Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Sh4rKy válasza Lenry (#15) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

igen, én is ettől tartok, hogy amire normálisak lehetnének már elitták/elszívták vagy neagyisten mást csináltak az agyukkal
bár igazából ettől nekik kéne félniük, nem nekem/nekünk... de ők meg le se sz*rják...
mondjuk mindenkinek megvan a saját joga, hogy elb*ssza az életét... én általában akiket így látok egyszer beszélek velük, hátha hat rájuk, de igazából 100ból talán 1, ha meg fogadja a tanácsomat
végülis tökre az ő dolguk, de majd amikor nemtudnak kimászni a gödördből úgyis ahoz fognak fordulni akiket azelőtt csak kiröhögtek, és ezek leszünk mi, akikhez majd menekülnek...

kicsitomi88

én is jártam ilyen társaságokba, sokat iszogattam is velük, de tény, hogy tovább sose mentem el, mint ameddig én akartam, mert van egy bizonyos önkontrolom... és ez az amit nagyon sok 13-14 évesből hiányolok... az pedig teljes mértékben igaz, hogy inkább most basszák el az életüket, mint amikor gyermekes családban lesznek, de könyörgöm, ha már ennyire elk*rják a "gondtalan fiatal éveiket" akkor ne azért csinálják, mert ez a menő...

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.