Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Szép! Kéne.

ZenPhablet nincs a láthatáron?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) punky10


punky10
addikt

Szép, jó, de(sajnos) tuti 100 ezer felett lesz az ára...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jóféle,adoptálnám. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Luck Dragon válasza pusszycat (#3) üzenetére

Csak kár hogy pici benne az akkumulátor:(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) tatabike


tatabike
őstag

Ehh, mindig elszorul a szívem, ha Asus tabletet látok. 3 hete sütöttem meg egy fehér ZenPad10-et... :W

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#6) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Mintha a korábbi Zenpad 3 8.0 is Snapdragon 652 lett volna. :F Abból a 2gb-os verziók 279 eurós áron mentek a német amazonon.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) moleculez válasza tatabike (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Az mit jelent hogy megsütötted.
A cikk tárgya egész jó, a baj az, hogy 2 napig torolhetem róla a sok szar előretelepített appot.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) tatabike válasza moleculez (#7) üzenetére


tatabike
őstag

Szivargyújtós töltő kifingott a kamionban. 5 volt helyett 24 volttal ment a töltés. Egy darabig...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#9) kona005


kona005
senior tag

Annyira nem követem már a vonalat, ez jobb lesz mint egy Tab S2 8.0?

(#10) pusszycat válasza tatabike (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet ez már tudja a gyorstöltést... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) atikó


atikó
őstag

nekem [ez van] 4GB LTE verzió, szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#12) RIC5I


RIC5I
tag

olyan szép mér ilyen szépek ezek az eszközök ? :Y

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#13) pusszycat válasza RIC5I (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Meg tudnák csinálni rondára is de akko` meg ki venné meg ezeket az eszközöket. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) tatabike válasza pusszycat (#10) üzenetére


tatabike
őstag

Zsír...:) De inkább vettem egy 7 collos navigációt, meg filmezni egy LCD tévét. Addig a tablettel csináltam mindent.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#15) kromatika


kromatika
veterán

Igen csak tetszik

(#16) RIC5I válasza pusszycat (#13) üzenetére


RIC5I
tag

én, ha van egy jó termék jó hardverrel ami csunya és egy ami szép de gyenge/rosz akkor a csunyát venném inkább :D

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.