Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laraxior


Laraxior
titán

Tehát ezért nem kapható máshol mert mind a németeknél van :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2) atainprison


atainprison
senior tag

amelynek a csúcsmodellje a Core i7-8700K jelzésű megoldás. Ez már elérhető az üzletekben

Hol? :)

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Teljesen biztos, hogy nem venném meg a válogatás utáni "selejtet" 30 euróval a listaár felett :DD

[ Szerkesztve ]

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Szóval a legdurvább darab kétszer annyiba kerül, mint az eredeti listaár?
Ami már önmagában sem egy matyóhímzés?

Jól van, sok sikert nekik; nekem tökéletesen megfelel majd egy i5-8400, ha arra kerül a sor.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Még jó, hogy lehet kapni...
Amúgy meg menjen az Intel a jó fenébe, ezért a pasztázós sz@rság miatt megyek csak át AMD-re...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

csipazom a sracokat, en naluk rakattam ossze a gepem es meg adtak csomo olyan kedvezmenyt is, amit az oldalon nem is irt amikor a rendelest leadtam, jo fejek. :C

(#7) snecy20 válasza AxBattler (#4) üzenetére


snecy20
veterán

Ja, épp akartam írni, hogy viccnek még elmegy a dolog. Plusz párszáz Mhz-ért dupla árat fizetni?
És az a baj, hogy a megrögzött hobbi PC-sek egy része ki is fizeti majd.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) #72042496 válasza snecy20 (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Minél inkább a határon van valami, annál többe kerül minden további kis plusz. Itt letesztelték (az emberóra drága), garantálják, hogy megy annyin, vállalanak rá két év garanciát, plusz belegravírozták a tuninger nevét, ami ad még egy kis extrát. (Neked, nekem, a fórum nagy részének ezek valószínű nem számítanak. De nem is azokat célozzák vele akiket ez nem érdekel, hanem azokat, akiket igen. Nem kell mit tudom én mekkora közönségre gondolni, ezekből valószínű nem fognak ezerszámra eladni.)

Szóval én semmi problémát nem látok abban hogy ennyiért adják, se abban, ha ennyiért is megveszik őket.

[ Szerkesztve ]

(#9) Fex


Fex
tag

A tuningban nem az a jó, hogy veszel egy "olcsó"procit, amit tudsz hajtani a "drágább" sebességével? A sebesség többlet meg a nyereség. Itt meg veszel egy "olcsó" procit, rohadt drágán, így kétséges a nyereség..

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#10) Laraxior válasza snecy20 (#7) üzenetére


Laraxior
titán

Mesélj már légyszíves, hogy miért baj az, hogy ennyiért adják, és ráadásul vevő is van rá.
Téged ez nem érint, mivel nem akarod megvenni, akkor miért is baj? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11) Kartács


Kartács
aktív tag

Az a jó, hogy ezt kb 4-5e-ből megoldja az ember magának? :D
Vagy ha mással csináltatja itt azt hiszem PH!-n 3-4e körül vállalja el ugyanezt egy kolléga... mármint a kupakolást, a tuningot meg otthon megcsinálod...

Amúgy kapni már bárhol is 8700K nálunk, mert én már rohadtul erre várok, hogy össze rakhassam az új gépet vagyis, hogy megrendeljem a cuccokat... :F

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#12) iguana válasza snecy20 (#7) üzenetére


iguana
őstag

már miért lenne ez baj?
nem kényszerít senki, hogy megvedd. ezt egy nagyon szűk réteg fogja megvenni, aki fogékony az ilyen kuriózumitásra, fogékony az ilyen egyediségre, készen akar kapni egy olyan válogatott, "átalakított" processzort, ami garantáltan megy a feltüntetett órajelen és még garancia is van rá...és persze van is pénze és nem sajnálja rá.
az más kérdés, hogy szerintem a x2 ár baromi sok az ultra változatért, de hát ez van. :)

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#13) Laraxior válasza Kartács (#11) üzenetére


Laraxior
titán

Ha csak a CPU-d hiányzik tudok segíteni, ha esetleg a CaseKing nem postáz külföldre. Elküldöm én neked.. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14) hash99


hash99
senior tag

Itt az a vicc hogy a fos pasztázás miatt teljes iparág kezd kiépülni a delid köré :D

(#15) snecy20 válasza Laraxior (#10) üzenetére


snecy20
veterán

Jó, hát bármennyi felesleges pénzt el lehet költeni, tiszta sor! :K

A másik meg, hogy hiába tud annyit a proci, nagy valószínűséggel a piacon elérhető legjobb OC-s lappal vannak kitesztelve, ergo a usernél megint nem lesz mindegy hogy melyik alaplapban fogja hozni a proci a ráírt extra sebességet.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#16) hash99 válasza snecy20 (#15) üzenetére


hash99
senior tag

Aki ilyet vesz az nem fos lappal fogja járatni ;)

(#17) Kartács válasza Laraxior (#13) üzenetére


Kartács
aktív tag

Köszönöm, de full gép lesz vagyis ház/táp marad.

