Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Forest48


Forest48
aktív tag

"az AirPods magasan vezeti a valódi vezetékmentes okos fülhallgató kategóriát is."

Mármint eladásokban...

(#2) kelly416 válasza Forest48 (#1) üzenetére


kelly416
veterán

Lehet, hogy bevételt tekintve, ami azt jelentheti, hogy akár 4x annyi Xiaomi és egyéb gyártmányú vezetékmentes fülest adnak el, mint almásat. :DDD

(#3) takysoft


takysoft
tag

Hát nekem Bullets Wireless (1) van.
A hangjával elégedett vagyok. A tároló, amit adtak mellé, nem féltetlen rossz, de lehetne jobb.
A bajom az, hogy lepotyog róla a szilikon fülrész. Igaz, amikor elveszett, küldtek ajándékba másikat.. (rendelni nem lehet, így rákérdeztem)

Minden esetre ezen remélem javítanak. Érdekelne true wireless megoldás, kábelek nélkül.
Jó hangázssal, jó dobozzal, és üzneidővel.
(bírjon végig egy filmet legalább)

I will live forever or die trying

(#4) Picco


Picco
addikt

hasznal itt valaki bullets 2-t? vannak rola tapasztalatok?

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5) tomp válasza takysoft (#3) üzenetére


tomp
félisten

Nekem is könnyen lejön a szilikon "harang". Van amikor a fülembe maradt az a része...
De a hangjával teljesen elégedett voltam. Szépen szólt de 1hete nyugdíjba küldtem.

(#6) #78791680 válasza Picco (#4) üzenetére


#78791680
törölt tag

En azt hasznalom mar egy ideje, hangzasra szerintem nagyon jo, rosszabbat vartam. Uzemido nalam 14 ora korul van, pillanatok alatt feltolt. Nagyon kenyelmes, sokkal kenyelmesebb mint barmely mas tws, eleg sokat probaltam. Anyaghasznalata full premium. Csak ajanlani tudom.

(#7) Picco válasza #78791680 (#6) üzenetére


Picco
addikt

koszi a rogtonzott bemutatot. remelem nekem is be fog jonni, alapbol nem tetszik a nyakpant otlete de majd meglatjuk, lehet eszre sem veszem majd.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#8) #78791680 válasza Picco (#7) üzenetére


#78791680
törölt tag

Eloszor en is full vezetekmenteset akartam, de orulok hogy nem azt vettem. Az en hasznalati szokasaimmal sokkal kenyelmesebb es hasznosabb, ha vegig gondolod ugy konnyu donteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.