Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) harry


harry
veterán

Én is veled egy idős vagyok, de részünkről (haverok, osztály) azért ez nem így volt... Ilyen bulis, alkoholos összejövetelek talán 1 vagy max 2 év kezdődtek (vagyis középsuli 3.ban, 16 éves kortól). Jómagam csak néha jártam el szórakozni, de srácok akik hetente elvoltak néha meséltek érdekes dolgokat magukról, bár ezeken többnyire csak nevettünk, soha sem volt semmi komoly gond. Nekem is volt pár alkalmam amire nem vagyok büszke, de azt kell mondjam, hogy az elmúlt évben sokat változtam és másfelől látom a dolgokat. Sosem voltam ennek az agyon ivós - szétesős bulizás pártolója, bár voltam ilyenen, és néha tényleg elég gáz volt ahogy a többiek viselkedtek. Szóval nálam ez a vészes korszak az elmúlt 1 évvel le is zárult, ami kicsit gyorsnak tűnik de talán nem is baj... lehet még fog is változni, nem tudom, de mostmár eleve másképp állok a témához, és ez jó.
Az ilyen 12éves gyerekeken meg csak nevetni tudok, szánalom. Miért ilyen korán? Sőt, miért kell egyáltalán ilyen állapotba kerülni? És itt nem évente néha-néha, ahogy kiveszem a leírtakból, mivel egy átlagos buliról írtál (nálunk hasonló esetleg újévkor volt, szalagavató, érettségi környéke).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.