(#12) iguana

Igen, nem kötelező megvenni, ez pont olyan mint hogy az USA-ban az emberek 80% nem épít gépet (nagy pro nemzetközi gamerek pl) hanem az erre szakosodott "tuning" cégekkel építtetik meg az összeválogatott gépeket.
Akinek a lóvé nem számít, és suta, hozzá, de persze a maximumot akarja annak a rétegnek ezek tökéletesek és kint nagy ez a réteg.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#18) Ribi válasza Kartács (#11) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mert van akinek megért 30 dollárt a 370 felett, hogy garantáltan működő deliddelt procit kap garival.
A további szintek meg mindenki maga döntse el, hogy megéri vagy sem.
Nincs itt semmi látnivaló.

(#19) snecy20 válasza hash99 (#16) üzenetére


snecy20
veterán

Azt nem is feltételeztem, ugyanakkor minden platformnál van 1-2 olyan példány, ami az OC-s lapok mezőnyében is jobb a többinél.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#20) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha lenne rá pénzem,én simán kifizetném érte a plusz összeget. :K

De mivel nincs,ezért beérem az R5 1600 -as szerényebb oc -jával és teljesítményével is. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#21) Watchdog válasza Ribi (#18) üzenetére


Watchdog
aktív tag

Az Intel is eldönthetné, hogy megéri-e a kupakon spórolni, ha mások +10-100% felárral is el tudják adni a terméküket, ha rendesen van összerakva...

(#22) velizare válasza Kartács (#11) üzenetére


velizare
nagyúr

két év garit is ad rá?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23) Erdei88 válasza velizare (#22) üzenetére


Erdei88
veterán

És 99,9%-ban ezüstből készült fémkupakot is

(#24) Ribi válasza Watchdog (#21) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerinted az Intel ezt úgy döntöttel el, hogy feldobott egy pénzérmét?
Szerinted nem számolták ezt ki? Megint mindenki azt hiszi, hogy hülyék, hogy nem ezt vagy azt csinálják és tulajdonképp többet keresnének ha nem így, hanem úgy csinálnák a dolgokat. Ja, valószínű... :O
Az Intel ezt eldöntötte. Nem látszik?

[ Szerkesztve ]

(#25) eladohardver válasza Erdei88 (#23) üzenetére


eladohardver
őstag

jó puha lehet:D

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#26) arn válasza atainprison (#2) üzenetére


arn
félisten

itt meg van jo dragan :)

[link]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#27) sb válasza AxBattler (#4) üzenetére


sb
veterán

Fps huszároknak az utolsó 5-10% órajelnek és fps-nek ennyi az ára. Megéri. :)
(Utána a dupla fogyasztás se zavar senkit ugyanezért a plusszért.)

(#28) atainprison válasza arn (#26) üzenetére


atainprison
senior tag

Köszi!
Az érdekelt volna, hogy itthon van-e (mármint Magyarországon) valahol. De azt tudom, hogy még nincs sajna.

(#29) #20691712 válasza ribizly (#5) üzenetére


#20691712
törölt tag

...itt mindenki el is hiszi, hogy ezert.. :U

[ Szerkesztve ]

(#30) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Most akkor jobban sikerült nagyobb OC potenciálú vagy csak deliddelt darabokat árulnak?

[ Szerkesztve ]

(#31) #95462144


#95462144
törölt tag

Most is nehezen megy felfogni ezt a politikát, hogy trutyi van a kupak alatt. Ha jól átadná a hőt még meg is érteném. Az meg abszurd, hogy egy ilyen drága lakossági szegmensbe szánt félvezetőt még moddolni (delidelni) kell, hogy normálisan ki lehessen használni.

[ Szerkesztve ]

(#32) pomorski válasza Laraxior (#1) üzenetére


pomorski
őstag

Akkor tiszta szerencse, hogy te épp németben vagy túlnyomórészt.

