Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robert07


Robert07
aktív tag

Kell :C

(#2) atike


atike
nagyúr

..az a név... :DDD :DDD Magyarítva majdnem hogy "hancúrléc"... :DDD

Egy kis elírás: "...kiváló ár-érték arányú ostelefonokkal,..."

(#3) Peet91


Peet91
aktív tag

Nekem még mindig az okos éjjeli lámpájuk tetszik, amivel LSD-trip szintű fényjátékot varázsolhat az ember a hálószobába.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#4) moordavid


moordavid
aktív tag

WOWStick... The internet has ruined us :DD :DD :))

"Like tears in rain."

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Van esernyője is high-tech nájlonnal, meg pöpec bicaja is. Ami ellenben tenyleg jó.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hol lehet megrendelni?

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ilyen kis csavarhúzó fej esetén én inkább maradnék a manuálisnál. Jobban érzékelhető a megfelelő nyomaték és az is, hogy egy már kicsavart csavar esetén nem-e csavarodik félre a csavar visszarakáskor. Ezeket ujjal gyorsan ki és be is lehet csavarni. Szóval szerintem nem csak hogy nem hasznos, de még káros is ilyet használni. Még akkor se használnék ilyet, ha beépített precíz nyomatékbeállítás lenne rajta. Van amihez jobb a saját kezünk.

Ennyi pénzből elég sok mindent lehet venni mondjuk az iFixit szerszámai közül és gondolom azok túlárazottak lehetnek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) L4mie


L4mie
veterán

Alig gyárt valamit a Xiaomi, én csak ACME-nek hívom.
Nekem van/volt 3 fél fülhallgatóm, BT hangszóró, DashCam, Autós töltő, Mi4i-telefonom, egérpadom, BT headsetem, okosmérlegem, tőlük :) és még tudnék mit veszegetni, mind mind korrekt minőség, vicces áron./persze kínából rendelve/

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9) RaveForce


RaveForce
veterán

A telefonjaik sose voltak szimpik, nem is kene egyik se, de a kiegeszitoik zsenialisak, a drone-ra leszek meg nagyon kivancsi :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10) Uzi74


Uzi74
senior tag

Támogatja az európai csavarokat vagy csak US/Kína? :)

(#11) Mr.Silkó válasza Uzi74 (#10) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nincs benne B20. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Sok Xiaomi cuccom van, de még semmiben nem kellett csalódnom. Ez sem lehet rossz a maga nemében.

(#13) CB


CB
senior tag

Az biztos, hogy ez a cég tudja, hogy kell úgy feltörni, mint a talajvíz. Minden területen próbálkozik, és amit kiad a kezéből, az jó minőségű. Még nekem sem kellett csalódnom az mi bandban, vagy telefonban. Kezd beleégni az emberek agyába, hogy a xiaomi=minőség. Gondolom ez a cél.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#14) blod001


blod001
tag

Azt hittem szexuális segédeszköz lesz. :(

(#15) gerii válasza blod001 (#14) üzenetére


gerii
addikt

Cserélhető a feje ;]

(#17) Halkow.


Halkow.
senior tag

Hol van ezen a mi logó? Vagy plusz 1K-ért nyomtatják?

(#18) DemonDani


DemonDani
addikt

Vannak furcsaságok...

Ezt már réges rég meg lehet venni az Aliexpressen is, ráadásul sehol nincs rajta Xiaomi logó.

Nem tudom hol siklott ki a dolog, de talán minimális utánajárással ki lehetett volna deríteni, hogy a GizChina részéről valami nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#19) Orcsi válasza CB (#13) üzenetére


Orcsi
aktív tag

hol is láttunk ilyet .... ja Samsung LG :C

Same shit, different day!

(#20) ArsenalF válasza DemonDani (#18) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

[link]
[link]

Gondolom innen vettek a dolgot a tobbiek. Az mondjuk nem vilagos hogy tenyleg mennyire Xiaomi a termek, de engem nem is erdekel, ha ok adjak akkor tuti jo minosegu.

[ Szerkesztve ]

(#21) DemonDani válasza ArsenalF (#20) üzenetére


DemonDani
addikt

Gondolom a mobilarena sem fogja korrigálni a hírt.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#22) #65675776


#65675776
törölt tag

Lehet, hogy a minőség jó, de a támogatási részlegük finoman fogalmazva is fejlesztésre szorul. Nagy arccal beígérték kb minden telefonukra a MM-t még január-február környékére, ehhez képest csak pár újabb típushoz izzadták ki magukból. A többire most kezdik érdemben portolni a Lollipop-ot, amire azt mondták, hogy teljesen kihagyják. Az OTA vagy működik, vagy nem, vagy jönnek rajta frissítések, vagy nem. Ezen kellene sürgősen változtatniuk.

Ja, és a microSD kártyát menetközben leválaszthatóvá és kiszedhetővé kellene tenniük...

(#23) Tomi_Ohl válasza Mr.Silkó (#11) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Akkor nem kell. :D

daa-raa erre tudsz adni egy forrást esetleg? Sehol nem olvastam ilyet, mármint semmilyen hivatalos xiaomi/MIUI fórumon.
Egyedül a Mi3/Mi4/Mi Note hármasra ígérték az MM-et, azok meg is kapták rég.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24) #65675776 válasza Tomi_Ohl (#23) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tavaly évvégén több helyen lehetett olvasni róla. A MIUI.com-on is. Nem meglepő módon ezek a cikkek mindenhonnan eltűntek, vagy legalábbis én már nem találom őket. Csak azokra a telefonokra nem igérték be, amelyekben nem 64 bites SoC van.

(#25) zsoltti


zsoltti
senior tag

[link] Máris féláron :DD

(#26) DemonDani válasza zsoltti (#25) üzenetére


DemonDani
addikt

Máshol van 33ért :P

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#27) Janaboy


Janaboy
veterán

Yeelight milyen?

Janaboy

(#28) Tomi_Ohl válasza #65675776 (#24) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Elején idézet: [link]
Én csak ezekre emlékszem. Legutoljára 2014 végén volt nagy ígérgetés, akkor ígértek 5.0-t Mi3-ra és Redmi 1S-re is, amiből aztán nem lett semmi.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29) Robert07 válasza #65675776 (#22) üzenetére


Robert07
aktív tag

En mar majdnem 1 ege hasznalok Xiaomi telefonokat, egy Redmi Note 2-vel kezdtem, es most egy Note 3 Pro-m van, es a frissitesekkel eddig semmi gondom nem volt. Azt tudom, hogy magat az androidot nem frissitik, viszont a MIUI-hoz sok minden jon ki, a developer ROM-mal szinte hetente kapok egy update-et, es mindig le tudja tolteni es fel tudja telepiteni. Az SD kartyat pedig siman le lehet valasztani a beallitasokban, es utana ki lehet venni.

(#30) Robert07 válasza zsoltti (#25) üzenetére


Robert07
aktív tag

Azert, mert ez egy masik tipus, van a Wowstick-bol ez az A1, 1f, 1p, es ez a legujabb, az 1fs.

(#31) zsoltti válasza Robert07 (#30) üzenetére


zsoltti
senior tag

Akkor mire fel ez a szenzációs hír, ha már régóta van?

(#32) gergejly


gergejly
aktív tag

ez akksiról megy ?

(#33) Robert07 válasza zsoltti (#31) üzenetére


Robert07
aktív tag

Nem tudom, hogy a tobbi mikor jelent meg, de mar eddig is voltak, keress rajuk. A PH!-ra most jutott el.

(#34) icemad válasza gergejly (#32) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ceruzaelemről, vagy ugyanolyan kialakítású aksiról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.