Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

:U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) mephi666 válasza Vandit. (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

csatlakozom... ennyi ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) #53246592


#53246592
törölt tag

mijaza "bikicsunáj"?

(#4) Szabesz válasza mephi666 (#2) üzenetére


Szabesz
őstag

Ugyan ezt vallom az "ennyi"zésre.

¯\_(ツ)_/¯

(#5) Móci


Móci
addikt

De most miért? :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) dízelracer


dízelracer
senior tag

Bikicsunáj, ennyi... :))

(#7) localhost


localhost
Közösségépítő

És azt szabad, hogy Bikucsináj?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) tope válasza #53246592 (#3) üzenetére


tope
addikt

Big In Japan, magyar verziója

(#9) vans?


vans?
őstag

Maximálisan támogatlak!

hábm bábm

(#10) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

a megaszarosok meg haljanak éhen...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) zoo8800


zoo8800
veterán

-1
miért baj az, hogy van kin röhögni?

rip and tear, until it is done

(#12) <NewL>


<NewL>
addikt

:D
gerappa

There's an app for that

(#13) ^Clown válasza zoo8800 (#11) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ezalatt a pár nap alatt a csapból is ez folyik, unalmas és idegesítő lett.

Tehát: +1 :)

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

:F
Miről van szó?

(#15) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#14) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bikinicsunáj

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) zoo8800 válasza ^Clown (#13) üzenetére


zoo8800
veterán

Többek közt ez a bejegyzés is arról szól, vagyis ha ez nem lenne, eggyel kevesebb helyen jelenne meg a bikicsunáj. Ha unod, vagy utálod, ne foglalkozz vele.
Szép szóval mondva: ignoráld :)

rip and tear, until it is done

(#17) Vandit. válasza zoo8800 (#16) üzenetére


Vandit.
addikt

Így van, ignoráljunk mindent és a világot egy idő után elárasztják az idióták. Így is elég sokan vannak már rivaldafényben. :U Ezen én nem tudok röhögni, h ilyen szánalmas idiótákat "kell" nézni bármelyik adóra kapcsolok és erre vevő a nép. Na ezért nem nézek tv-t sem.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18) stangli válasza Vandit. (#17) üzenetére


stangli
senior tag

vevők erre, mert szarabbul énekel az átlagnál, jót röhögnek rajta, majd eljön az idő, amikor majdnem minden telefonon ez lesz a csengőhang, majd elmúlik ez is...

(#19) zoo8800 válasza Vandit. (#17) üzenetére


zoo8800
veterán

Még csak nézni sem "kell".
Nem szoktam nézni a megasztárt, kivéve ezeket a barmokat az elején. Jó röhögni rajtuk. Egy ideig poén, aztán elfelejtik a francba az emberek, ahova való.

rip and tear, until it is done

(#20) ^Clown válasza zoo8800 (#16) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ignorálnám én szíves örömest, ha nem kapnám mindenhol az arcomba bele akarva-akaratlanul :)

(#21) mephi666 válasza zoo8800 (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez szerintem már az elején sem volt poén... :( egy ilyenre képes lenne akármelyik alkesz 2 kisfröccsért bármelyik utolsó faluvégi kocsmában... f@szért az ilyet kell mutogatni egy elvileg(!!!) tehetségkutató műsorban? :U nagy kamu az egész, vagy az előválogatásokon sz@r van az emberek fülében is és azért nem hallanak...

ui: ja, persze hazaküldték az énekszakos csajszit is, akinek azért volt hangja, mert "túl átlagos volt" :W itt van a kutya elásva... lehet valaki jó hangú, de ha "átlagos", akkor már labdába sem rúghat... angliában szerintem átlagosnak mondható külsőre az a korosodó nő, aki megnyerte a műsort... hangját tekintve meg... khm... :B itthon meg mi kell? ostobenkó**rva királylinda kinyaltfejű öcsikéje, aki irtózatos akcentussal énekelte a magyar számokat? a kislányok biztos pisilnek utána, de nála is voltak sokkal jobbak... 1-2 angol számot is úgy énekelt le a gyerek, hogy már fájt tőle a fülem (pl i don't want to miss a thing...) akárhogy teljesített, a zsűri mindig istenítette :( ez az egész már előre le van játszva...

ui2: annyit hozzátennék, hogy szerintem tehetségkutató versenyek kellenek... mindig is voltak és csomó mostani sztárt ilyenen "fedeztek fel", de azért kicsit normalizálni kellene az egészet, mert ez így a hígf*s szintet üti csak meg... :( az egész már messziről bűzlik... nem tudom kik ellenőrzik ezt az egészet, de ilyeneknek nem szabadna bekerülni sem a tv-be, mint többek között a bicsikunájos meg az átkozódós gyerek... ezeken röhöghetne az előválogatásokon pártucat ember és slussz...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Vandit. válasza zoo8800 (#19) üzenetére


