Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Valakinek van ötlete?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) Fadam válasza Vandit. (#1) üzenetére


Fadam
csendes tag

Nekem múltkor regisztrációkor kérte a számomat ugyan úgy ellenőrzésre, hogy nem-e vagyok bot. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) szablya válasza Fadam (#2) üzenetére


szablya
tag

Nekem is :K

Biztosan gyanús vagy nekik (vagy az FBI-nak)! ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) Vandit.


Vandit.
addikt

Na ennyit kinyomoztam:

Ha a Google olyan, a szokásostól eltérő használatot észlel, amely a címhez való illetéktelen hozzáférésre utalhat, átmenetileg felfüggesztheti a hozzáférést. A hozzáférés visszaállításához szükséges idő a rendszer által észlelt tevékenység függvényében egy perc és 24 óra között változhat.

A szokatlan tevékenység körébe tartozhatnak egyebek mellett az alábbiak:
Nagy mennyiségű üzenet fogadása, törlése vagy letöltése a POP vagy IMAP protokollon keresztül rövid idő alatt.
Nagy mennyiségű kézbesíthetetlen (visszapattanó) üzenet küldése.
Fájlmegosztási és fájltárolási szoftverek, böngészőbővítmények, illetve a Gmailbe való automatikus bejelentkezést lehetővé tevő, külső gyártók által készített szoftverek használata.
A Gmail több példányának megnyitva tartása.
Böngészőspecifikus problémák. Felhívjuk a figyelmét arra, hogy ha a Beérkező levelek mappa megnyitására tett kísérlet során a böngésző újra és újra betölti az oldalt, az valószínűleg a böngésző hibája, ezért esetleg ki kell üríteni a gyorsítótárat, és törölni kell a cookie-kat.

A legjobb, h 2 napig nem i néztem bele és mire meg belépnék, addigra ez fogadott. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#5) Brutforsz válasza Vandit. (#4) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Nekem is volt hasonló, csak ott holmi gyanús fióktevékenységre hivatkozott, és nem ajánlotta fel a mobilos azonnali feloldást. Nagyjából 3/4 óra múlva beengedett.

Akkor az volt a bűnöm, hogy – noha szökőévente egyszer használom a gmailt –, megkíséreltem több, mint 1GB-nyi fényképet tartalmazó archívumot 24MB-os részletekben elküldeni egy ismerősömnek. Nagyjából a 21. szelet után vágott ki.

Ha két napig nem néztél bele, akkor lehet, hogy valaki más igen, és ő végezte azt a bizonyos szokatlan tevékenységet.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#6) lesaux


lesaux
veterán

Nem biztos, hogy konkrétan a GMail, de egyes levelezőrendszerek úgy védekeznek a támadások ellen, hogy ha feltűnően sokszor rontod el a jelszavadat, akkor letilt x időre.
Akinek szintén GMailje van, az kipróbálhatná. :)

(#7) Vandit. válasza Brutforsz (#5) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem már több, mint 1 napja nem enged belépni. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8) veector


veector
senior tag

Facebook is ugyanezt csinálta amikor megpróbáltam Romániából belépni :D
Szerintem változtass jelszót

(#9) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Miért nem adod meg a számodat? Vagy már próbáltad?

(#10) Gergő_ válasza Brutforsz (#5) üzenetére


Gergő_
őstag

nekem is ugyanilyen volt, nem tudtam mire vélni. kb negyed-fél óráig tartott. be voltam sz@rva :D

(#11) Vandit. válasza veector (#8) üzenetére


Vandit.
addikt

De azt sem engedi, h jelszót változtassak.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#12) Gergő_ válasza Vandit. (#11) üzenetére


Gergő_
őstag

lehet hogy valóban feltörték valami távoli országból? kinek lehetett az érdeke? megadtad valahol publicban?

(#13) veector válasza Psychonaut (#9) üzenetére


veector
senior tag

túl kézenfekvő megoldás. valami cselesebb kellene

(#14) Vandit. válasza Psychonaut (#9) üzenetére


Vandit.
addikt

Próbáltam, küldtek egy kódot, de azt írta, h nem lehetséges most helyreállítani átmenetileg. :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.