Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Hüpp-hüpp.... :O

(#2) mirci18


mirci18
addikt

Ez puszta üzletpolitika utat kell engedni az új generációnak hiába akarna ezzel még sok ember játszani.
Köszönjük Nintendo.
Bezzeg a vásárlást azt meghagytad mert az fontos. :W

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Wii U-t mindenkinek

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#4) mirci18 válasza VictorHUN (#3) üzenetére


mirci18
addikt

Így van ingyen és bérmentve.
Mert én ennyiért nem veszem meg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5) ldave


ldave
félisten

Wii-n és DS-en is pörög pedig még a Mario Kart multi, szóval elég sok játékost érint ez szerintem, pedig a DS-es rész már vagy 9 éves.

A Slime draws near! Command?

(#6) solaris17


solaris17
aktív tag

Hát, én nem sírdogálok miatta.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#7) Garada


Garada
őstag

Sose éri fel a nagy konzolokat az is biztos tőlem menjen csak.

(#8) mirci18 válasza Garada (#7) üzenetére


mirci18
addikt

Hogy te milyen hülye vagy.
Egy ő soha nem akart versenyezni velük ő mindíg a saját magának írt exkluzív játékairól volt híres nem az fps meg más gagyi játékoktól amitől a másik két konzol.
Kettő majd nézd meg az eladásokat hogy melyik konzol fogyott jobban és sírj.
Igen wii fogyott a legjobban.
Azért mert nem szereted vagy nem értessz hozzá nem kell ide írni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9) ViharVadász válasza mirci18 (#8) üzenetére


ViharVadász
őstag

+1 :)
Akinek meg nincs ilyen konzolja (Wii/DS) akkor minek ír ide, provokálni próbálja a tulajokat?:D (Itt most Garada-ra gondolok, nehogy félreértés legyen:) )

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#10) mirci18 válasza ViharVadász (#9) üzenetére


mirci18
addikt

Na igen engem nem idegesít csak az a vicces hogy magukat okosnak mondó emberek azt hiszik hogy a legjobb konzol az xbox meg a playstation.

Csak elfelejtik hogy van a nintendo meg van az xbox playstation a két tábort ne keverjük össze mert a nintendo más miatt jó vagy jobb mint a másik tábor.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11) ViharVadász válasza mirci18 (#10) üzenetére


ViharVadász
őstag

Így van. Még ha jól emlékszem, a Nintendo-tól valaki talán egy cikkhez válaszolva azt mondta, hogy a Nintendo-nak nem az a célja, hogy a többi konzolhoz hasonló legyen, hanem külön utakon járnak a többi konzoltól eltérően. Ezt kellene megértetni az ilyenekkel. :K

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#12) NandoXXL válasza ViharVadász (#11) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Külön utakon, miért is? Mert magara hagyják a tulajokat mint anno Microsoft a sima xboxnál. Megint kell egy pofon a Nintendonak hogy vissza találjon a helyes útra.

[ Szerkesztve ]

(#13) ViharVadász válasza NandoXXL (#12) üzenetére


ViharVadász
őstag

A Nintendo inkább a saját játékaira támaszkodik főként, míg a PS illetve Xbox meg az exkluzívok mellett a multiplatformokra. De azért a Nintendo is kezd rágyúrni a multiplatformokra:) A "külön utakon járnak a többi konzoltól eltérően" nem konzoltól, hanem cégtől eltérően akartam írni, csak nem tudom miért, valahogy ez jött össze :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.