Vandit.
addikt

A "kell" azért volt zárójelbe, mert persze nem kötelező, de mindehonnan ez folyik és nagyon unalmas. Nincs idő sem elfelejteni, mert jön a helyébe a következő idóta. Szerintem ez így nincs rendben. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23) Móci válasza mephi666 (#21) üzenetére


Móci
addikt

De bekerül a sok szar a tv-be, mert a butítás az kell.
Szerencse, hogy egyáltalán nem nézek tv-t, ezek a csodák kimaradnak az életemből.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#24) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Hát szerintem semmi vicces nincs benne :W
Csináltak belőle már "party remixet" is,(nemhalgattam meg)
Semmi nagy dolog nincs ebbe szerintem,attól hogy egy "ilyen ember" így mondta el a szöveget, egyszer röhögni lehet és kész.
Nemkell 5 évig isteníteni. :F

[ Szerkesztve ]

(#25) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Nem tudom, lehet velem van baj, hogy ezen nem tudok röhögni. Nem értem miért is kéne viccesnek lennie ezeknek a "bikicsunáj"-oknak, pedig van humorérzékem. Ugyanez a babi néni, a narancs tetves dugó, meg hasonló igénytelen, ötlettelen és tökéletesen az antikultúrát megtestesítő dolgok, amiket nem mellesleg bárki 2 perc alatt össze tudna hozni, ha hajlandó lenne ilyen szintre süllyedni - és ezt tartják viccesnek, meg ezen röhögnek emberek. Felfoghatatlan.

Rövidebben:
+1

(#26) zoo8800 válasza ^Clown (#20) üzenetére


zoo8800
veterán

De azé' most is csak ezzel foglalkozol ;)

mephi666
mondom, én csak a dinkák miatt nézem a műsort, miután az első kört kiszórták, nem nézem.
Nem járok faluvégi kiskocsmákba, vagyis máshol nem találkoznék hasonló kaliberű tehetségekkel.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#27) Gergő_


Gergő_
őstag

köveket kérek, de szerintem ez a paródiavideó igenis vicces: [link]

(#28) madstunt


madstunt
addikt

csatlakozom Vandit ajronmen kollégához

(#29) EczkE


EczkE
addikt

Már nekem is elegem van belőle.

Asszem mindenféleképpen!

(#30) D1Rect


D1Rect
félisten

Ja, hogy megasztár, na +1 ok, hogy miért ne nézzek TV-t.

(#31) Pörp


Pörp
senior tag

Valahol Szalacsi Sándorral kezdődött, jött utána Gátvéder, Mifolyikittgyöngyösön, Polgárjenő, Szintiboj, Blokkolnámgyuribácsi, és itt a legújabb: Bikicsunáj! Röhögünk ezen is (vagy épp nem) meghívják majd egy show műsorba, részeges bulikba, aztán eltűnik ő is.

(#32) zoo8800 válasza Pörp (#31) üzenetére


zoo8800
veterán

Volt még Danubius rádió is.
No meg a hanyas vagy...

rip and tear, until it is done

(#33) Daweee


Daweee
őstag

Egyszer elment, ok, de nem tudom miért kell napokon/heteken keresztül ezt nyomni, sok ember nem veszi észre mikortól nem vicces a poén...

(#34) Brutális eb válasza zoo8800 (#11) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én inkább szégyelem magam helyette,kínosan érzés fogott el nevetni sajnos nem tudok.... :(

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#35) FPéter válasza Szten Márs (#25) üzenetére


FPéter
aktív tag

Valaki Hofira mondta ugyanezt, úgyhogy minden ízlés kérdése. Ezt most a Narancs, Tetves és Dugó védelmében írom. :))

De pl. van olyan, egyébként intelligens és kulturált ismerősöm, aki Sas Józsefet és társulatát tartja viccesnek, sőt, felvette a szilveszteri műsoraikat is. Pedig azon én még kínos mosolyt se tudtam megereszteni, sőt, már inkább nekem égett a pofám, annyira borzasztó volt. De tudni kell tiszteletben tartani, hogy mindenki mást tart humorosnak.

