Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Igen

(#2) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mégis mit vársz? Ez egy hobbi tevékenység, ráadásul a címlapra általában csak a hosszabb, összeszedettebb írások kerülnek ki, nem a youtube linkek. Nem is lehet minden nap valami érdekeset írni.

(#3) lapa


lapa
veterán

ráadásul nagyon szerteágazó szabályoknak kell megfelelnie az írásnak, ha a szentéjbe akarsz kerülni. nagybetűvel kell kezdeni a mondatokat meg ilyenek. extrém.

(#4) Иван válasza lapa (#3) üzenetére


Иван
őstag

SZERK

Nem tudok olvasni.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) varga.tamas


varga.tamas
tag

Akkor srácok hajrá, kezdjetek cikkezni mert igy "döglés" van. Én nem midnig érzek hozzá kedvet hogy irjak. Aztán ha mégis, úgyis fikázás lesz belőle.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#6) Mr X válasza varga.tamas (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Írj mondjuk egy számítógépház-bejáratós cikket, a bejáratás mostanában felkapott téma. :D

(#7) proci985 válasza varga.tamas (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Aztán ha mégis, úgyis fikázás lesz belőle.

Nem tudom, én pozitív kritikát kaptam. Meg ahogy látom, az érdekes, jól megírt, informatív cikkeknek általában örülni szoktak az emberek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8) DeFranco válasza lapa (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

terlyed az igénytelenség meg kell állítani.én azért szeretek ide járni, mert a megfelelő szűrés után magas minőségű írásokat olvashatok gémekről vasakról és máshol még nem olvasott hardverekről máshol még nem olvasott hardverekről :K

a tartalom már tökéletes, megértem, hogy a forma ekkora prioritást kapp

[ Szerkesztve ]

(#9) lapa válasza DeFranco (#8) üzenetére


lapa
veterán

jó, viszont ezekről lemaradsz. a bal oldali pölö fél milla, azért tudhat valamit. ha mást nem eltörni a lábad úllyát ha reáesik. nem kéne, hogy a nagybetűn múljon, na. de 23 view-ért nem fogok görcsizni. de mindegy, szerintem többért sem.

[ Szerkesztve ]

(#10) Mr X válasza lapa (#9) üzenetére


Mr X
veterán

A bal oldali készüléket használjuk a cégnél.

(#11) Huma


Huma
addikt

Nekem van egy csomó bejegyzésem amiből lehetne címlaposat csinálni. Eddig még nem kerestek meg a házigazdák hogy élnének a lehetőséggel, de ami késik, nem múlik. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) Huma válasza Kalandor (#12) üzenetére


Huma
addikt

És ezek smafuk? 1 2

De írhatnék az állványozásról is. Szerintem érdekes szakma. Nem sokan járnak olyan helyeken mint egy állványos. Pl műemlék épületek legmagasabb pontjától egy karnyújtásnyira, közvetlen közelről megcsodálva több mint száz éves művészeti alkotásokat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) 7 válasza Huma (#13) üzenetére


7
addikt

Tudjuk, hogy nagyon szeretnél segíteni, de annyival magasabb színvonalat képviselsz a lapcsaládénál, hogy már azt a kitüntetést is csak pironkodva merjük vállalni, amit a puszta fórumos jelenléted jelent (nem is tudjuk, hogy akarjuk-e; lelkileg nagyon megvisel minket ez a megtiszteltetés).
Egyszerűen nem visz rá minket a lélek, hogy még a minden kétséget kizáróan grandiózus és nívós írásaidat is a Logout címlapján publikáljuk, mert az már majdhogynem monopóliumot jelentene a nemzetközi webes újságírói fronton. :B

[ Szerkesztve ]

(#15) Viszlát


Viszlát
addikt

Mit tervezel tenni a jelenség ellen? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16) fesii


fesii
aktív tag

Némely egyénnek itt a vérébe van az írás. Az a fajta írás ami leköti az embert és nem csak unottan olvassa végig. Ezekből nincs olyan sok és azok is néha lustálkodhatnak... :) Gondolok itt Viszlát-ra! akitől várnék már egy furgonos rabszolgasors 2. kiadást! :P :DDD

(#17) Huma válasza 7 (#14) üzenetére


Huma
addikt

Ha nem lennék ilyen szerény ember akkor azt mondanám, hogy úgy érzem magam mintha hájjal kenegetnének. (Ez amúgy milyen hülye mondás már? Kinek esik jól ha bedörgölik pl desznyó zsírral?)
Bennem már régóta megfogalmazódott az amit most leírtál, de eddig nem említettem sehol mert attól tartottam, hogy az emberek tévesen a nagyképűség jelének vélnék.
Viszont most a hallgatólagos beleegyezésemet adom. A PH bármely személyes bejegyzésemet felhasználhatja saját hírnevének növelésére.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#18) 7 válasza Huma (#17) üzenetére


7
addikt

Nem lenne fair a versenytársakkal szemben. Az pedig azért még sem járja, hogy az efféle mesterművekbe belekontárkodjunk, hogy ne legyen annyira nagy az előny, amit adnak.

