Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

CS+Overwatch keverék?

Live-Die-Respawn

(#2) saelin válasza oriic (#1) üzenetére


saelin
veterán

Szóval Paladins?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) wjbhbdux válasza oriic (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

80% CS 20% Overwatch az egyik CSGO esports kommentátor szerint, aki már próbálta. Áradozott róla, de hát ez azért is lehet mert jó állást ajánlottak neki ;]

/s

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nagyon egy Dirty Bomb-ra hajazó játékra számítok. Valamiért az eddig látottak alapján az ugrik be mindig róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

IGN szivárogtatott pár képet
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#6) oriic válasza wjbhbdux (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Továbbra is Overwatch-nak tűnik nekem.

Live-Die-Respawn

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gameplay: [link]
Számomra egy kicsit semilyen, sótlan..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) markknight


markknight
veterán

Ebből bukta lesz

(#9) .LnB válasza markknight (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Merész ezt így előre kijelenteni. Ki tudja, hogy a mostani generáció mire ugrik rá?! Előzetesen én a PUBG-nek se jósoltam volna még a legkisebb sikert se, aztán mi lett belőle. Az tény, hogy szerintem is ingerszegény az egész, de nem csak ezen múlik. Sok profi játékos már a pénz szagára is ugrik. Lásd az Overwatch kezdeti rohamát, aztán ők képesek tömegeket bevonzani. Másrészt mégis csak Riot Games, sok LoL játékos fogja kipróbálni...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) markknight válasza .LnB (#9) üzenetére


markknight
veterán

Nem tudom megfogalmazni, nincs meg benne az a tűz mint OW-ba, hogy ránézek és akarom. Ráadásul minden screenshoton érzem a Paladins szagát és nem gondolom a RIOT-ot akkora zseninek, hogy forradalmi gameplayt találjon ki egy 2020-as FPS-be. De meglátjuk.

Addig kis olvasnivaló: [link] (mondjuk ennek a cikknek a bannerképe tetszik :DDD )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.