofizettem a legnagyobb csomagra , nezem nem HD semmi (azt haggyuk hogy 4kt nem valaszthatok gepen ) erre nezem hogy hd az , csak nezzem IE-bol. Hat takarodj , kb a Neptunhoz tudnam hasonlitani ezt a rendszert.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#27) petipetya


petipetya
nagyúr

Eleve globálisan egységes tartalommal kellett volna kezdeniük. Mivel nem így tettek, február elején törlöm az accountomat, és - hacsak nem lesz újra ingyenes kipróbálási lehetőség - nem fogom újra igénybevenni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#28) vicze válasza -Skylake- (#26) üzenetére


vicze
félisten

Kezdjük ott hogy nem fizettél semmit, mert 30nap ingyenes, PONTOSAN azért hogy kipróbáld, és megnézd, hogy neked megfelel-e. Vesztettél életedből 30perced, sajnálom... :(

[ Szerkesztve ]

(#29) vicze válasza petipetya (#27) üzenetére


vicze
félisten

Akkor lett volna 3db film a kínálatban, tudom hogy nagyon elvont és nehéz megérteni, hogy a jogtulajdonosok annyira szétszórtak országonként, hogy hihetetlen. Ha meg szinkronról van szó, az hatványozza a dolgot. Legjobb példa, hogy Netflix saját sorozatának magyar joga nem náluk van jelenleg, így nem szerepelhet a tartalomban.
Jó lenne ezt egy cikkben is ecsetelni, hogy nagyobb közönség megértse, hogy itt a tartalom szolgáltató dolga iszonyat nehéz.

(#30) greenlizard válasza vicze (#29) üzenetére


greenlizard
csendes tag

Szerintem sokan megertik, hogy nehez szegeny Netflixnek, mert a sajat sorozatat se tudja leadni, csak sokakat (koztuk engem se) rohadtul nem erdekel. En csak azt latom, hogy (mar megint) a 'csoro' europai emberek le vannak tojva, bezzeg amerikaban olcsobban 10x annyit kapnak. Tudom, ne fizessek elo, nem is fogok. Csak fura, hogy pl Spotifynal nincs ilyen fajdalmam. Arrol nem is beszelve, hogy az arat viszont a Netflix talalja ki (ha jo tudom, akkor Spotifynal meg olcsobb is itthon a havidij... Nem hiszem hogy a kevesebb film jogdijaert ugyan annyit kell leharcolni, de ki tudja...)

[ Szerkesztve ]

(#31) joey04


joey04
titán

Ha az összes tartalmunk globálisan elérhető volna, nem lenne szükség átjátszóállomások és egyéb trükkök használatára [...] Célunk, hogy az összes ügyfelünk elérje a tartalmainkat, mindenféle proxy nélkül.

Na ha majd ezt a nemes célt elérték, utána lehet fellépni a trükközés ellen. Bár nem hiszem, hogy néhány hét alatt minden tartalom elérhető lesz mindenhol...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Helyben vagyunk. Megint a qva bürokrácia. Komolyan, valaki ezt élvezi csinálni? Idióták. :W

PS4

(#33) vicze válasza greenlizard (#30) üzenetére


vicze
félisten

Igazából tök mindegy, hogy Netflix, TV GO, myTV vagy akármi, mindegyik ugyanabba a falba ütközik, és a végén TE szívod meg ennek a szerzőjogi mocsárnak a végét, és nem fogsz tudni tartalmat olcsón megkapni.
Leginkább ezért nem tud itthon egyetlen streaming szolgálató se értelmesen lábat vetni sajnos, illetve megfelelő kínálatot felmutatni.

Ez nem a letojásról szól, basszus 130(!!!!) országban lett elérhető a Netflix, ez több ezer jogtulajdonos. Ráadásként ha egyszerűen más birtokolja a jogot akkor, meg ha sünt szarnak se tudják adni, nincs annyi pénz a világon. Netflix célja a userszám folyamatos és rohamos növelése, hogy befektetőket szerezzenek. Elemi érdekük a felhasználószám növelés, de mi annyira elenyésző piac vagyunk, hogy lokalizált tartalomban eléggé hátul vagyunk a sorban, és ez bizony eléggé érthető.

