Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ExtremeClock


ExtremeClock
aktív tag

Rossz vége lesz sajnos. :(

(#2) Varlaisaran


Varlaisaran
senior tag

Persze. Nem fog sokat menni, bár ez relatíve. Meghajtottam OC "módban", sokat nem hozott az előző mezítlábas Ultráimhoz képest, így ma lehiggadtan tiszta fejjel nekiláttam szériásítani. Megkapta a 612/1080at, ahogy azt az nv megteremtette; mellé direct fan controlt. 65foknál ugrik, 70-nél rátolja a 100% fant, oldalról megtámogatva egy 12es ventivel. Ahogy ezt írom, épp egy AtiTool stress után vagyunk, néhány perce futott le, 52(61) fok a GPU(dióda), 48 a környezete, ami majdnem félelmetes érték egy ilyen vasnál, konkrétan ilyen "hideg" Ultrát soha nem láttam szériában.
Szintén röhejes játék ez a mai modern kártyák fényében, de a hobbi az hobbi:) (ugyanakkor valljuk be, meg tudja még döngetni az asztalt az öreg). Szóval inkább hagyon az OC-t, zugjon a venti (bár annyira nem hangos 100on sem), egyszóval megelőzöm a bajt, hogy aztán ha benő a fejem lágya, épkézláb kerülhessen a polcra:)

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#3) ExtremeClock válasza Varlaisaran (#2) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Egy újrapasztázás biztosan jót tenne neki.

(#4) westcoastog


westcoastog
veterán

Régi nagy kedvenc kártyám, talán majd dísznek veszek 1-et meg egy gtx-et is. :D

(#5) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ultra <3 Legszuperebb kártya kerek e világon :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.