Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Pöpec, jó látni, hogy nemcsak arra használják az új konzolok erejét, hogy több effekt és nagyobb felbontás legyen a képen, hanem a fizikai modellek is fejlődésnek indulnak.

A Slime draws near! Command?

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Jó... de szerintem simán működhetett volna az új motor x360-on is.
Csak hát ugye ez új stb... inkább azon menjen.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) prakp


prakp
csendes tag

A 360 nem GCN-es, asszem.
Most érzem csak igazán kicseszésnek az FM2-es cuccomat. Megvettem és nem sokkal utána derült ki, hogy a kaveri FM2+ lesz, bummegják meg!

[ Szerkesztve ]

A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de mindekinek a másiké büdös.

(#4) mzso válasza Spancho (#2) üzenetére


mzso
veterán

Már le lett írva sokszor, hogy nem.

(#6) bbTamas77 válasza mcloud76 (#5) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

Megmerem kockáztatni, hogy még PC-n lehet nagyobb lenne késleltetés a másolás között mint Xbox 360-on.

Itt koherens memóriakezelés szükséges, amit csak PC-n Kaveri APU tudná futtatni megfelelő sebességgel.

Vagyis igen lehetne futtatni sima PC-n is de megse nyikkana.

(#7) SirRasor


SirRasor
őstag

Nézem az összehasonlító videót és csak annyi jut eszembe, hogy...miért van elállítva az xbox360 kontrasztja, hogy rondábbnak tűnjön?!? :U ;]

Make Love not war!

(#8) CYBERIA válasza SirRasor (#7) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ráadásul homályos is.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#9) jacint78 válasza SirRasor (#7) üzenetére


jacint78
addikt

Igen, érdekes, hogy a 360-as kép mennyire kontraszttalan. A végén még kiderülne, hogy nincs is semmi különbség a kettő között...

Szánalmas próbálkozás ez részükről. :W

Az is érdekes, hogy az animáción van a hangsúly, de csak a grafikát mutatják ebben, a kézfogás továbbra is olyan, mintha két karót ütne össze két ember..

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#10) M@cika


M@cika
őstag

Már legalább 2 hete ezt nyúzzák a tanítványok a benti gépeken, hogy milyen beállításokkal azt nem tudom, de nagyon szépen megy a játék az i5-3470 + 8 Gb RAM + Geforce 630 vagy milyen retek kis kártyán. Nincs akadás meg hasonlók. Gondolom nincsenek rajta a csilivili effektek...

Nasit a kis fehér medvének!

(#11) atok666


atok666
őstag

Ha mar annyira szupi szimulacio van benne, hogy meg az izomzatot is szimulalni tudja, akkor miert siklik a jatekos a fuvon? :U (pl a kezfogasok ~20sec korul...)

Atok

(#12) Menthirist válasza atok666 (#11) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem inkább az első videón a 2:28 körül látható elrúgáson akadt meg a szemem. Ilyet valahogy mintha nem látnék az életben :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13) wednesday


wednesday
őstag

Magyarán 2018-ig nem lesz új motoros FIFA PC-n? :F

Hiába van/lesz az embernek APU-s gépe a közeljövőben? Mert azt még megértem, hogy 1-2 évet most kihagynak, de ez túl soknak tűnik.

(#14) Lomha 8V válasza wednesday (#13) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Inkább örülj, hogy egyáltalán lesz valami. NHL évek óta nincs, hogy ******* meg...

(#15) Glenda válasza Lomha 8V (#14) üzenetére


Glenda
addikt

+1. Bezzeg ez a színésszimulátor kell...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#16) M@trixfan válasza Glenda (#15) üzenetére


M@trixfan
addikt

Nekem nincs olyan érzésem, hogy ezt nem lehet PC-re megcsinálni, csak nyilván nem az APU-t kell alapul venni. Mivel itt most nextgenről van szó ezért PC oldalon is feltételezek egy normálisabb VGA-t. Szinte már most ott vagyunk, hogy 4 GB memória van a káryákon és nagyon nagy fokban programozhatóak. PC-n jobban a VGA kártyán belül kell gondolkodni "oszt annyi" parasztikusan szólva :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#17) Lomha 8V válasza Glenda (#15) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Úgy van, a többi sz*rról nem is beszélve.

(#18) wednesday válasza Glenda (#15) üzenetére


wednesday
őstag

Pont a játékban nem lehet színészkedni a valóságtól eltérően, mert ilyen opció nincs.

A játékban csak kemény hajtás van. :D

(#19) bbTamas77 válasza M@trixfan (#16) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

PC-nél nem az a baj, hogy kevés a memória, hanem az, hogy nincs egyesített memóriaarchitektúra, ami az új generációs konzoloknál rendelkezésre áll.

(#20) GRaul


GRaul
őstag

ez egy vicc :)
Értem a technológia kozotti kulombséget. de igazabol ami a lenyeg, h nem all érdekukben megcsinalni :W

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#21) Glenda válasza GRaul (#20) üzenetére


Glenda
addikt

A célközönséget úgyis az fogja érdekelni, hogy az idei verzióban vajon hogy áll cr7 haja... :U

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#22) GRaul válasza Glenda (#21) üzenetére


GRaul
őstag

Realis vagyok :P De pont nem erdekelnek az ilyen dolgok. meccs kozben ugy se azt nezem :)
Illetve az uj "fizika" nagyon allat :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#23) DithenS válasza GRaul (#20) üzenetére


DithenS
senior tag

Te most ennyire hülye vagy? Esetleg tetteted magad?!
Előtted írták le hogy technológiailag lehetetlen hogy PC-n ilyen motorral fusson,kivétel ha Kaveri APU van a gépedbe,arra meg nem optimizálják nyílván egyetlen APU-ra ezért kiadják így.
De szerinted mért mondják hogy ezek a konzolok rettentően nagy ismétlem nagyon nagy előnyben vannak a PC-kkel szemben?!

Ezt egy másik fórumon írták le az egyik gyereknek aki pont ilyen volt mint te.

"És ha most kérek egy olyan konfigot PC-ben, ami van a PS4-ben, akkor azt össze tudod rakni nekem holnapra? Ezek a direktívák:
- 100 GFLOPS-os processzorrész és 1,84 TFLOPS-os grafikus vezérlő
- legyen egységes virtuális memória, egységes címtér és teljesen koherensen megosztott memória
- a grafikus vezérlő kezelje a laphibát, támogassa a virtuális függvényeket, a rekurziót és a kivételkezelést, emellett kezeljen 64 szimultán compute munkafolyamatot, és saját magán is képes legyen indítani ilyet
- legyen benne olyan erős audio hardver, ami a konzolban van"
PC-ben ugye a nyers erővel oldák meg a dolgokat,de viszont ott lassul le a dolog hogy a CPU meg a GPU elérése hosszú,ellenben a konzoléval ahol rövid."

Hozzá tenném még hogy a konzol 5 vissza írást is képes kezelni,míg a PC 1-nél össze szarja magát.
Amúgy meg hogy a kérdésedre válaszoljak lehetetlen hogy fusson olyan PC-n még amibe CPU + VGA van,egyszerűen nincs a világon olyan gép ami képes lenne elindítani és futtatni mert nincs nincs egyesített memóriaarchitektúra ami gyors elérést hoz.

(#24) baratod válasza Glenda (#21) üzenetére


baratod
tag

:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.