(#33) kolopele válasza sb (#27) üzenetére


kolopele
nagyúr

Utána meg mehet a játék a 60 HZ - es monitoron FHD - n v-syncelve :D

(#34) Laraxior válasza pomorski (#32) üzenetére


Laraxior
titán

Én itt kint lakom. Nem csak túlnyomórészt vagyok itt :D
A 7700K-t is még megjelenés előtt meg tudtam venni, mert itt már kapható volt. :C

(#33) kolopele: 1080Ti-vel. Mint nálam ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35) Puma K válasza velizare (#22) üzenetére


Puma K
veterán

Három év a garancia Intel CPU-nál.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36) kolopele válasza Laraxior (#34) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én is azzal hajtom a 60 HZ - et 4K - n (jó ha annyi összejön olykor maxon), csak én még a 6700K - val. Nem érzem szükségét nagyobbnak játékra, ami játék maxon meghal a 6700K alatt ott meghal egy másik procival is mert a kártya nem bírna úgysem többet.

[ Szerkesztve ]

(#37) Ribi válasza Puma K (#35) üzenetére


Ribi
nagyúr

Deliddelt cpu-ra?

(#38) AxBattler válasza sb (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

Szponzorált esport játékosként detto tennék rá, de így az i5-8400 is megfelelne. ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#39) velizare válasza Puma K (#35) üzenetére


velizare
nagyúr

a skalpolásnál integethetsz neki. ezért jó ez az ajánlat, mert a bolt 2 év garanciát vállal rá így is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#40) Puma K válasza Ribi (#37) üzenetére


Puma K
veterán

Arra gondoltam, hogy ő arra gondolt, hogy a deildelt procira ugyan úgy adja a gyári garanciát a szóban forgó webshop ami nem kettő, hanem három évet jelent.

(#39) cain69

Igen-igen tudom, hogy ha a bolt észre veszi garanciáztatásnál a "bontást" akkor pápá a garinak.
Az oldalon rákerestem a garanciára, de nem találtam elsőre... de már meg van :B

"24 Monate King Mod-Garantie inklusive"

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#41) ZuluMASTER


ZuluMASTER
csendes tag

https://www.ebuyer.com/805377-intel-core-i7-8700k-3-70ghz-processor-bx80684i78700k Tessék.. Nem értem,hogy a prohardware fórumos arcai miért látogatnak 101%ban német site-okat... Mindegy is,jó étvágyat az 500Eur-hoz.. -.-‘

Minden publicitás jó, kivéve a nekrológot.

(#42) Raymond válasza ZuluMASTER (#41) üzenetére


Raymond
félisten

Mennyibe kerul az ebuyer szallitas Mo-ra?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#43) arn válasza ZuluMASTER (#41) üzenetére


arn
félisten

mert az angol miert jobb? amugy altalaban olcsobb nemeteknel... :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#44) kalmani


kalmani
tag

Hősünk 900 euróért kínál 8700K-t. Ezen az áron már elgondolkodnék egy i9-en.

(#45) twollah1976


twollah1976
őstag

Már az ezüst kupak is dob a processzor értéken.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#46) mekker válasza twollah1976 (#45) üzenetére


mekker
őstag

2x-es SWAG szorzó

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#47) Redneck


Redneck
veterán

Amúgy sem volt két fillér, de ezek az árak elég durvák lettek.

(#21) Watchdog:
Lehet gondolkodnak egy feláras K+ szérián a következő generációhoz. ;)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#48) #74018560


#74018560
törölt tag

A Pro-nak lenne értelme, de nem +50k-ért.

(#49) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Eléggé öngól szaga van a dolognak. Legyen mondjuk 20% ami jól tuningolható 80% ami átlagos. Így 20%-ot el tudják adni némileg drágábban, a 80% viszont rajtuk marad, mivel senki nem fog olyan procit normál áron venni, ami biztos nem tuningolható jól. Hiszen ha a vevő megveszi máshol ugyanannyiért, akkor még van esély rá, hogy top 20-as procit kap, míg a szelektáltak esetén biztosan a bottom 80-ból kap. Ennek akkor lenne értelme, ha a bottom 80-at is differenciálnák és ami nem tuningolható azt olcsóbban adnák a piaci árnál.

(#50) Csupingo


Csupingo
veterán

Már csak arra tudok gondolni, hogy az intel direkt adja ilyen vacak zselével a processzorait. Duplán kaszál: ez olcsóbb is neki, meg a kupaktalanítás közben jó esély van arra is, hogy a proci a kukában végzi, ami ugye nem garanciális, és lehet újat venni. (Bár aki egy ilyen cpu-t alakít kulcstartóvá, az már nem biztos, hogy megint venne egy hasonlóan méregdrága intel procit. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.