Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

4 év támogatás nem rossz.

***

(#2) Magnat válasza ollie (#1) üzenetére


Magnat
veterán

Abszolút, ha ennyit adna minden droidos gyártó, összetehetnénk a két kezünket. (Konkrétan az Android One is csak 3 évet ad security update-re)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3) Rinocerosz válasza ollie (#1) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Ez akkor érne valamit ha ez a 4 év tartalmazna legalább 3 főverziót is... mert a bizt. frissítésekből sok hasznunk nincs.
Egyenlőre még csak filmben láttam olyat, hogy távolról feltörik a készüléket (3 bill. lenyomással)... :F

Mondjuk most azt hozzá teszem, hogy az s9 telefonok megkapták a one ui 2.1-t ami azért valahol haladás a 3 főverzió felé :K

(#4) rigoberto


rigoberto
őstag

Mehetnek a múzeumba most már. ;]

(#5) Juhaszatti válasza Rinocerosz (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"a bizt. frissítésekből sok hasznunk nincs.
Egyenlőre még csak filmben láttam olyat, hogy távolról feltörik a készüléket (3 bill. lenyomással)... :F "

Mi a foglalkozása?
- Vámpírvadász.
- Vámpírvadász?? Ne szórakozzon már, soha nem találkoztam vámpírral.
- Látja.. Ha találkozott volna, nem végezném jól a munkám.

(#6) Magnat válasza Rinocerosz (#3) üzenetére


Magnat
veterán

Nem csak távoli feltörések ellen védenek meg a biztonsági frissítések ... Engem ha már választani kell, pont a főverzió izgat kevésbé ... igazából nem is nagyon jut eszembe olyan fícsör, ami miatt ne tudnék meglenni egy akár 5-ös v 6-os Androiddal a mai napig.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7) Bdanyy válasza Magnat (#6) üzenetére


Bdanyy
addikt

Csak azokra már az appok sem mennek fel. Pont telefon újratelepítés közben a régire fel akartam rakni az ms authenticatort, de már nem lehetett. De engem is a biztonsági frissítés érdekel jobban.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#8) _flamer válasza ollie (#1) üzenetére


_flamer
aktív tag

Szerintem sem, bár ha jól gondolom ennek a kb. a fele már csak biztonsági frissítés volt.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#9) szupermacs válasza Rinocerosz (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

,,Ez akkor érne valamit ha ez a 4 év tartalmazna legalább 3 főverziót is... mert a bizt. frissítésekből sok hasznunk nincs.
Egyenlőre még csak filmben láttam olyat, hogy távolról feltörik a készüléket (3 bill. lenyomással)... :F"

Kicsit sok volt a CSI?

(#10) joey04


joey04
titán

6.0 Marshmallow rendszerről csak a 7.0 Nougatig frissült

aztakurva :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ez még mindig olyan dolog hogy a power user rosszul van ha nem a legfrissebb Android fut a telefonján de az átlag felhasználót ez nemigen érdekli.
És valahol joggal mert az utóbbi években azért eléggé kiforrta magát az Android es közel sincs akkora erdemi fejlődés a verziók között mint a 3.x-4-5 verziók idején.
És azt is az első kategória teszi szóvá ha nincs 5 évig frissítés holott ők legtöbb esetben nem használnak 1-2 évnél tovább egy telefont.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#12) ollie válasza joey04 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt ki mondta? Mindig 2 főverziót frissülnek a Samsung mobilok.

***

(#13) Magnat válasza Bdanyy (#7) üzenetére


Magnat
veterán

Persze, biztosan bele lehet futni ilyenbe, mondjuk a Google Authenticator még a fiókban lakó LG G2-mre is felment, pedig azon csak 5-ös van :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#14) Juhaszatti válasza ollie (#12) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Gsmarena szerint is csak egyet kapott.
A sima S szériások tényleg 2-t kapnak, 4 év biztonsági frissítés mellett, de ez mintha kicsit mostohagyerek lenne.

(#15) joey04 válasza ollie (#12) üzenetére


joey04
titán

olvasd el a topikhoz tartozó hírt pl.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) ollie


ollie
MODERÁTOR

Akkor úgy látszik, az Active modellek nem kapnak 2 android főverziót.

***

(#17) doooo válasza joey04 (#15) üzenetére


doooo
veterán

Rosszul írja. Gondolom GSMArenáról olvasták le, de ott nem lett frissítve az elérhető szoftver verziószáma. Megkapta az Oreot, az összes S7-tel együtt [link] . Semmi logika nem lenne abban, ha ha nem kapta volna meg.

