Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  [Re:] Vanquish

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Jónak tűnik, és a stílust imádom, jó sci-fi játék meg amúgy is ritka és értékelendő gyöngyszem, de engem teljes mértékben elriaszt a coop hiánya.

Ha a storytelling és a körítés szuperlatívuszokban jellemezhető, akkor ez egyáltalán nem gond, de az elmondásod alapján azért bőven nem erről van szó (intro és outro között kb. semmi történetmesélés, gázos dub...). Teljes árat nekem semmiképpen nem ér meg - ha egyszer occsóé' találkozom vele, vagy kölcsön kérhetem, akkor meglesz :K

Amúgy THX a tesztért, nem ömlengős, mentes az erőltetett és lúzer poénkodástól, olvasmányos : R

Sectumsempra - For Enemies

(#2) lorcsi


lorcsi
veterán

nagyon szép..ha a jéték is iylen lesz :DD

(#3) rudymester


rudymester
senior tag

X360-on próbáltam a demóját és nagyon bejött! Igazi pózerkedő játékmenet, japános őrültségek, ez kell nekem!

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#4) marcus14


marcus14
tag

Jól néz ki :C

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#5) tabu3x


tabu3x
tag

Nem igazán jött be nekem a demó alapján, s úgy tűnik, ezzel nem vagyok egyedül. Eddig kb. 270.000 db fogyott belőle, és ahhoz képest, mióta kapható, nem vmi fényes eredmény...

(#6) pcsabat


pcsabat
őstag

Ez egy nagyon jó játék! Néhol szabályosan leesett az állam tőle! Folyamatosan pumpálja az adrenalint, amihez hozzájárul a nagy pörgés és, hogy sosem tudhatjuk h mi(lyen) lesz a következő ellenfél. Eltalálták! Gratula a fejlesztőknek.

(#7) #08052480 válasza Morden24 (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Már féláron dobálják, a kasszáknál nem volt épp sikeres.

(#8) kpal


kpal
veterán

Nekem hirtelen crysis jutott eszembe rola.

(#9) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Én két napja vagyok Xbox tulaj, ezt is kaptam hozzá. Nagyon tetszik. Tényleg egyfolytában pörögni kell , fedezéket keresni és taktikázni. Az első boss rögtön kiakaszt.
Még több ilyet.

(#10) Gude


Gude
senior tag

Jónak tűnik ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) ferencka


ferencka
tag

nem lett rossz kis játék,sőt kimondottan jó.én éppen most tolom bár mintha lenne játék közben egy kis megmagyarázhatatlan hiányérzetem :F de lehet csak én vagyok így vele.

jó lett és kész. :K

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#12) 7


7
addikt

Ez nagyon böki a csőröm:

„Összesen négy játékot hoztak össze eddig, olyanokat, mint a Vanquish, a Bayonetta, vagy a Mad World.”

Ha már felsoroltál a négyből hármat, akkor igazán beírhattad volna a negyediket is :P
Mindamellett ha már feltünteted majdnem az összes címét, akkor az „olyanokat mint” kifejezés értelmét veszti, mert azt sugallja, hogy azért némileg több hasonló stílusú játékuk van, mint amennyit leírtál. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Invadrr_Zim válasza 7 (#12) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

A negyedik az infinite space, DS-re jött ki, és valami űrhajós-pjüpjüs játék. Még nem láttam, így fogalmam nincs, hogy milyen lehet, stílusra sem vagyok benne biztos, hogy hasonló, emiatt nem írtam a felsorolásba.

(#14) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Ez pc-re nem is jött ki?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  [Re:] Vanquish
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.