Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Őszintén? Tőlem aztán így is kinézhet, ha a motorháztető alatt egy méregzsák dübörög. A TV-t nézem játék közben, nem a konzolt.

Sic Parvis Magna

(#2) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyetértek.
Sokakkal ellentétben nekem tetszik.

(#3) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Srácok, ez devkit. Ha ez tényleg így néz ki, a boltokba szánt verzió nagy valószínűséggel akkor sem így fog.

(#4) 30z.Samu válasza Juhaszatti (#3) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tisztában vagyunk vele, csak kifejtettem a véleményem. Tőlem aztán kinézhet így is. :P

Sic Parvis Magna

(#5) penge111


penge111
addikt

Akár így is nézhetne ki, mondjuk ez a formavilág erős utalás lenne a PS5-re, a római 5-ös (V) forma miatt.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Egy ilyesmit mondjuk simán elfogadnék a TV alá, főleg ha belefér 2x2db minőségi, 120-140mm-es venti, halk fordulatszabályozással.... meg belsőleg bővíthető háttértárral. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7) Sirandrish válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért majd 200ért, én személy szerint elvárom hogy ne nézzen úgy ki mint egy darab kaka :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) ProEvoFan válasza Sirandrish (#7) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne legyen 200k....

(#9) 30z.Samu válasza Sirandrish (#7) üzenetére


30z.Samu
félisten

De hát ez nem kaka, ez V-alak. ;]

Sic Parvis Magna

(#10) Wesder válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem 150-180 lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Sirandrish válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd 200...avagy majdnem...de 150ért se legyen csúnya :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Sirandrish válasza 30z.Samu (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

V-kaka? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) hombre[EU] válasza Sirandrish (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]
Vicceltem, 399€

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#14) ProEvoFan válasza Sirandrish (#11) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha már ez szóba jött :) Kis pletyka.
Ismét kiszivároghatott a PlayStation 5 ára ???

(#15) Sirandrish válasza ProEvoFan (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenhol más árat szívárogtattak? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Wesder válasza ProEvoFan (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Ha olyan lesz a controller, a dugjàk fel maguknak. Hogy néz ki az a koncepciòrender?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) bulikavagyok válasza Wesder (#10) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

350-360-as euróval meglehet a 200k is. De akinek nem mindegy, h 180 vagy 200k az induló ára, az válasszon más hobbit.

(#18) Wesder válasza bulikavagyok (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz annyi az €???:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) bulikavagyok válasza Wesder (#18) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Miért ne lehetne?! Nincs már olyan messze.. Én tudnék örülni neki. :B

(#20) #04430080 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


#04430080
törölt tag

Olyan sok lehetőség nincs. Vagy 499 vagy 599.

(#21) Wesder válasza bulikavagyok (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem sem jönne rosszul.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) keIdor válasza #04430080 (#20) üzenetére


keIdor
titán

599€ lesz szerintem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) 30z.Samu válasza keIdor (#22) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, de itt rámegy a jó kis 27%-os ÁFA, BFA, IFA... :Y

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#24) keIdor válasza 30z.Samu (#23) üzenetére


keIdor
titán

Vegyétek meg más EU országban.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) hombre[EU] válasza keIdor (#22) üzenetére


hombre[EU]
veterán

449 játékkal a bandli ;)
mentsd el

Life, Uh, Finds A Way

(#26) RudY válasza hombre[EU] (#25) üzenetére


RudY
addikt

550 :DDD

(#27) hombre[EU] válasza RudY (#26) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Maxi tárhellyel,HZD2-vel és 3hónapos Plusszal :D

Life, Uh, Finds A Way

(#28) tailor74


tailor74
őstag

Tőlem a végleges verzió is nézhetne így ki, ha megfelelően halk és hűvös ezzel a kialakítással.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#29) cacasz02 válasza RudY (#26) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Szerintem meg 1millió vagy 2millió vagy 10millió (heh milliókkal bobálló'dzok)

(#30) 30z.Samu válasza cacasz02 (#29) üzenetére


30z.Samu
félisten

-20 millió. Ez elég, he? Az pont tízszer annyi, mint 2 millió. Az jó sok pénz...
-Mi is ennyire gondoltunk úgy..nagyjából. :D

Sic Parvis Magna

(#31) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem tetszik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#32) GodGamer5


GodGamer5
addikt

200k-nál nem lehet több, mert rájuk rohad. A Dreamcast is megszívta anno... Mondjuk ennyiért sokaknál,-köztük nálam is marad a gamer pc...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#33) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Szerintem sokkal érdekesebb információ, hogy Project Scarlett-ből még devkit sem létezik, pedig egyszerre akarna megjelenni a PS5-tel.

