Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nem is hirértékű :D Nem is használ itt senki torrentet :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Kriza válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Kriza
őstag

Vagy ha igen, az rosszabb az ördögnél, és a pokol legalsó bugyrába kerül... :DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#3) ImpIon válasza Kriza (#2) üzenetére


ImpIon
csendes tag

Vagy csak, és kizárólag legális dolgokat tölt le, pl. linux disztrókat. ;]

vok=vagyok-agy

(#4) New Life válasza ImpIon (#3) üzenetére


New Life
aktív tag

Meg kizárólag házilag készült fényképeket a rokonoknak... ;]

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#5) h-yle válasza New Life (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Amike mellé CC jogi nyilatkozat van csatolva.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

- tölthetek teát magamnak?
- igen, de akkor seedelj is egy kicsit

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) HyP3b0y válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

WTF? XDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8) Mr.Csizmás válasza HyP3b0y (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

torrentvicc

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) HyP3b0y válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Értem én csak nagyon fájdalmas egy vicc XDDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#10) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Hm, én letöltöttem, aztán rájöttem, hogy ez tökre ugyanaz a verzió, mint amire már pár napja frissítette magát. Minő véletlen, hogy épp azután szedtem le a frissített honosítást is, így már tudtomon kívül használtam is a teljesen végleges klienst. Egyébként elég régóta nyúzom már, voltak azért vele problémáim még instabil állapotában, de mostanában már jó volt tényleg minden. :)

<-ƘƘ->

(#11) New Life válasza h-yle (#5) üzenetére


New Life
aktív tag

...persze.

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#12) Hiftu válasza Kendek (#10) üzenetére


Hiftu
senior tag

Úgy hallottam, hogy a régebbi verziók a hálozatbarátságot a felhasználó kárára érték el. (Kisebb letöltési sebességet produkált.)
Ez megszünt mostanra?

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#13) rennes6 válasza Hiftu (#12) üzenetére


rennes6
tag

A protokoll ugye zárt, ezért nem tudni róla minden részletet. Annyi látszik, hogy valóban előfordulhat lassulás, ha éppen összeveszik a kliens egy másik alkalmazással. Ebben az esetben a kliens lassul kompromisszumképpen. Így pl. webes böngészésnél a böngésző prioritást kaphat. Összességében azonban, ha azt veszük, hogy csökken a congestion, akkor nincs akadálya a jobb kihasználtságnak, vagyis a letöltési sebesség növekedésének.

(#14) HXY


HXY
addikt

Nekem 1.8.5-öm van, most néztem, és ezt írja:

(#15) 8zabi válasza HXY (#14) üzenetére


8zabi
őstag

akkor töltsd le [link]

[ Szerkesztve ]

(#16) pete_21 válasza HXY (#14) üzenetére


pete_21
addikt

Lehet, hogy nem is fog frissíteni, mivel új programnak veszi, és nem az aktuális frissítésének.
Ahogy a Firefoxnál is. Pl. 2.0-át tudsz frissíteni 2.x-re, de 3-ra már nem, mivel teljesen új program.
Persze, lehet, hogy tévedek, és a uTorrent majd megtalálja a 2-eset később...

(#17) zbory


zbory
tag

windows7 alatt voltak gondjaim vele. ezen a téren van valami előrelépés benne?

If all the economists were laid end to end, they would not reach a conclusion. George Bernard Shaw

(#18) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

1 MB / sec... UPC-n ... Persze szerintem nincs összefüggés... de rég volt ilyen gyors. Estére úgyis bekorlátozzák 10 KB/sec-re

A seedek és leechek 70% 1.8.3-at használ még mindig... Remélem mindenki vált nemsokára :)

[ Szerkesztve ]

(#19) pete_21 válasza zbory (#17) üzenetére


pete_21
addikt

Milyen gondok?

Ren Hoek: És ha lekorlátozzák, a protokoll titkosítás nem segít rajta?

[ Szerkesztve ]

(#20) Malachi


Malachi
addikt

nekem 1 hete van UPC-m, de az 1.8.5 is repült rajta, 2MB le, 1,5 fel. persze nem vittem túlzásba, meg Fiber, de nem tudom van-e összefüggés. mindegy, azért most frissítettem.

(#21) Ren Hoek válasza pete_21 (#19) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Mindenhogy próbáltam már, az összes beállítással. Semmi sem használ. Este korlátozás van és szeva. Feltöltéskorlátozás pedig szinte mindig, most 1-2 KB/sec-el megy fel. (Kapcsolatok számát is korlátozzák, nemcsak a feltöltést. Pl 119 peer-ből csak 3-al vagyok most kapcsolatban és aktív vagyok) DSL ott volt mellette 1 hétig, azon betonstabilan jött a maxon. Éjjel nappal. Szal nem user error.

