Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vandit.:] Nyugodj békében Nóri! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Nem fűznék semmit ehhez. :(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) 7 válasza Vandit. (#1) üzenetére


7
addikt

Ki volt ő?

(#3) peterszky válasza 7 (#2) üzenetére


peterszky
őstag

6 ****** megerőszakolta és hagyta meghalni. Ennyiből talán már lehet tudni, bár a média nem tájékoztatja az ilyen ügyekben az embereket.

What else you gonna do on a Saturday?

(#4) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

90 87.5 87.8 87.5

(#5) Vandit. válasza 7 (#2) üzenetére


Vandit.
addikt

Link. Egy fiatal lány volt nagy tervekkel, akinek a terveit egy pár mocskos ember meghiúsította.

Szerk: Kurucot légyszi ne linkeljetek.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) Lenry


Lenry
félisten

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Vandit.


Vandit.
addikt

Magamról
"♥♥♥♥--->ÉLETEM A TÁNC!!<---♥♥♥♥
Hát...=) minden reggel úgy ébredj fel, hogy vannak akik szeretnek téged=)!Azoknak az embereknek viszonoznod kell ezt a szeretetet!Néha kell az, hogy másokhoz alkalmazkodj , és örömet okozz nekik, mert te is leszel olyan helyzetben amikor szükséged lesz a SZERETETre!Minden embernek szüksége van szeretetre, és joga van a boldogsághoz, amit senki nem foszthat meg tőle!Ne foszd meg magadat ettől a két dologtól, mert bármi is történik az élet megy tovább, a problémák előbb utóbb megoldódnak, és tovább kell lépni mert minden nap jön egy új reggel, egy új remény=)!!!!Ha van családod és vannak barátaid , LÉGY NAGYON BOLDOG♥=), és tedd őket boldoggá, mert sok ember nem élhet ezzel az örömmel=(!Mindig arra gondolj, ami boldogsággal tölt el, és olyankor felejtsd el a rossz dolgokat=D!Becsüld meg nagyon azokat, akik igazán szeretnek, és NE VESZÍTSD EL ŐKET, hiszen a legnagyobb boldogság az, ha tudod és érzed hogy ღSZERETNEK TÉGEDღ!Használd ki azt az időt amikor boldog lehetsz, mert kerülhetsz olyan helyzetbe amikor már túl késő!Ha úgy alakítod az életed, hogy másoknak is örömet szerzel, hidd el viszonozni fogják neked=)!Ja...=D és mindig légy őszinte, és légy önmagad=D!...ez a kettő nélkülözhetetlen ahoz hogy boldog legyél=)!És mindig MOSOLYOGJ=D=D=D=D!!!!!!!!!!!!!
Próbálj meg így élni és minden oké lesz;)!"
:(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nincs kedvem, sem időm, sem energiám ezt a topicot takarítani. A következő olyan hozzászólásnál, ami törölnöm kell, a topicot zárom. (Már meg sem kellett volna nyílnia, kértem is blog tulajdonosát, hogy ne engedélyezze.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11) venember83


venember83
nagyúr

Béke legyen vele. Valami nagyon el lett rontva. :(

[ Szerkesztve ]

(#12) Vandit. válasza Racecam (#10) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez most mire jó? Senki nem írt semmi törölnivalót. Hihetetlen vagy. :(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13) tiv83us válasza Vandit. (#12) üzenetére


tiv83us
veterán

Meg a 10.hsz-ig is alig ertunk el es maris megy a ciganyozas es menni is fog.
Mindenkinek meg lehet a maga velemenye, de nem minden mehet publikba ezen az oldalon.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14) Vakegérke válasza Racecam (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnálom, hogy problémát okoztam. De tényleg én okoztam? Talán valótlant állítottam volna? Minden általam említett esemény le volt írva a sajtóban, kérem szépen.

Töröld ezt is, Racecam, harag egy szál se. Ám egy gyilkosságot Te sem tudsz meg nem történtté tenni.

A probléma valós. Nem cigányoztam, nem keltettem gyűlöletet. Hol a gond, és ha gond van, ugyan kié?

Töröld, ha kedved tartja, ám miattam ne zárd a topicot. Méltánytalan lenne.

Tisztelettel: Vakegérke

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Vandit. válasza tiv83us (#13) üzenetére


Vandit.
addikt

Hol volt cigányozás? 14 hsz alatt te cigányoztál először már ne is haragudj. Hihetetlenek vagytok. A kuruc miatt meg szóltam, hogy ne linkeljék. Ebből is ti csináltok megint ügyet magatoknak.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16) tiv83us válasza Vandit. (#15) üzenetére


tiv83us
veterán

Elojott Olaszliszka, Galgagyorgy, ami egyertelmuen osszekapcsolhato a ciganybunozessel, mi pedig szeretnenk csirajaban elfolytani az ilyesmit.
Igy van en ciganyoztam es hihetetlenek vagyunk, ez van.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#17) Racecam válasza Vandit. (#15) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Elég volt! Fogalmam sincs mit lehet még kihozni ebből a bejegyzésből a cigányozáson kívül, mert a kegyeletet már megadtuk. Hozzáteszem nem minden meggyikolt gyereknek, fiatalnak, balesetben elhunytnak szoktunk bejegyzést tenni, de legyen, lelked rajta, bár tudom, hogy mi volt a motíváció. A topicot zárom. És senki ne jöjjön azzal, hogy szönyeg alá söpröm a problémát, homokba dugom a fejem és más hasonló. Tudomásul kell venni, hogy ezen a portálon az ilyen témáknak nincs helye! Van még ezen kívül száz másik fórum, ott lehet erről beszélni.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vandit.:] Nyugodj békében Nóri! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.