Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gude


Gude
senior tag

plants vs zombies nagyon jó ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#2) Dreimus válasza Gude (#1) üzenetére


Dreimus
senior tag

Igen, de steamen napi leárazásban csak 4€ tehát jobban megéri onnan venni.

Sőt a többi játék ami fent van steamen is azok is olcsóbbak. :))

[ Szerkesztve ]

(#3) kapeti07


kapeti07
senior tag

Hát igen a Steam a mostani akcióival szinte verhetetlen.

Xbox: kapeti

(#4) RootRulez


RootRulez
félisten

Dynomite mái napig adja nekem. (persze nem ez a flash cucc) :U Anno volt hogy órákig nyomtam, közbe ment a winamp és annyi. :K

...

Meg hát piszok sok játékukat szeretem, chuzzle, bejeweled, stb. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#5) elithun


elithun
őstag

Kedves kezdeményezés, de szerintem ennyibe kéne kerülniük akció mentesen is. Szerintem a PopCap játékok túl vannak árazva. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) Viktor77 válasza elithun (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Mihez képest?

Megveszel egy mai divatos fps-t mondjuk 8-9K-ért (amiből az ár elég nagy része csak a marketing), kijátszod a single-t egy délután alatt, multizol vele egy kicsit, de rá két hónapra jön egy divatosabb fps, így az elözőt félreteszed.
Ezzel szemben megveszel egy Bejeweled-et (max. 3K-ért), elvagy vele sok-sok hónapig (évekig akár), megy anyu gépén, a nagyszülők is jól szórakozhatnak vele, nem kell alá atomerőmű.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) elithun válasza Viktor77 (#6) üzenetére


elithun
őstag

Ahhoz képest, hogy ezek szinte csak flash játékok, csak nem böngészőben futtatva. No offense, de számomra nem egyenértékűek egy "mai divatos FPS-el".
És a többi ilyesmi játék árát tekintve is drágának mondanám.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) elistvan


elistvan
senior tag

Nekem a reflexive oldalán letölthető cuccok voltak a kedvenceim (főleg a "keresgélős" hidden object játékok) de sajna ők sem árulnak már pc-re annyi mindent, inkább a mobilra álltak át. sajnos. :O

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#9) JSaN


JSaN
addikt

Nem rossz akcio, de steaemen olcsobb. Raadasul ott egyhelyen egy jo kis rendszerben vannak a gamek.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#10) BalaNce87 válasza elithun (#7) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igazából nekem is ez a gondom, amikor egy metrot vagy batmant 2000-ért vagy egy bioshockot 1000-ért veszek átrendeződik az értékrendem. Én mondjuk már ezt a témát kifejtettem és leírtam egy kétszer, a lényeg hogy én is így gondolom egy flash vagy indie játék ne legyen drágább mint egy nagyobb költségvetésű, attől függetlenül hogy melyik jobb, általába az indie.

(#11) Kanczy


Kanczy
veterán

Ha nem játszottam volna már végig ipodon a PvZ-t legalább háromszor, megvenném PC-re is :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12) Necroman_Mk2 válasza BalaNce87 (#10) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Azt azért ne feledd, hogy az A+ kategóriás címek kezdetben NAGYON drágák, és csak később (1-2-3 év múlva) esnek le a néhány ezres sávba, míg a letölthető casual és indie címek konstanson alacsony áron vannak.

(#7) elithun A régebbi címeikről nem feltétlenül tudok nyilatkozni, de a Plants vs Zombiesban van annyi tartalom, hogy bőven megérje azt a kb. 5000 Ft-ot (akciósan meg főleg!).

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#13) ch003067 válasza Gude (#1) üzenetére


ch003067
addikt

Az tényleg jó játék, el lehet vele szórakozni :-P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.