"Csak fura, hogy pl Spotifynal nincs ilyen fajdalmam"
Mert ott sokkal kevesebb a jogtulajdonos, mivel ott nagy kiadók tartanak mindent, eléggé centralizáltan.(Streaming szempontjából jó, szerencsétlen szerzőknek, meg eléggé rémálom.) Na meg felirat meg szinkron se kell, gondolj bele, hogy Netflix minden egyes feliratért és szinkronért jogdíjat kell kialkudjon, attól függően hányfelé van szétszóródva a jog. A film jogot birtokló nem birtokolja a szinkron jogát sok estben.
Mellesleg nekem van fájdalmam és zenei szinten is sok olyan előadó hiányzik azokról a szolgáltatásokról, amit én hallgatok. Adele 25 van? Ja nincs... És sorolhatnám. Pusztán arról van szó, hogy a te igényedet kielégíti, ami egy adott réteg, és nem is tudod valóságban, hogy mi hiányzik.
Spotify veszteséges, -200milla évente, Netflix nyertséges +400milla, kritizálhatod, de amíg Spotify számukra igen előnytelen szerződésekbe is belemegy, addig Netflix értelmesen csinálja, és fenntartható gazdasági modellel működik, míg Spotify ki tudja meddig finanszírozza veszteségeket.
Még UK-ben is úgy tudjuk az igényeinket leginkább lefedni, hogy Netflix-re és Amazonra is előfizetünk, mert ugyan úgy rettentő hiányos US-en kívül a kínálat egyik vagy másik oldalon.

Ár:
Itt az ár ÁFÁ-s, US-ben ÁFA nélküli, csak a végfelhasználói ár drágább, amit ők keresnek vele az kevesebb. És ráadásnak a többletköltség US-hez képest hatványozottan magasabb a jogi problémák miatt, tehát igen még a kevesebb is többe kerül mint US-ben.

[ Szerkesztve ]

(#34) Hiftu válasza greenlizard (#30) üzenetére


Hiftu
senior tag

Ha már szóba hoztad az európaiak szívatását.
Amerikában az átlag net sokkal szarabb, mint Európában.
A Comcast, Verizon, AT&T szépen felosztotta a piacot és nem hajlandó fejleszteni, csak a pénzt szedik be.
(Elég drágán.)
A Comcast lebutitotta a Netflix tartalmakat (nem adott alá sávszélességet), amig a Netflix nem kezdett neki tejelni.
A népek alig várják, hogy a Google elvigye az adott városba a netjét.

Szóval szép, hogy amerika az internet hazája, de ott sem jobb.

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#35) zseko válasza vicze (#33) üzenetére


zseko
veterán

Egyetértek veled, de: nem lokalizált tartalom kell ide, hanem egyáltalán tartalom és felirat.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#36) azbest válasza Hiftu (#34) üzenetére


azbest
félisten

nem akarom elvinni a témát, de azért egészen más távlatok vannak. Nem tudom az usa átlagot hogy számolják, de ha a sivatagos részeket is, akkor az biztos lehúzza. Egyész Magyarország elférne egy nyugati parti agglomeráció kertvárosában. :) itt lehet nézelődni [link]

(#37) shortcutme válasza Dezsike (#23) üzenetére


shortcutme
tag

- Az IP feketelista nem annyira macska-egér harc: minden subnetnek megvan a tulajdonosa, az USA enduser ISP-k által használtakat whitelistre teszik, a többit meg blokkolják
- Korlátozzák az 1 IPről bejelentkező userek számát.
- EU-ból minden kapcsolatot USA VPN-en keresztül proxizni fájdalmas lehet (+300ms roundtrip)
- Gyakori dolog szokott még lenni az USA bankkártya adatok bekérése (és ellenőrzése pl. 1USD-s terheléssel)

Szóval szerintem elég jelentősen visszaszorítható a dolog, csak attól függ, hogy mennyire erősködnek a nem USAbeli forgalmazók.

(#38) vicze válasza shortcutme (#37) üzenetére


vicze
félisten

Az account maga nincs régióhoz kötve, kizárólag a tartalom. Tehát a bankkártya dolgot nem értem.
Ugyan azt az előfizetést tök mindegy milyen országban csináltam, bárhol használhatom korlátozás nélkül. Épp Mo-n nézem a UK accounttal, de nyilván csak a HU tartalmat érem el. Ezért is működik a VPN/proxy-zás. A késeltetés meg tök mindegy ez teljesen adaptív stream, max. leesik a felbontás és kész.

Maga a tiltás csak PR a jogtulajdonosok felé, valóságban vajmi keveset tudnak ellene tenni.

[ Szerkesztve ]

(#39) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ha tényleg elkezdenek subnet-ekre szűrni, nagyon sok előfizetőt el fognak veszteni, az biztos. Mondhatni öngyilkosság. És ezt ők is nagyon jól tudják. Mint ahogy azt is, hogy hacsak nem változik meg hirtelen gyökeresen a kiadók / jogtulajok hozzáállása (nem fog), soha nem lesz egyéges a kínálat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#40) sztanozs válasza shortcutme (#37) üzenetére


sztanozs
veterán

most, hogy az ipv4 címek gyakorlatolag elfogytak és az ipv6 nem igazán akar terjedni az egy ip-re való max kapcsolatok számának korlátozása nem annyira jó ötlet.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#41) arnyekxxx válasza vicze (#33) üzenetére


arnyekxxx
veterán

és a végén TE szívod meg ennek a szerzőjogi mocsárnak a végét, és nem fogsz tudni tartalmat olcsón megkapni.

