Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Na neeee! Jópofa a Just Dance, de hogy első legyen, azt kicsit erősnek tartom.
Ez milyen lista egyébként? (US, EU, JAP, összesített?)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) D1Rect válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

UK.
(első sor :P )

(#3) Elmör


Elmör
senior tag

Just Dance? Há az nem 1 Lady Gaga szám? :DD :C
Nem is hallottam még erről a játékról, asszem meglesem, ha már első lett. Bár aztán lehetne ennyi erővel valami Pokemon is, ha sok gyerkőcnek megtetszik. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#4) Ari18 válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


Ari18
őstag

Meg sem lepődöm. Nálunk ilyen "Táltos Paripám 2" meg hasonló dolgok vannak a top 20-ban. :DDD

(#5) menalcas


menalcas
őstag

Hát igen várható volt bár én sem épp egy Just Dance-től vártam kegyelem dőfést :C
Innentől már csúszni fog .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#6) smkb


smkb
őstag

Ok , de ez csak UK szinten. Világ szinten a New Super Mario Bros már hetekkel ezelőtt átvette a trónt.

(#7) Isee


Isee
senior tag

Semmi sem maradhat örökké a csúcson.... :N
Amúgy a MW2 is csak azért uralkodott ennyit, mert az első része nagyon komoly lett, jó volt a világháborúsdi váltás jelen korba, meg hát ugye a marketing meg a reklám is közrejátszott jelentősen :K

Mellesleg nekem tetszett maga a játék, ritkán gamelek, de ezt muszáj volt megvenni az első mellé :DDD

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#8) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Na, holnap mehetek a pszichiáteremhez. Remélem, gyorsan kiheverem a traumát, mert mindjárt itt a Fermi! :D

Alléz Olympique de Marseille!

(#9) puttputt


puttputt
őstag

Már megijedtem, hogy a Fifa... De jobb. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) bLaCkDoGoNe válasza D1Rect (#2) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jogos, problémákat okoz az olvasott szöveg értelmezése. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) Def26 válasza yakuza.tora (#8) üzenetére


Def26
félisten

Csak jól is sikerüljön (Fermi). :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) yakuza.tora válasza Def26 (#11) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Én egyelőre elvagyok a 4890-el... VGA-t legközelebb jövő tavasszal tervezek cserélni. ;]

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.