[ Szerkesztve ]

(#18) Rinocerosz válasza szupermacs (#9) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Azoknak volt sok akik a bizt. frissítéstől vannak elájulva. Közben meg csak a dátumot írják át rajta mert kb ennyit is érnek.

(#19) ollie válasza Rinocerosz (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nagyon dilettáns hozzászólás volt.

***

(#20) Rinocerosz válasza ollie (#19) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Pedig a mobilarénán is volt hír, hogy a legfrissebb bizt. frissítést jelzi a mobil, de közben le vannak maradva 2-3 hónappal.
[link]
De nem bántom már a samsungot mert úgy látom sokan a szívükre veszik.

(#21) KISDUCK válasza Rinocerosz (#20) üzenetére


KISDUCK
addikt

A hír pedig 2 évvel van lemaradva. Azóta sok víz lefolyt a Dunán...

(#22) Bdanyy válasza Magnat (#13) üzenetére


Bdanyy
addikt

Azt hiszem az felment volna rá, csak abba nem lehet visszaállítani a biztonsági mentést, ami 10+ accountnál már sok idő

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#23) Magnat válasza Bdanyy (#22) üzenetére


Magnat
veterán

A mostani verzió már tud olyat, h egyik készülékről a másikra átküldöd egy db qr kódban az összeset, illetve ha ezt a kódot lemented, az gyakorlatilag backup.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#24) Schuler888 válasza joey04 (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ezzel egyutt meg mindig tobb funkcio van benne azzal a verzioval mint a vanilla droidban.. iOS-t hagyjuk is... samsungon mindig nevetek amikor foverziokat varnak, megkapom az uj android foverziot, de semmi uj funkcio, mert csak futnak a samsung regi funkcioi utan... :(((

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#25) janeszgol válasza doooo (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Bizony, sajna a GSM Arena sokszor le van maradva. Pl a honor 20-nálsem írja a 10-et, pedig van rá. De mág láttam máskor is elmaradt információt e tekintetben is.

(#26) doooo válasza janeszgol (#25) üzenetére


doooo
veterán

Igen, én is többször ráfutottam ilyesmikre. Főleg az ismeretlenebb vagy limitáltabb kiadású (pl. S7 Active) mobilok esetén szoktak ilyeneket megejteni, de mondjuk a Honor 20 nem tartozik ezekbe a kategóriákba... szóval érdemes több helyen utánanézni.

(#27) szupermacs válasza Rinocerosz (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Nincs samum, de inkább legyen biztonsági frissítésem évekig, mint semmi.

(#28) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

azonban még egy efféle termék volt 2016-ból, és bár 6.0 Marshmallow rendszerről csak a 7.0 Nougatig frissült az Android rendszere a TouchWiz felülete, egészen mostanáig, azaz bő négy évig kapta a biztonsági frissítéseket. 
A cikket pontosítani kellene zárójelben, hogy 2018-ban megkapta az Android Oreo-t amerikában. Én más régiós Oreo verziót nem találtam. Ennyiből is látszik, hogy a Samsung jobban preferálja az USA&China régiókat, mivel minden flagship telójából az erősebb Snapdragon-os kiadás csak amerikában és kínában érhető el, a kicsot gyengébb Exynos-szal szereltek mennek a többi régióba. Személy szerint én ezt sem preferálom. Legyen egy egységes hardver és kész...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#29) BatchMan


BatchMan
senior tag

A Tab 10.1 (2014)-m köszöni szépen jól van. 2560-as Amoled képpel a mai napig korszerűnek érzem. Tartalomfogyasztani hibátlan.

(#30) doooo válasza st3v3np3t3r (#28) üzenetére


doooo
veterán

Az Active vonal egyetlen helyen volt mindig is elérhető, az amerikai AT&T szolgáltatónál. Más verziót nem kaphatott, mert ez csak abban az egy verzióban létezik, exkluzívan. ;)

(#31) st3v3np3t3r válasza doooo (#30) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ez a telefon mitől exkluzív? oké, hogy valamivel jobban bírja a strapát, mint a sima S7, de azt egy jó tokkal kompenzálni lehet :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#32) doooo válasza st3v3np3t3r (#31) üzenetére


doooo
veterán

Exkluzív, mert csak annál az egy szolgáltatónál, csak egy országban elérhető hivatalosan.
Ettől függetlenül egy tok nem tud nagyobb akkut, vagy ütésálló üveget hozzáadni a telefonhoz, vagy épp bármit, ami MIL-STD-810 tanúsítványt érdemelne.
Egyébként kinézetre az S5 Active volt eddig a legtutibb (számomra). Ha elérhető lett volna errefelé is, tuti azt veszem 6 éve, a sima S5 helyett. De így valóban csak egy kicsit strapabíróbb tok maradt helyette. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.