Hirdetés

2019. november 12., kedd

Gyorskeresés

(#1) Viszlát

Viszlát
(addikt)

Teljesen igazad van... egyébként mi lett a vége (mostmár nem megyek fel az indexre megnézni)?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) Jégkokó

Jégkokó
(veterán)

Nem az index a hibás, hanem sajnos manapság erre van kereslet ez kell az embereknek.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) Yutani válasza Jégkokó (#2) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

Komolyan mondom, ehhez jó adag mazochizmus kell! Kinek jó azon rágódni és dühöngeni, hogy ki mennyit keres, amikor ő alig jön ki (ha egyáltalán) a havi fixéből?

Beteg a világ, amelyben élünk!

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#4) GReddy

GReddy
(tag)

Az index ELKÉPESZTŐEN szánalmas oldal..

Nem értem a hírértékét a dolognak. Az hír, hogy 51.000 USD-t keresett? Na és? Wimbledon-ban mennyit keresett egy Navratilova? Az nem volt hír, pedig ott már nagyon nagyon sok nulla van a számok után. Mégsem hír.

A Megoldás: MAGYAROK VAGYUNK, MÉG IRIGYEK SE LEGYÜNK? (By Index)

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#5) Dany007

Dany007
(veterán)

Sajnos az Index színvonala baromi nagyot esett.
Főleg a legutobbi design váltás után.
Azután kezdett így elbulvárosodni.
3 nap alatt több mint 100hsz érkezett a fórumba, hogy valami csináljanak ezzel a designel mert borzalmas.
A slussz poén az volt, amikor a webisztánon (gy.k. index blog) közzétették azt a majmot, aki a design-t csinálta, mint valami szuperhőst!
Na, mindenki úgy lehurrogta, hogy az indexesek nem bírták a sarat és zárolták a topicot.
Azóta ilyen bulváros fos az index.
Megfigyeltem, az elmúlt hónapokban egyre több olyan címet raknak ki, ami direkt olvasó csalogató, de valójában a cikknek nulla köze van a címhez.
Legutóbb v.mi ilyesmi volt, hogy értelmes élet a marson, aztán valami baromság volt a cikk.
A helyesírásuk meg már egyszerűen nekem is durva. Engem alap helyzetben nem érdekel a helyesírás. De az Indexen már annyi hiba van, hogy még nekem is feltűnt és zavart! Egyszerűen nulla korrektúra. Persze én se tok helyesen írni, de nem is írok cikket az ország egyik legnagyobb hírportáljába.

(#6) Dany007

Dany007
(veterán)

Na most visszakerestem.
Pár napos hír a címe "pusztulás vár a Földre" . Valójában egy új emléletről szól, hogy jópár milliár év múlva a Földet hogyan fogja elnyelni a vörös óriássá alakuló Napunk. Ennyi. Egyértelmű, hogy szándékosan olyan címet választanak amire felfigyel a magyar...
Következő : "idegen civilizáció jelei a marson?" és valójában egy szmájli formájú kráter...Amit még az ufohívők is poénnak tartanak. Max a viccrovatba menne el, nem a tudományos cikkek közé...Röhej...

(#7) ladybug

ladybug
(őstag)

Tényleg szomorú. Ahelyett, hogy büszkék lennénk rá - mondjuk én az vagyok, meg gondolom ti is - , ezt olvassuk. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#8) Sipi16 válasza Jégkokó (#2) üzenetére

Sipi16
(senior tag)

Igen, nem az eredmény hanem a kereset számít. Gondoljunk csak bele. Nem keveset tett azért, hogy idáig eljusson...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#9) (Bundás)

(Bundás)
(addikt)

"A legjobban rangsorolt magyar teniszező a döntő szettben szinte végig hátrányban volt, viszont a hajrára feltámadt, fordított, és 131 perc alatt nyert, egyúttal 51 ezer dollárt keresett."

Valami ilyesmi hangott el az esti M1-es (sport)hírekben is, szóval közös a forrás... :)

(#10) rdi válasza Jégkokó (#2) üzenetére

rdi
(veterán)

Hát ez egy elég kényelmes álláspont.
Ennyi erővel nem lenne érdemes delikát fogásoka készíteni ebédre, mert a mekire van igény.
Hát a sajtó, az értelmiség felelőssége?

Fej! Tor! Potroh!

(#11) PazsitZ

PazsitZ
(addikt)

A kérdésedre a válasz -mint feljebb is írták-, igen irígykednek.
Ezek vagyok mi magyarok, irigyek egymásra. Sajnos...

- http://pazsitz.hu -

(#12) MTbc

MTbc
(senior tag)

Nah én ezért nem olvasok sport híreket ilyen bulvár honlapokon és újságokban csak is az aktuális sportoló rajongói vagy hivatalos oldalakon! Azt sajnálom, hogy az esti híradókban nem közölnek sporthíreket, inkább azt a sok felesleget nyomatják (tisztelet a kivételnek).

[ Szerkesztve ]

(#13) Viszlát válasza (Bundás) (#9) üzenetére

Viszlát
(addikt)

Ajajj, akkor elképzelhető, hogy az MTI van mögötte, az meg megint gáz...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#14) philoxenia válasza Viszlát (#13) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Próbálkoztam a gugliban, de ez az ötvenegyezer dolláros kitétel csak az indexnél volt található.

(#15) Viszlát válasza philoxenia (#14) üzenetére

Viszlát
(addikt)

Sajnos nem tudom megnézni az mti oldalán, fizetős regisztráltnak kéne lenni hozzá....

(#16) philoxenia válasza Viszlát (#15) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Én is így jártam, de az indexnél, ha onnan is jött a hír, hangsúlyt módosíthattak volna.

(#17) Jégkokó válasza rdi (#10) üzenetére

Jégkokó
(veterán)

Nem az hogy nincsen igény az igényes írásokra, csak hát olyan világba élünk, ahol az a téma hogy a győzükéjék éppen mit csináltak, vagy éppen melyik picsa csináltatta meg a melleit.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#18) Vamp

Vamp
(senior tag)

Jaj, most jut eszembe a legjobb: Gyurcsány az ünnepekkor 100 kiló volt ruhában. Ez aztán a hírérték! Ráadásul kiemelt helyen a jobb felső sávban nyomták le (igaz, 2 napja).

Az elpusztul a Föld-es írás szintén valami hihetetlen baromság. Idéznek valami olyan cikket, ami még meg sem jelent, talán azért, mert az sem korrekt. A napszél nem fogja elfújni a bolygókat, már rég megtehette volna... Ellenben mivel a Nap veszít tömegéből, a tömegvonzása kisebb lesz, így nagyobb pályára állnak a Naprendszer bolygói. Ezt így első olvasás után.

Na igen, anno 3 nap késéssel írták meg, hogy Oscar Peterson meghalt. Felelős média...

(#19) brownus

brownus
(veterán)

akkor tessék ezeket olvasni:
[link], [link], [link] , ns

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.