(#19) Huma válasza 7 (#18) üzenetére


Huma
addikt

Erről a beszélgetésről valahogy ez jut az eszembe: [link]
Kb 17:10-ig :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20) varga.tamas válasza Viszlát (#15) üzenetére


varga.tamas
tag

Én szoktam szakmai cikkeket irni, de idő kérdése a termelés....

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#21) varga.tamas válasza varga.tamas (#20) üzenetére


varga.tamas
tag

Szerintem valamivel ösztönözni kellene a népeket, hogy irjanak. Mittudomén, egyéni rang 5 cimlapos irás után, vagy valami hasonló.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#22) DeFranco válasza varga.tamas (#21) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#23) lapa válasza DeFranco (#22) üzenetére


lapa
veterán

ami nyilván olyan, hogy ha ezt könnyű elérni (egy éven belül mondjuk), akkor quality issue. szóval so-so.

(#24) DeFranco válasza lapa (#23) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van? Van.

Az egész logout egy quality issue, challenge is egyeseknek rendesen. Én mondjuk elvagyok vele, ez a lapcsalád 4chanja ott is a helye, ahol van, csak hát az elvárások a módszerek meg a jövőkép metszet-diszfunkciója okoz némi hiányérzetet egyeseknél.

@Viszlát#25: akkor már legalább annyit írjál, hogy hippodrom... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) Viszlát


Viszlát
addikt

.

DeF: a-a, csak figyelem a fejleményeket, már csak bambano hiányzik egy jó kis megmondós partihoz. :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#26) DeFranco válasza Viszlát (#25) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon szépen kérlek ne fesd a falra az ördögöt...

(#27) lapa válasza Viszlát (#25) üzenetére


lapa
veterán

valamit nagyon elronthattam, ha egy megmondós partiban vagyok emlegetve... ööö DeFrancoval.

(#28) Viszlát válasza DeFranco (#26) üzenetére


Viszlát
addikt

:))

Ne haragudj, de ezen most nagyon nevetek. :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#29) Viszlát válasza lapa (#27) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem kell vérkomolyan venni, csak poén volt. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#30) lapa válasza Viszlát (#29) üzenetére


lapa
veterán

azért kijött, szóval asszem most lelkigyakorlatoznom kell.

(#31) DeFranco válasza lapa (#30) üzenetére


DeFranco
nagyúr

dörzsöld be magad Shakti-kővel... meglátod, megjavusz! Még a zöldséggonoszságod is odalesz.

(#32) .HUman válasza varga.tamas (#5) üzenetére


.HUman
csendes tag

blog.hu és viszlát logout.hu.

Ilyen egyszerű. Ez nem egy szimpla blog, ez a prohardver.hu a rá vonatkozó összes szabállyal együtt.

Szóval ha szabad szellemben blogolni szeretnél, felejtsd el a logout-ot. Ellenkező vélemény esetén megjelentetném a saját írásomat kedves cenzúra. :K

bakker megint ~4 óra alvás maradt, hetek óta, meghülyültem, jelentem..valamikor fórumozni/szórakozni is kell de úgy tűnik ezt itt és most ki kell húznom a listáról, nemvanrá idő többé. Mosottszar-style. :(

[ Szerkesztve ]

.

(#33) Phvhun válasza .HUman (#32) üzenetére


Phvhun
őstag

ban plz

(#34) varga.tamas válasza .HUman (#32) üzenetére


varga.tamas
tag

Ezt nem értem, hogy jött ide. Vagyis inkább mi vitt rá arra, hogy ideböfögd a fenti katyvaszt...

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#35) .HUman válasza varga.tamas (#34) üzenetére


.HUman
csendes tag

Fika. :K

Interpretáljam? Gondolom gondoltad/láttad/tudtad: éveken keresztül az volt a trendi, hogy naponta X publikáció lett közzé téve, de a jelenben végeztél egy mérést (mert kevés volt a reakció a cikkeidre), és a statisztikáid szerint a szint durván csökkent a megnyilvánulásokszámaPERnap ésatöbbi..

Süllyed a színvonal (lassan eléritek a szintemet)! :P

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.