A játéknak soha nincs vége.

(#34) 30z.Samu válasza GodGamer5 (#32) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nem lesz 200k, majd megszedik magukat a Store-ból.

(#33) dreampage: Nem biztos, hogy nem létezik.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#35) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Úgy látszik a 2ghz-es gpu órajel nem volt kamu :D
Okosabb lenne kevesebb cu-t magas órajelen futtatni, többet spórolsz a chipen,mint amennyivel drágább egy jobb hūtést kialakítani

dreampage Létezik csak az MS nem akarja megmutatni :) (ezek félhivatalos leakek)
Valamiért még nem akarják elindítani a hype-ot. Szerintem jól is teszik,hogy csendben munkálkodnak és remélhetōleg a tettek(termékek/softwarek) beszélnek helyettük. Eleget járt Phil szája az elmúlt években ( #biggest e3 ever,etc )

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#36) #04430080 válasza dreampage (#33) üzenetére


#04430080
törölt tag

Amilyen bugyuta marketinget kapott az X1, inkább meg se szólaljanak.

(#37) bulikavagyok válasza dreampage (#33) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem létezik? Honnan ez a nyilvánvalóan fals infó? :B

(#38) Wesder válasza dreampage (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Ahogy a többiek írtàk inkàbb nagyon jòl titkoljàk. Én bízom benne hogy összeszedik magukat.
Most làttam DF videòt, ahogy Nextgen teljesítményű PC-vel vetették össze a mostani X/Pro pàrost. Végre normàlis generàciòs ugràs lesz. A 360/PS3 utàn egy X/Pro kellett volna, ami nyílvàn akkor nem volt kivitelezhető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) 30z.Samu válasza Wesder (#38) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is remélem, szerintem a kövi generáció érdekesebb lesz, mint a mostani.

Sic Parvis Magna

(#40) hombre[EU] válasza Wesder (#38) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Belenéztem én is, de figyelembe kell venni,hogy azok mind több éves játékok (motorok) amelyek jövōre a múlté lesznek. Biztos vagyok benne,hogy a következō R* játék (gta6) úgy megfekteti a konzolokat,hogy örülünk majd a stabil 30frame-nek :DDD
Ez a 120frame meg hasonló marketing duma gyorsan megdōl (mennyi one X játék tudja a 4K@60-at az elmúlt 2 évben megjelent összes közül? 5%-a?),mert a fejlesztōk prioritása a grafika,játékmechanika és csak nagyon ritkán az fps (multiplayer,shooter,sport stb)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#41) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#40) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha meglesz a 4K@60FPS a kövi konzolnál stabilan én már elégedett leszek.

Sic Parvis Magna

(#42) Wesder válasza hombre[EU] (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem 1080p@60 meg 4k@60-nàl nem kell több. Ezt csak hozza a nextgen. Ha nem, az elég gàz lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) GodGamer5 válasza hombre[EU] (#40) üzenetére


GodGamer5
addikt

Majd jön a dynamic resolutiot scaling, aztán mehet 720p-ről a felskálázás 8k/60fps-re. ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#44) 30z.Samu válasza GodGamer5 (#43) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon szép lenne... :D

Sic Parvis Magna

(#45) Sirandrish válasza GodGamer5 (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha emlékeim nem csalnak a DC olcsóbb volt 99ben mint a PS1 95ben...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) GodGamer5 válasza Sirandrish (#45) üzenetére


GodGamer5
addikt

Most nincs kedvem utána nyomozni, de azt tudom, hogy a Dreamcast az ára miatt is nagy bukta lett és ha van egy kis eszük, akkor nem lépnek erre az útra a ps5-tel.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#47) Sirandrish válasza GodGamer5 (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

Utána néztem, és a DC ára 1999ben a kétharmada volt a 95ös PS1nek.
200dollár volt a 300 dolcsis PSel szemben... mindez 4 év különbséggel...

Gyakorlatilag a legolcsóbb asztali konzolok egyike evör

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) Wesder válasza Sirandrish (#47) üzenetére


Wesder
félisten

Amit az MS megvéve megalkotta a Dreamcast 2-t a.k.a. Xbox.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49) dabadab válasza Wesder (#48) üzenetére


dabadab
titán

Az első Xbox sokkal inkább volt "tök sima windowsos PC csúnya műanyagdobozban", mint "Dreamcast 2". Az egyetlen, ami a DC-re emlékeztet, az az ABXY hülye kiosztása (most komolyan, miért kellett pont megcserélni a Nintendóhoz képest?).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#50) Sirandrish válasza dabadab (#49) üzenetére


Sirandrish
legenda

A csúnya az szubjektív, viszont hogy hatalmas volt az tény :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.