Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nesze neked James Bond.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ez mar a bejelenteskor egyertelmu volt, hogy az uzleti szferaban lesz sikeres. Sokan temettek, de a nagy tobbseg konzumer vonalbol indul ki, ahol masok az igenyek.

(#3) #28752640


#28752640
törölt tag

Nemtudnák megfizetni, hogy egy ilyen szarban dolgozzak.
Már a mobilra is azt írják, távolkeleti országokban úgy hagyják el a gyerekek az iskolát hogy mindenki rövidlátó.
Ebben a szemüben pár hónap meló után meg gondolom mint a notredami toronyőr. Miért kell az emberekből mégjobban droidot csinálni?

(#4) Alchemist válasza #28752640 (#3) üzenetére


Alchemist
addikt

Van még lehetőség az eszközök fejlődésére.
:)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#5) nbg


nbg
senior tag

Na ne már, lehetett ezt egyáltalán kapni valahol a konzumer szegmensben? Úgy értem ténylegesen, nem csak elvileg...

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#6) #28752640 válasza Alchemist (#4) üzenetére


#28752640
törölt tag

Azért az nem mindegy, hogy a vakból csinálnak látót vagy a látóból vakot. :)

(#7) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

1500$-os kütyük ritkán szoktak áttörni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én arra lennék kíváncsi, hogy min bukott el, mi nem volt elég jó?

Számomra anno annyi jött le, hogy elég bumfordi, féloldalas és épp ezért tipikusan mindig arról az oldalról fotózták, ahol nem volt akku.

Arról volt hír, hogy a kamerával együtt nem lehetne engedélyezni, illetve már a pilot korszakban is kitiltották sok nyilvános helyről és persze sok cégtől is, mivel kémkedni lehetne vele vagy másokról rögzíteni felvételeket engedély nélkül. Kamera nélkül viszont a lényege, vagy fontos képessége veszne el.

Sok esetben jól jönne ha járkálna az utcán szép számmal "szemtanú", ráadásul mára rengeteg biciklis, motoros, autós van az úton folyamatosan rögzítő kamerákkal, amik akár 4k minőségben is rögzíthetnek, sőt sokan használnak kötelezően, vagy jó indokkal testkamerát is. Ergo a Google Glass elleni legfőbb érvnek már semmi értelme nincs, az akció-sport-testkamerák korszakában.

A helyükben én újra dizájnolva, hardveresen mai szintre frissítve piacra dobnám a commercial piacon is. Azóta bőven fejlődtek a processzorok, memóriák, vagyis az akkuidő sokkal magasabb lehet, vagy sokkal kisebb akkuval is beéri, ami talán még jobb szempont ha el akarják hagyni a bumfordi akkutelepet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Plasticbomb válasza nbg (#5) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Talán Amerikában, de én még Hollandiában sem láttam, találkoztam vele, mint kapható termék...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#10) macilaci78 válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért ne keverd a jellemzően online eszközt a jellemzően offline, adathordozóra rögzítő eszközökkel... Kötve hiszem, hogy mondjuk a GE fejlesztőmérnökei, vagy üzleti döntéshozói használnák ezt a munkájuk során. Ha mégis, akkor egy igen komoly szűrőn megy át az az infó, ami elhagyja a cég hálózatát.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) Eugene Roe válasza macilaci78 (#10) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szerintem a felteszünk egyet minden raktárosra, hogy ne lopjanak, lehet a fő alkalmazási terület. Esetleg minőségellenőrzés a repülőgépgyárban, vagy valami ilyesmi. Jó eszköz, ha még a profittermelő használata sem egyértelmű :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#12) macilaci78 válasza Eugene Roe (#11) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyértelműen lehetne használni. A probléma az adatbiztonsággal van: google szeret mindent tudni, a wifi sebezhető, az IoT eszközök védelme bizonyos körökben kész kabaré...
Kötve hiszem, hogy épp egy repülőgépgyár az, ami ezt fel fogja vállalni. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13) #56573440 válasza #28752640 (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én meg rohadtul örülnék egynek a szerszámosomban. Amikor az amcsi hillbilly, esetleg kínai spenglish-t beszélő supportosnak kéne elmagyarázni, hogy a rötgen generátorban mi a helyzet, akkor iszonyat sokat segítene, ha be tudna csatlakozni, látná amit én, a méréseket, a ledeket, a setupot, etc.

Vannak területek, ahol ez drasztikusan segíthetne felgyorsítani folyamatokat, és lenne is helye.

(#14) Eugene Roe válasza macilaci78 (#12) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nem néztem, hogy csak felhőmódban megy :D de lehetne bizonyítani, hogy nem csak a szervízkönyvben került bele az alkatrész vagy valami, mondjuk egy fényképezőgép is jó erre :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#15) csongi


csongi
veterán

Hátha egyszer eljutunk oda, hogy a műtéteket is ebben kell végezni, és fénydrülhetne a műhibákra is.
De hasznos lehet Fogászaton is.
Vagy a műszaki dolgoknál teljesen hasznos, nem is csodálkozom, Boieing ráhrapott, és lesznek még ott sokan.
A service hálózatok egyik jó eszköze lehet.

(#16) #06658560 válasza Eugene Roe (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Raktárban az Amazon ha jól tudom a komissiózó munkákhoz vetette be, navigációhoz, cikkszám alapján meghatározáshoz, árukereséshez.

(#17) MeszesKPT válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Glasshole, ezen bukott el. Meg elkezdték sorba betiltani a használatát.

(#18) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

bocs

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.