Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

A Rackable Systemsről most hallok először :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) ZorPrime


ZorPrime
csendes tag

R.I.P. :O

Ugye ők gyártották az S3-videokártyákat?

[ Szerkesztve ]

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#3) Scalpel válasza ZorPrime (#2) üzenetére


Scalpel
senior tag

Nem, azokat az S3 Graphics gyártja, ami jelenleg a VIA érdekeltségébe tartozik. Azt hiszem régebben független cég volt.

Valóban R.I.P.!

TheDragon007: Én is...

[ Szerkesztve ]

(#4) dy_nmq válasza ZorPrime (#2) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

nem... az s3 az egy önálló cég

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#5) vottokar


vottokar
senior tag

Egy egykori legenda ismét eltűnt... :( Pedig hányan csorgattuk a nyálunkat a hardvereire anno...

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#6) Erasmus válasza dy_nmq (#4) üzenetére


Erasmus
őstag

olvasd meg jobban azt a szócikket: a via leányvállalata

(#7) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

A nevük örökre fennmarad, hála az általuk fejlesztett APIknak, mint az STL, vagy az OpenGL.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#8) dy_nmq válasza Erasmus (#6) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

lényeg az volt hogy köze nincs az sgi-hez :K amugy igazad van.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#9) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ilyenkor mindig mélyen megrendülök.
Holvannak már apáink, nagyapáink, dédapáink korában létező óriások. Híres, nagymúltú cégek, vállalatok haldokolnak.
Biztos jó ez így?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) nesa


nesa
veterán

Van 1 vga karim ilyen nevvel a budos eletbe nemtalatam hozza drivert mikor kellet volna.

(#11) TheDragon007 válasza mrlujoak (#9) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Semmi sem tart orokke... ha egy vallalat nem tud alkalmazkodni a modern korulmenyekhez, akkor ez van...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#12) #06658560


#06658560
törölt tag

Elszomordtam. Remélem a iflerendszerük megmarad azért, és valahonnan egy használt SGIhez majd hozzájutok ecce.

(#13) TheVeryGuest válasza TheDragon007 (#11) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Na igen, manapság a gyártsunk szart és reklámozzuk agyon, hogy megvegyék dívik minden iparágban, kivétel nélkül. Meg lassan már annyit kel költenie egy fejlesztőcégnek ügyvédekre, mint mérnökökre. Csak így tovább.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#14) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Először is jó hogy nem SG:A :DDD
Másodszor: Lehet, hogy én tudom rosszul vagy hiányosak az ismereteim, de pl Linux alatt ugye vannak beépített videókártya driverek, és az egyiknél ezt láttam a

glxinfo |grep vendor

kimenetben, hogy: SGI.
Most akkor hogyiksvanez? :F Ezeket a drivereket az SGI fejleszette? Most, hogy megszüntek, mi lesz? A közösség fogja továbbfejleszteni a drivereket? :)
MOD: Utánanéztem, és mostmár ok :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.