(#36) mephi666 válasza FPéter (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

sasjóskáról nekem is ez a véleményem... valahogy túl erőltetettnek érzem a poénjait és én sem tudtam még rajta nevetni... :( sokáig a standup comedy-vel is így voltam... próbáltam már minden eszközt, de nem sikerült soha rajta nevetnem... (mármint a sóderklubon) pedig olyan is volt, hogy pár vodka-sör kombóval hangolódtam rá, de akkor sem ment... aztán volt, hogy elkaptam 1 műsort józanon(!) és totál kész voltam a végére... folytak a könnyeim :) rájöttem, hogy előtte a bénákat fogtam csak ki, de 2-3 arc nagyon jól nyomja... (élőben is néztük azóta és ott még ütősebb volt)

ez viszont nem változtat a tényen, hogy ez a topik témája továbbra sem vicces számomra :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) samfishR


samfishR
senior tag

+1, rühellem ezt a fost.. már olyat is hallottam party névnek, hogy bikicsu-night.... :W

(#38) Szten Márs válasza FPéter (#35) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Egy határig igen. De azért érzi az ember
1, hogy miben van munka és ötlet és miben nincs
2, hogy mi az, ami nem kultúrált emberhez méltó színvonal

Objektíven, mindenféle ízléstől függetlenül. És bizony a narancs tetves és társai mindkét ponton erősen elvérzik. Mint említettem, toleranciától, tiszteletben tartástól és szubjektivitástól függetlenül. Persze, van akinek ez kell, de ennek ne kelljen már örülni, mert ez inkább szomorú.

(#39) Ice!?


Ice!?
őstag

Vicces volt elsőre, másodszorra is, de sokadszorra már gáz.

(#40) remixboy


remixboy
tag

most nézem az emailemet erre mit látok? Vegyek Bikicsunáj polót :Y
nem is tudtam hogy gyártanak már ilyet is xD
wtf?

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#41) At4


At4
tag

+1 ...
ritka gagyi szar, engem már a videó is felb_szott, most meg minden második nyomoronc ezt mondogatja ... pofám leszakad :((( :D

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#42) bobalazs válasza At4 (#41) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Aha, már én is értem. Miért kellett felkapni ezt a szart?

(#43) #40835072


#40835072
törölt tag

köszönöm ezt a bejegyzést falramászok a (...) szótól (...)

(#44) FPéter válasza Szten Márs (#38) üzenetére


FPéter
aktív tag

Akár egyet is érthetnék azzal, amit írsz, de egyvalamit érdemes leszögezni: néha le kell tudni vetni a mélységesen, vagy érintőlegesen kulturált (rövid u) énünket, hogy felszabadultan nevethessünk olyan dolgokon, amit egyébként a köznapi értelemben véve nem tartunk illőnek, helyesnek, stb. Ilyen a narancs, tetves és dugó is. Az egésznek nincs semmi de semmi értelme, pont azon kell nevetni, hogy egy hatalmas ostobaság az egész. Az alkotó lehetett akár ügyvéd, orvos, ívhegesztő, betanított munkás vagy bolti eladó is.

Lehetsz attól kulturált ember, hogy nevetsz ilyeneken. Ráadásul itt is van határ, mert pl. más ember/állat súlyos kárán már tényleg nem lenne szabad nevetni.

Örülni pedig tényleg nem kell neki, de meg kell érteni, hogy egy ember nem feltétlenül kulturálatlan, ostoba barom, ha a narancs, tetves és dugóhoz hasonló, igen nyers és mélyebb értelmet abszolút nélkülöző műveken szórakozik.

A bikicsunáj és a ken lee is ez a kategória. Az, hogy valaki heteken át felemlegeti és csengőhangként is használja, már inkább a csordaszellem (és a jó tv2-s marketing) műve, nem pedig a benne rejlő humorfaktor miatt történik.

[ Szerkesztve ]

(#45) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Te nagyon kemény srác lehetsz!

Egyébként télleg uncsi.

(#46) Wictor


Wictor
senior tag

Biki... biki... bikini. :D

(#47) At4


At4
tag

[link] :O :DDD

(ne lincseljetek meg érte :D)

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#48) Alg


Alg
veterán

n+1...

Szerk: nekem ez már elsőre sem volt vicces, sokkal inkább szánalmas... az összes társával együtt (polgárjenő, mitulábbáti hotta, mittudomén...)
Mondjuk TV-ben is csak híradót meg sportot nézek...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49) Dr. Romano válasza WonderCSabo (#45) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Bizony, az Ironman kemény gyerek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#50) Szten Márs válasza FPéter (#44) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

És tényleg rövid u. Kellemetlen :DDD
A véleményed pedig tiszteletben tartom, valószínűleg sok igazság van benne, annak ellenére, hogy én nem túlzottan értem, hogy mitől vicces az ilyesmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.