Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lasko


Lasko
csendes tag

Ez már inkább egy lite ár :)

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem rossz a snapi 625 de nem mai darab,nem akar kikopni?azert illet volna egy 636 az uj verzióba.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) PowerBuldog válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Lite-ba elfér. A sima A2 meg úgy is 660-at fog kapni.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) #81733120


#81733120
törölt tag

Nem mondom, hogy rossz, de nem értem, hogy erre miért raktak notchot... :F

(#5) takysoft válasza #81733120 (#4) üzenetére


takysoft
tag

mindig kell lenni valakinek aki emiatt panaszodik.

igen.. az összes cikk alatt....

I will live forever or die trying

(#6) dajkapeter válasza takysoft (#5) üzenetére


dajkapeter
senior tag

És mindig van aki egyet is ért vele! Ez egy megosztó tényező...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#7) papi77 válasza #81733120 (#4) üzenetére


papi77
addikt

Valóban nem valami szép a noccs,de azért azt el kell ismerni,hogy egy kicsit praktikus.

Az első: NOKIA 1611

(#8) RRamstein válasza takysoft (#5) üzenetére


RRamstein
tag

Es mindig kell egy ertetlen ember is aki nem fogja fel hogy masoknak nem tetszik :) ahogy nekem sem

(#9) GreatL válasza papi77 (#7) üzenetére


GreatL
őstag

Megosztó... szar és kész de tényleg nem értem miért kell miatta állandóan sírni. Picit praktikus - jah, nagyon meg nem.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#10) papi77 válasza GreatL (#9) üzenetére


papi77
addikt

Miért is nem praktikus? :U
Megosztó? Ja,de mégis mindegyik noccsos tel eladási rekordokat dönt...akkor,hogy is van ez?

Az első: NOKIA 1611

(#11) #81733120 válasza dajkapeter (#6) üzenetére


#81733120
törölt tag

+(#8) RRamstein:
+1

(#10) papi77: "Ja,de mégis mindegyik noccsos tel eladási rekordokat dönt...akkor,hogy is van ez?"
Azért, mert mostanában a legtöbb középkategóriás/felső kategóriás mobil kap szenzorszigetet.

(#12) Shyciii válasza papi77 (#10) üzenetére


Shyciii
veterán

Milyen mindegyik noccsos készülék dönt eladási rekordot? Sorold már fel lécci az összes készüléket, és tedd hozzá azt a hírt, hogy eladási rekordot döntött. Jah és milyen rekordot. A sajátját, vagy 100 évvel ezelőttit, mert ugye az sem mindegy, hogy mihez viszonyítanak, mikor közlik a rekordot. Jah hogy ilyet nem tudsz, csak benyögted a mindegyik szót...

(#13) Pano


Pano
addikt

Ki a notch miatt sír, én meg legszívesebben a telefonok méretétől sírnám el lassan magam. 2019-ben már azzal fognak villogni a gyártók, hogy IP68 vízállóság és már evezőlapátként is használható a telefon.
De úgy néz ki, hogy én vagyok a kisebbség.

Múlt héten is jött velem szembe egy 155 centi körüli nő, épp telefonált és a telefonja szinte az egész jobb arcát eltakarta. Nevetségesen nézett ki, bár ez a kisebbik gond. Nekem a hosszú ujjaimmal már kényelmetlenek, hát neki? Visszatérünk oda, mint a mobiltelefonok kezdetén, hogy külön füles táskában kell hordanod

[ Szerkesztve ]

(#14) vegyszer válasza Shyciii (#12) üzenetére


vegyszer
addikt

Most mit nem lehet ezen érteni:
Egy adott telóból többet adnak el noccsal, mint nocs mentesen, hisz az nics is.
Egyértelmű rekord? nem???
TECCIKÉRTENI?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15) #81733120 válasza Pano (#13) üzenetére


#81733120
törölt tag

"Ki a notch miatt sír, én meg legszívesebben a telefonok méretétől sírnám el lassan magam."

Ez a másik probléma mostanában. Én már muszáj voltam feladni azt az elvem, hogy max. 5"-os mobilt választok, mert egyszerűen nincs olyan mobil*, ami jelentősebben jobb az előző telefonomtól és 5"-os kijelzővel rendelkezik.

*itt az új modellekre gondolok. 2018-ban annyi 5"-os mobilt adtak ki a középkategóriában, hogy egy kezem túl sok lenne, ha meg szeretném számolni.

(#16) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Örülök, hogy a sima A2-n nincs notch, bár nem 62 ezer annak se a nyitóára :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#17) papi77 válasza Shyciii (#12) üzenetére


papi77
addikt

Jó,nem mindegyik,csak pl: One+ 6, P20 páros!
De nem vitát akartam ezzel indítani,akinek nem tetszik a szenzorsziget,az ne vegyen ilyen készüléket! Ennyi!
Csak már kicsit unalmas,hogy a noccsos híreknél megjelennek a károgók!

Az első: NOKIA 1611

(#18) joey04 válasza Shyciii (#12) üzenetére


joey04
titán

a mindegyik talán túlzó, de a p20 család meg az iphone x is rekordokat döntött. ez pedig a 2 (3) legmeghatározóbb notchos modell.

----

na ezek már szebb árak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) dolphy17


dolphy17
tag

Kib... imádom a notchot!!!

(#20) papi77 válasza papi77 (#17) üzenetére


papi77
addikt

Kihagytam a honor 10-et ;)

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.