Ha nekik ennyire nem kell a kevés pénzem akkor megkapom továbbra is ingyen.

(#42) shortcutme válasza vicze (#38) üzenetére


shortcutme
tag

Ez elvileg 2015. január 1. óta nem felel meg az EU-s szabályozásoknak. Ha egy országba fizetős szolgáltatást nyújtasz, akkor a felhasználó tényleges fizikai elhelyezkedése alapján érvényes adózási szabályok szerint kell számláznia.

(így bármilyen netes szolgáltatás megrendelésekor 7%-ot megtakaríthatsz, ha pl. románnak állítod be magad)

Mondjuk hogy ezt bemondás/IPcím/bankkártya adatok/közüzemi számla bemutatása alapján ellenőrzi már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#43) vicze válasza shortcutme (#42) üzenetére


vicze
félisten

Ez nem értem, hogy jön ide? Én UK kártyával fizetem a havidíjat, soha semmilyen egyéb adatot nem kellett megadni a kártyaszámot kivéve(nyilván ez ez alapján van az ellenőrzés). A számlázás minden estben GBP-ben történik.
Ez semmilyen összefüggéseben nincs azzal, hogy ahol használom a szolgáltatást annak a régiónak a korlátja érvényes. Amíg te magyar kártyával fizeted az előfizetést, de US-ban vagy, az US tartalmat kapod, ez elég egyszerű.

(#44) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Hmm, szlovakiai magyarkent kivancsi leszek az aktualis kinalatra. Szlovak TV-t nem nezek, a szlovak szinkronos filmeket, sorozatokat meg ugy kerulom, mint ordog a tomjent, mivel a szlovak szinkron meg a magyarnal is gagyibb, plane komediaknal. :)
Tehat a kerdesem: lesz-e film / sorozat eredeti szinkronnal vagy magyarul szlovakiaban?

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#45) emelhu válasza greenlizard (#30) üzenetére


emelhu
aktív tag

"nehez szegeny Netflixnek, mert a sajat sorozatat se tudja leadni"

Jaj, ne sajnáljam már.
Ki adta el? Ki nem gondolt a jövőre?
Ki nem irt a szerződésbe kitételt, hogy fenntartja a netes terjesztés jogát, legfeljebb megosztja a bevételt, ha már megbizott valakit, hogy az adott országban vigye az ügyeket (ugye az jogos, ha a hazai terjesztő bereklámoz egy filmet, invesztál a terjesztésbe, akkor kizárólagos jogot kér, de ha nem megy bele a közös terjesztésbe, tisztes osztozkodással, akkor nem kapja meg a jogokat... csak az a fránya pénzéhség, a tisztes jövedelem már smafu, mindenki a nagy zsét akarja, duplán lehúzni a vevőt, aztán nyafog mert rájött és nem tetszik neki).

(#46) greenlizard válasza emelhu (#45) üzenetére


greenlizard
csendes tag

"Szerintem sokan megertik, hogy nehez szegeny Netflixnek, mert a sajat sorozatat se tudja leadni, csak sokakat (koztuk engem se) rohadtul nem erdekel." :U
Engem csak az erdekel, amit latok. Ha pedig azt latom, hogy a netflix 50-100x aron adja a szolgaltatasat (10% film es kozepeuropai fizetes...), akkor nem igazan izgat. Persze ezzel ok is igy vannak.

(#47) vicze válasza greenlizard (#46) üzenetére


vicze
félisten

Na az azért érdekelne, hogy melyik streaming szolgáltatóhoz képest adja 50-100x-os áron? :F

(#48) szabogabor10 válasza vicze (#47) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem arra gondolt, hogy mivel az amerikai választék ~14%-a érhető el csak Magyarországon, és a magyar átlagbéreket is jól ismerjük, ezért olcsóbban kellene adni a szolgáltatást. És van is benne igazság.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#49) Syl válasza szabogabor10 (#48) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezt a kínálatot olyan 300 Ft/hó-ért kellene adniuk. :U
Ettől még a 990 forintos Telekom mozicsomag is komolyabb.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#50) TheTruth


TheTruth
tag

"Néhány héten belül megállítja a Netflix azokat a proxy szervereket..."

Rly? Es hogyan teszi ezt csokolom? Aztan melyiket? Az osszes ExpressVPN (vagy akarmelyik mas) server ipjet felveszik egy nagy txtbe? :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.