Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

S ezt persze a vásárlók szívják majd meg. Valahol be kell majd hozni az extra kiadást, főleg úgy, hogy a HTC szekere nem épp úgy megy, ahogy azt ők szeretnék.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#2) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jól megfejik őket. De legalább nyugton hagyják.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Szerintem ez csak valami sima keresztlicensz szerződés lesz és nem fizet senki senkinek. Ugye a HTC-nél van néhány LTE szabvány és egyéb szabványok is amiket az S3 megvételével szereztek. Ez oda-vissza megy szerintem. Érdekes amúgy ez a hír, szinte mindenhol úgy beszélnek róla mintha csak az Apple-nél lennének ütőkártyák és a HTC csak szimplán fejet hajtott volna, pedig több mint valószínű nem így volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Kashim válasza Xaels (#3) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem sem, de a napi trollbetevő adagot nem szabad elvenni az éhezőktől.

(#5) Robertoq


Robertoq
őstag

Érdekes, hogy most egyeztek meg, amikor a HTC gödörben van, mert így a perek miatt az Apple sokkal többet veszthet, így most céljuk volt az egyezkedés. Aztán ha Tim Cook annyi üdvözli a pernélküli életet, akkor minek perelnek be mindent :U

(#6) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az Apple nem véletlenül egyezett meg, a Samsung térnyerése miatt folyamatosan esik az Apple részvényárfolyama, ezért kénytelen elásni a csatabárdot a többi konkurenciával, ezzel is erősítve (vagy legalábbis nem hátráltatva) őket.

[ Szerkesztve ]

(#7) Ricardo válasza =Mentor= (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondolnak a jövőre. Valamiből kell pénzt csinálni akkor is, ha a konkurencia elhalad mellettük.

(#8) monti0222w válasza Xaels (#3) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem is így van, nem azért vettek meg cégeket amivel ütő kártya került a kezükbe, hogy aztán fejet hajtsanak! :K

(#9) gzbotii


gzbotii
veterán

5 napos hir, talan :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) saiyajin válasza Xaels (#3) üzenetére


saiyajin
senior tag

+1

Barmifele plusz koltseget pedig ugyis a vasarlokon verik le.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#11) erdoke válasza Xaels (#3) üzenetére


erdoke
titán

10 éves keresztlicenc szerződés + a HTC fizet valamennyit, ami szerintük nem jelentős összeg. Ennyit tudunk, a többi pletyka.

A legjobb aláírás a héten

(#12) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Viszont ettől még nem nyugodhatnak meg, mert a Nokia viszont bíróságra viszi 32 kifogásolt szabadalmát a HTC ellenében:

[link]

(#13) AMD Power válasza Ricardo (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Ez pontosan így van....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.