Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Lenry válasza Sh4rKy (#14) üzenetére


Lenry
félisten

egy ideje tervezgettem egy hasonló Logoutos írás elkészítését, de most jegelem egy picit...
pár dolgot viszont megjegyeznék:
a jelen "partysociety" részét képező fiatalság, értéktelen, idiótákból áll (már elnézést, de így gondolom)
volt egy haverom, aki rocker volt, death metalt és hasonlókat hallgatott és egy normális realista ember volt, aztán egy pár hónapos átmenet végeredményeképp már nem lehet másról beszélni vele, csak hogy hogy rúgott be tegnap, hogy fog berúgni ma este és milyen bulikra jár (igaz, ő 20 éves nem 13, de akkoris)
és mostanában egyre többen lesznek ilyenek...
meg sétálok a városban, és szembejön 6 13 éves kiscsaj, holtrészegen egy üveg pezsgőtől... na nemá... 13 évesen zúzzanak még szépen babázni, nem diszkóba... én életemben egyszer be nem tettem a lábam egy diszkóba se (lehet, h mert viszonylag ritkán játszanak Devin Townsendet és egyéb prog.metált :D ), de nem érzem h bármivel is kevesebb lennék...

de lehet h csak mi látjuk így és tényleg megkomolyodnak 5-6 éven belül, de mi lesz belőlük, ha addigra elisszák az agyukat... választójoggal rendelkeznek majd és nekik kell majd eltartani magukat és neadjisten egy családot, mikor éveken keresztül a legnagyobb problémájuk az MSN volt meg hogy milyen buliba menjen... én azért félek egy kicsit...

Uff, én beszéltem

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.