Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saril


saril
senior tag

na kíváncsi leszek ha tesztelik mit mutat majd...

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ez tetszik! :K

(#3) velizare


velizare
nagyúr

5GHz-n még jobb lenne.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Ezt okosan összerakták. Ha pedig még az árát is barátira szabnák...

(#5) stargazerhu válasza fondorlatos (#4) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

Aha, hogyne...így szokott lenni :)) Mint annyi minden, ez sem a hivatalos magyar fizetésekhez lesz igazítva...érthető okokból. :)

(#6) .mf


.mf
veterán

"... NexStar WiFi Hard Drive Dockot, mely elnevezés hűen tükrözi egyik kiemelkedő képességét, miszerint a számítógéppel vezeték nélkül, IEEE 802.11b/g/n-es Wi-Fi kapcsolaton keresztül is kommunikálhat. Ez főleg notebook esetében jöhet jól, hiszen így adatátvitel közben sem kell feladni mobilitásunkat."

A NAS-ok általában routerre kötve szoktak lenni, s a legtöbb routerben van wifi, amivel a notebook vezeték nélkül kommunikálhat. Szóval nem igazán értem. Az Eth csati lespórolását pedig főleg nem, így a pár méterre már csak a 10/100 Fast Eth sebességét hozó NAS egy vastagabb fal múlva már a múltba is visszarepít a várhatóan 10 Fast Ethernetnek megfelelő sebességével? S az még stabilabb is. Kapcsolt már be mellettetek valaki mikrohullámú sütőt? Úgy fújja le a wifit, hogy öröm nézni.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) sanzi89


sanzi89
addikt

Ez már a második WiFi-s HDD-s hír mostanában. Egy dolgot nem értek azonban, ez miért jobb, mint egy routerre kötött NAS? A mobilitástól eltekintve - már amennyire mobil egy ilyen kütyü.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8) sing1ep1ayer válasza sanzi89 (#7) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Talán mert bármennyire is megkérik az árát, még mindig sokkal olcsóbb lesz, mint egy NAS. Egyébként látványos, elsőre mindenki felkapja rá a fejét, de lássuk be: sok értelme nincs. Ugye könnyű benne merevlemezt cserélni; gyakorlatilag pár másodperc. Emiatt valószínűleg a felhasználó eleve a számítógépe közelében tartja. Akkor viszont minek bele a WiFi? :U Maximum azért, hogy ne éktelenkedjen a csúnya kábel a gép és a dokkoló között.

(#9) .mf válasza sing1ep1ayer (#8) üzenetére


.mf
veterán

"Talán mert bármennyire is megkérik az árát, még mindig sokkal olcsóbb lesz, mint egy NAS"

Azért ne együk olyan forrón azt a medve bőrét... vannak egész olcsó egylemezes NASok is (20k alatt vagy körül, bár azoknál is lenne még mit lefaragni a felárból). Itt pedig még nem tudjuk az árat.

"Maximum azért, hogy ne éktelenkedjen a csúnya kábel a gép és a dokkoló között."

De hát épp ez az, amit írtam, egy NAS is ált. a routerrel van összekötve, amihez meg mehet vezeték nélkül is a zadat a laptopból. Kábel pedig úgyis lesz a dokkolón, minimum a tápé...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10) sing1ep1ayer válasza .mf (#9) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én pedig épp ezért írtam, hogy "sok értelme nincs".

(#11) Osibaa


Osibaa
senior tag

Vajon ezen se használható egyszerre a wifi és az USB? :U

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

(#12) McDog


McDog
aktív tag

Szerintem az átlagembernek ez bőven elég. Jó lenne ha nem lenne nagyon drága.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.