[ Szerkesztve ]

(#22) zbory válasza pete_21 (#19) üzenetére


zbory
tag

kilépéskor gyakran beragad és ki kell lőni. meg néha nem indulnak el a torrentek, aztán párszor bezárom, újra elindítom, és egyszer csak elindulnak rendesen. nem tudom, utóbbiba lehet bezavar, hogy jelenleg lanon van megosztva a net, de akkor is esetleges a probléma, szóval nem tudom mi baja

If all the economists were laid end to end, they would not reach a conclusion. George Bernard Shaw

(#23) DV


DV
senior tag

Nalam semmi gond vele. A lenyeg, hogy helyesen kell konfiguralni, pl. Protocol Encryption [link] - Forced-re allitva (nalam!), maximalis kapcsolatok szama sebessegnek megfeleloen beallitva [link].

[ Szerkesztve ]

(#24) Kendek válasza Hiftu (#12) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát, én nem hallottam semmit, de mikor feltöltöttem valamit, akkor itthon 1.8.5-re kellett váltsak, mert ha be is indult a 2.0-val, akkor egy idő után leállt és úgy is maradt. Mostanában viszont nem töltöttem föl semmit, így tökéletesen elégedett vagyok vele. :DDD
Remélem, hogy sokan váltanak most már, és akkor talán nem lesz ebből probléma.

<-ƘƘ->

(#25) Narxis


Narxis
nagyúr

UPC-nél a "szakemberek" most magukhoz nyúlnak. :D Chellosok is végre ki tudják használni a Fiber netet.

Thanos was right.

(#26) bambano válasza ImpIon (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én tegnap megpróbáltam 5.04-es debiant torrenten letölteni i386-ra meg amd64-re és 37kbps-sel jött... nyilván kivártam...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#27) DV válasza Narxis (#25) üzenetére


DV
senior tag

Nekem Angliaban a Virginmedia a letoltott adatmennyiseg utan korlatoz. Hiaba hasznalom a 2-es utorrentet, ha atlepem a limitet, akkor 75%-kal lassabb a netem 5 oran keresztul. Van nappali es delutani/esti idozona amikor figyelik az atmeno adatmennyiseget. Nem erdekli oket, hogy most YouTube, BBC iPlayer, vagy torrent megy-e. :W

[ Szerkesztve ]

(#28) Armahun


Armahun
addikt

Most lényegében beépítették a c-fos speed-et az utorrentbe?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#29) Kendek válasza Armahun (#28) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem egészen erről van szó...

<-ƘƘ->

(#30) Depression


Depression
veterán

Ez nem kerül ki semmilyen korlátozást. Akik ezt használják, azok lemondanak önként a teljes sávszélességről, hogy ne legyen baj a többiek netjével, és reménykedhetnek (szerintem teljesen feleslegesen), hogy a szolgáltatók ezért megszüntetik a korlátozásokat.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#31) Ren Hoek válasza Depression (#30) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Igen csak ez qrva igazságtalan... Mert valakinél meg jön fullon mivel ott éppen kevésbé kihasznált a hálózat. Vidéki belvárosban természetes hogy korlátoznak. Csak épp ott a probléma, hogy ugyan azt a 4500 Ft-ot csengetem ki, amit ő. Csak nekem nagyrészt 10-15-el jön. (Tényleg 4 klienst kipróbáltam, a helyes beállításokkal. Amúgysem vagyok egyedül sajna)

A másik, meg teszteltük, ha leviszem direkt 100 KB/sec-re a letöltést, akkor azonnal jön stabilan, viszont ha 0-ra teszem a korlátot, akkor észlelik, hogy rosszalkodni akarok, és azonnal megy a korlát 5-15 KB/sec-re. Visszatéve a 100-ast, jön stabilan. Na ez az önként lemondás ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) BonFire


BonFire
veterán

Nálam – ha van elég feltöltő – általában 220-250 körül jön lefele. Itt nincs korlátozás. Viszont kénytelen vagyok magam korlátozni, mivel a teljes sávszélt kihasználja, és akkor mellette nem lehet böngészni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#33) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Új ikonok. Feltöltés se rossz :D Igaz csak Linux disztrókat seedelek
Meg ne várjátok, hogy egy 1 megás nettel 384-es fogtok tölteni :DDD Azért az sw se képes mindere:D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#34) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Remélem ezt a hírt a UPC gárda is olvassa. Én egyelőre nem vettem észre semmi extrát, pedig már hónapok óta használom, sőt, egy ideje már 2.1 alphát.

Az elmúlt négy órában 36MB volt a feltöltés összesen :W

Érdekes mód külföldi trackerre hasít, csak a magyarokra nem oszt vissza.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#35) stvnppp


stvnppp
senior tag

Nem kell nagy megváltást várni a 2.0-tól, nem fognak most hirtelen váltani rá. Meg a korlátot sem fogják feloldani. Ott van például a Digi hálózatán talán a 1.8.2-es az amivel megy rendesen a visszatöltés, éppen ezért azt is használják, sőt sokan az 1.7.7-et.

Max akkor, ha automatikus frissítésre teszi ki a utorrent.

