Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Szerencsétlennel jól kiszúrtak a design-erek. Életemben ilyen ronda, ocsmány jószágot nem láttam még.

És ez mitől TUF ??? Mert ráírták ???

Komolyan az (F)As(z)us egyre jobban lejáratja a régi jó neveit. ROG régen a legjobb volt, ma már egy B150 lap is ROG lehet, TUF Z97 Mark1 lap isten császár volt annak idején, ma már egy B350 szutyok is TUF lehet.

SZÉGYEN!!!

Én már bánom hogy Asus lapot raktam a gépembe.....

(#2) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Iszonyatosan ronda !! :F

(#3) Acélfarkas válasza Amerigo57 (#2) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

+1

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#4) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ez tényleg bűn ronda.

(#5) zolee5016


zolee5016
őstag

én szeretem a nem minmalista,egyedi ,vagy másképp gondolt házakat,gépeket...A CM-ben is több ötletességet látok,mint más gyártókba..de ez a modell..ez nem...ez nagyon nem adja.... :(

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) Tazsam01 válasza XuChi (#1) üzenetére


Tazsam01
tag

A TUF emlékeim szerint mindig is a felhasznált anyagok minőségére és tartósságára utalt nem a műszaki felszereltségre , ilyen formán egy kiváló minőségű vas dobókocka is lehetne TUF. Egyébiránt nálam van egy Sabertooth deszka ami közel 24/7 fut 6 éve, én elégedett vagyok vele.

(#7) Synthwave válasza XuChi (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"És ez mitől TUF ??? Mert ráírták ???"

Attól. A TUF tulajdonképpen csak egységesített dizájnelemek gyűjtője.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Úgy 15 euró-ig jó vétel lenne. Kb.

(#9) XuChi válasza Synthwave (#7) üzenetére


XuChi
addikt

" egységesített dizájnelemek gyűjtője " Mostmár!! Régen azért volt TUF a TUF, mert minőségibb alaktrészeket, kondikat, chip-eket, és hűtést használtak a lapon, mint a többi konzumerebb szérián!

Ma már azért TUF a TUF, mert ráírják a marketing értéke miatt, és felpimpelik TUF mintákkal. De ez semmiben nem lesz olyan mint a régi TUF!

#6: Az a lap még TUF volt! Használd egészséggel :R

[ Szerkesztve ]

(#10) Puma K


Puma K
veterán

Anyagpazarlás... :(((

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11) Synthwave válasza XuChi (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Régenmindenjobbvót.

Nincs ebben semmi újdonság.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) maximilian4 válasza XuChi (#1) üzenetére


maximilian4
addikt

A kinézet mondjuk teljesen szubjektív. Lehet te sem vagy egy szép gyerek, de valószínűleg találsz egy nőt akinek tetszeni fogsz. Ez a termék is vevőre fog találni. :D

Maxi

(#13) komi77


komi77
senior tag

Nem tűnik annyira elfogadhatatlannak ez a forma. A mai trendeket nézve inkább egyedi és tényleg kicsit katonásan mérsékelt. Szerintem fogy ez majd szépen. Az Asus jól bevált márkanevei lehet, hogy tényleg csak reklám értékűek ma már. Én azért továbbra is ezeket veszem - nem nyúltam még mellé se Rog, se Tuf deszkával. Általában egy platformnyi időt simán kibírnak. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#14) XuChi válasza maximilian4 (#12) üzenetére


XuChi
addikt

....vagy ha nem találok, megfizetek egyet :DD :DD

(#15) Qkackca


Qkackca
őstag

Ezek az új frissebb szellemű / lazább hírek, cikkek nem lennének rosszak, de már többször néztem nagyokat hogy mit is akarnának jelenteni azok a kifejezések a címben vagy akár a szövegben is. Illetve hogyan is kapcsolódnak az adott témához, vagy mindegy csak kattintás legyen?

Ez a bokorugró amúgy mit jelent? :U (vagy ki kellene jönnöm a sziklám alól és megérteném az új világot? :B )

A témához konkrétan pedig korábban láttam valami asus prezentációt, és a 300-as sorozatú alaplapok esetén a marketingesek vették át a hatalmat és a tuf sorozatot átsorolták a kezdő/alap játékos szegmensbe (utána jön a strix majd a rog).
Szóval a régi tuf meg a mostani tuf csak névben egyezik, és szinte gyűjtónévvé vált, hogy az adott cucc kompatibilis (talán validálták is) működés és dizájn terén is az asus megoldásaival.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16) Pepe78


Pepe78
senior tag

Nagyon furcsán néz ki... :F

(#17) Astroboy válasza Qkackca (#15) üzenetére


Astroboy
őstag

"Ez a bokorugró amúgy mit jelent?"

Az Angyalbőrben című mára kultikussá vált katona-sorozatban Usztics Mátyás így hívta a bakákat.
Bár az Ő szájából frappánsan és viccesen hangzott, már akkoriban sem volt sok köze a valódi bokorugróhoz.
Főleg, ha belegondolunk, hogy igazából "túl rövid szoknyát" jelent. :))

(#18) komi77 válasza Qkackca (#15) üzenetére


komi77
senior tag

Bokorugró általában a "sima" közkatona - nem határőr, mert az a spenót, stb. Tehát a címet fel lehet fogni úgy is mint "városi közlegény". :)

[ Szerkesztve ]

Szegény ember kézzel nőz.

(#19) komi77 válasza Astroboy (#17) üzenetére


komi77
senior tag

Látom mire sikerült elküldenem a választ már más is válaszolt :C

[ Szerkesztve ]

Szegény ember kézzel nőz.

(#20) Qkackca válasza komi77 (#18) üzenetére


Qkackca
őstag

#17, # 18 köszönöm a válaszokat.

Akkor meg a régi világot kell megértenem, mert még gyerekként láttam pár részt az angyalbőrből, talán könyvbe mintha meg lett volna tesómnak. :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21) Astroboy válasza Qkackca (#20) üzenetére


Astroboy
őstag

Alapmű, kéretik mihamarabb pótolni! :D

Még egy kis OFF:
Bár a világ legjobb katonasorozata véleményem szerint a M.A.S.H. volt, ezen a kis agymenésen is közel annyit kacagtunk akkoriban...

(#22) maximilian4 válasza XuChi (#14) üzenetére


maximilian4
addikt

Az a legjobb! Thaiföldön, Fülöp-szigeteken simán veszel 2-3000 dollárért feleséget. :D

Maxi

(#23) icon


icon
senior tag

Nekem elsőre az jutott eszembe róla, hogy de buborékosan sikerült valakinek lefóliáznia :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#24) FoLey-v válasza Tazsam01 (#6) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nekem is van Asus Sabertooth R2.0-ás alaplapom teljesen jó felépésű deszka. :C

A házzal kapcsolatban nálam elmenne. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#25) FoLey-v válasza FoLey-v (#24) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ha igaz akkor ennyiért vadászható külföldről. :Y
[link]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#26) Tomassy00 válasza FoLey-v (#25) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Elég vicces ára van. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.