Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Van ez így.

(#2) Akula


Akula
őstag

Ez már a vég :D

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) Tüzi válasza Akula (#2) üzenetére

Messze van az még...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4) ceia


ceia
őstag

M$ talpnyalók. Attól, hogy a win7 támogatása megszűnik, még nagyon sok gépen az marad az OS. De végülis ők fognak felhasználókat veszíteni. Vagy azt hiszik, hogy mindenki 10-re vált, csak hogy tesztelhesse a gépét? :C

        it's more fun to compute

(#5) Akula válasza ceia (#4) üzenetére


Akula
őstag

done.
igaz, hogy tegnap elcsesztem vele egy fél napot a hülye driverek miatt, meg eltüntetni az edge és társait, de meg kellett lépnem.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#6) Dr. Akula válasza ceia (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Igen. Ingyen van, a Linuxon nem fog futni a játék, muszáj lesz a hivatásos fanyalgóknak is.

(#7) pechman8


pechman8
aktív tag

Ha jól emlékszem az Andriodal kezdődött ez az everbeta Os-ek világa amikor engem a felhasználót kizárnak a beavatkozás lehetőségéből. Mert az, hogy mára az MS windows is ilyen lett az valahol szokásba jött. Az, hogy a w10 mindennel felzabálja a legjobb hardvert is meg az, hogy mindennel foglalkozik csak velem nem, meg az, hogy önhatalmúlag össze vissza át upgradeli magát még rendben lenne, ha lenne lehetőségem megfékezni, beavatkozni! De sajnos magától az MS-nek esze ágában sincs ezen változtatni. Én meg úgy érzem kisebbségben vagyok mert a mostani generációk már ebbe nőttek bele. Nem is tudják, hogy volt ez másként. Szóval ha a többség azt mondaná amit én az insider program révén állandóan jelzek az MS-nek, hogy ebből elég! Kérem vissza a saját gépem felett az irányítást! Akkor kénytelenek lennének meghallani. De így mindig csak azt írják vissza, hogy:" nagyon sajnáljuk... de itt egy legfrissebb w10 próbáljam ki azt." Szóval az igazi probléma nem az MS és nem az utána menetelő szoftvergyártó hanem a user aki nem csap az asztalra!

[ Szerkesztve ]

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#8) Dr. Akula válasza pechman8 (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Kérem vissza a saját gépem felett az irányítást!"

Senki nem vette el tőled. Írhatsz rá saját oprendszert. Ja hogy neked az nem megy, írja meg más, de olyan legyen amilyen úri szeszélyed épp aznap van? Na ez nem fog menni. Te csak használhatod pénz ellenében más termékét. A pék se fog neked külön kenyeret sütni, csak vehetsz egyet a már elkészültekből. Kicsit unalmas már ez az állandó nyafizás, a "miért nem találja ki mindenki a kedvemet és jár el aszerint"...

(#9) #16939776 válasza ceia (#4) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha már annak az esélye konvergál a nullához, hogy az OS-hez új driver jöjjön ki, és az OS-ben sem várható számottevő változás, akkor semmi szükség arra, hogy további kompatibilitási problémákat keressenek és azokat javítgassák, frissítsék a szoftverüket.
Magát a szoftvert ingyen elérhetővé tették, link a cikkben. Nem tudom milyen felhasználó vesztésre gondolsz. Ha meg a user valamilyen Win10only komponenssel rendelkezik, akkor egyértelmű hogy nem tudja Win7-en bencselgetni azt.

Nekem win7 van a játékos gépemen, mert az egy szem dx10-es játékom azt szereti. De már ott tart a dolog hogy hardver update után nem fog semmi csak win10-el működni. Szóval egyszer csak el kell engedni.

[ Szerkesztve ]

(#10) #93187072 válasza ceia (#4) üzenetére


#93187072
törölt tag

Te tipikusan az vagy aki az Xp -7 valtasnal is ugyanigy sirt, hogy jujderosszawindows7

(#11) andor80 válasza ceia (#4) üzenetére


andor80
senior tag

Ironia remélem.
Jó is ,hogy ezzel is segítenek az elavúlt támogatatlan win 7eket eltakarítani a csába már 2020 itt van a nyakunkon ki használ még ilyen ősi másokra veszéyles gyk net fegyvert?Tíltanám nemhogy netre engednék ilyen rendszert futtató gépeket.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#12) andor80 válasza pechman8 (#7) üzenetére


andor80
senior tag

"Az, hogy a w10 mindennel felzabálja a legjobb hardvert is"
MI VAN?????Szakadok a nevetéstől :DDD Ez ilyen végleges kijelentés csak bele a világba erdegem nyomokban sem tartalmaz tényeket.
Még szerencse,hogy updateli magát az kéne még ha nem tenné és sok vérsztív suttyó okoska zombihálózata lepné el a világhálót.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#13) YceBear


YceBear
tag

Barmit szivtok kuldjetek nekem is... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.