[ Szerkesztve ]

(#36) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Nálam nekem kell korlátoznom a sávszélességet a torrentnek ha használom, mert ha van kellő kapcsolat, akkor le is és fel is kihasználja a maximumot, és akkor netezni nem nagyon tudok mellette, semmi korlátozás nincs a szolgáltató részéről. A csomag 5 Mb/s-os (nem ide tartozik, de sebességtesztek szerint 5,3 is megvan).. És nem csak hibás a kijelzés, mert a letöltési idő stimmel. Nem UPC. :) És nem μTorrent.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#37) #95561216 válasza Ren Hoek (#18) üzenetére


#95561216
törölt tag

Részvétem, nálam éjjel-nappal tudja a 3,5-et a 30-as net.

(#38) #95561216 válasza ImpIon (#3) üzenetére


#95561216
törölt tag

Én csak és kizárólag filmet és zenét warezolok - legálisan. :DD

(#39) wwenigma válasza #95561216 (#38) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha történik visszatöltés, már nem legális. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#40) julius666 válasza wwenigma (#39) üzenetére


julius666
addikt

A törvény értelmezésének kérdése, h a torrent legális-e vagy nem.
Amit feltöltesz egymagad, az gyakorlatilag használhatatlan szemét az esetek túlnyomó többségében.
Illetve nem kapcsolódik hozzá haszonszerzés.

[ Szerkesztve ]

(#41) WonderCSabo válasza julius666 (#40) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az tökmindegy, hogy milyen és mennyi részét osztod meg. És elvileg az is bűncselekmény már, ha ingyen osztod meg, és a haszonszerzés meg nagyon-nagyon súlyosbító körülmény.

(#42) #95561216 válasza WonderCSabo (#41) üzenetére


#95561216
törölt tag

Nem, a haszonszerzés szükséges feltétel, mint az ügyészségi állásfoglalások is mutatják - hogy a proart meg artisjus mit mond, az lényegtelen. Minden esetre elszomorító, mennyire az ő véleményük van a köztudatban.

(#43) wwenigma válasza julius666 (#40) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha 1 bitnyi feltöltés megvalósul, törvényt sértesz. Csak a letöltés legális.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#44) #95561216 válasza wwenigma (#43) üzenetére


#95561216
törölt tag

Write only? :(((

(#45) ImpIon válasza wwenigma (#43) üzenetére


ImpIon
csendes tag

Ezért kell DC++-t használni, mert ott megoszthatsz ingyenes cuccokat is, csak a méret számít. Így 100%-ig legaláisan lehet csinálni.
Magyar cuccokat, vagy szinkronizált filmeket torrentről nagyon nehéz beszerezni, mert szinte minden tracker zárt, és meghívásos, vagy hibás a link. :((( Ha meg mégis műxik valami, akkor is sokkal kisebb a választék, mint a nemzetközi oldalakon, angol nyelven.
Persze, lehet, hogy én vagyok béna. :B

[ Szerkesztve ]

vok=vagyok-agy

(#46) julius666 válasza wwenigma (#43) üzenetére


julius666
addikt

Az Artisjus-os topikokban ez már ki lett tárgyalva.
Ajánlom figyelmedbe az előtted hozzászólót.

(#47) julius666 válasza ImpIon (#45) üzenetére


julius666
addikt

Mert torrenten nincsenek ingyenes cuccok :U

csak a méret számít. Így 100%-ig legaláisan lehet csinálni.

Ezt nem is értem. Hogyan függ össze a kettő? :F

Magyar cuccokat, vagy szinkronizált filmeket torrentről nagyon nehéz beszerezni, mert szinte minden tracker zárt, és meghívásos, vagy hibás a link.

Ha már lopsz, ne sírj, hogy nincs szinkronosban :DD
Legalább hallasz egy kis angolt is (mivel értened nem is kell, vannak ingyenes feliratok dögivel).

Magyar filmet meg ne warezolj, mert általában a sávszélesség foglalására sem érdemesek.
Az a néhány, ami meg jó, azért tessék fizetni, hogy támogasd hasonló művek jövőbeni elkészülését. Mivel a filmeket sem a legyek hordják össze.

(#48) ImpIon válasza julius666 (#47) üzenetére


ImpIon
csendes tag

Nem sírok, csak leírtam, hogy mi a helyzet.

"mert ott megoszthatsz ingyenes cuccokat is, csak a méret számít. Így 100%-ig legaláisan lehet csinálni."
Meg kell osztanod X gb-ot, hogy tölthess, de ez lehet bármi. Ez az összefüggés.

Ritkán töltök szinkronos cuccot, csak amikor szüleimnek kell.

Egyedül is el tudom dönteni, hogy mi éri meg a sávszélességet, és mi nem, köszi!

Ami tetszik, azt meg is veszem.

vok=vagyok-agy

(#49) AXisBOLD válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ez fájdalmas volt :DDD de jó.

Aurea mediocritas

(#50) julius666 válasza ImpIon (#48) üzenetére


julius666
addikt

ja, így már értem.
mind a DC++osat, mind a szinkronos filmek letöltését :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.