Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

"Ha olvasóink kíváncsiak, hogy miért jut minden napra egy Galaxy F hír, nos:" mert fizetnek érte! ;]

Szerintem pusztán a fémtől/fémháztól nem kell csodát várni...
A design is elég fontos, azon a téren is újíthattak volna valamit.

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#2) ESP23


ESP23
senior tag

Ha a hátlap tényleg plasztikból lesz, akkor megette a fene az egészet.... :(

(#3) bolvar


bolvar
senior tag

troll on
nekem tűnik csak i5-nek így?
troll off

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#4) Dr.Anonymus válasza bolvar (#3) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igen, az oldalkeretet onnan lopták
a többi meg maradt a "gyönyörű" pontozott mintás samsung műanyag
igazi esztétikai remekműnek nézünk elébe.. ;]

(#5) #16820480 válasza bolvar (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Fogtak egy szifont, és rátettek egy Galaxy előlapot (matricát). ;]

(#6) bordi10 válasza bolvar (#3) üzenetére


bordi10
senior tag

igen

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#7) maximilian4 válasza bolvar (#3) üzenetére


maximilian4
addikt

Nézesse meg a szemét.

Maxi

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Tényleg kellene már egy új egyedi design és a fém kifejezetten illene a prémium szegmensbe. Én komolyan nem értem, hogy a Samsungnál mire veszik fel a fizetésüket a Galaxy sorozat designerei az S3 óta.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) gabancs válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


gabancs
addikt

Már bocs, de miért változtatna, ha így is több 10 milliót adnak el?

(#10) #85552128 válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


#85552128
törölt tag

Besegítenek a mérnököknek.
Ennyiféle telefont kiadni - még típuson belül is több változatban - már komolyan művészet...

[ Szerkesztve ]

(#11) Tigerclaw válasza gabancs (#9) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Például hogy 12 milliót adjanak el 10 helyett, vagy hogy ne a teljes fantáziátlanság és a kreativitás hiánya társuljon a Samsung nevéhez.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Már nem is azért, de az xperia z óta ugyanúgy néz ki az összes sony, és az iphone formája sem változott sokat az i4 óta.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#13) gabancs válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


gabancs
addikt

Egy dolgot elfelejtesz!
Sokkal nagyobb haszon van a műanyag házon, mint egy fémházas telefonon.

(#14) Steve1207 válasza #16820480 (#5) üzenetére


Steve1207
veterán

Jobban szemügyre véve tényleg olyan :D

.

(#15) babkukta válasza Csarli85 (#12) üzenetére


babkukta
senior tag

Az lehet, csak nézd már meg, hány Sony és hány Samsung készülék van. Na ugye? Még Sonyban 10 néz ki ugyanúgy, Samsungban 50. + a Sony eddig elkülönítette a dizájnt a felső kategóriába, még a Samsungnál mind egyre megy.

Üdvözlettel, Tibi

(#16) Nuada herceg válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


Nuada herceg
őstag

ugyanarra..... ;] :DDD

(#12) Csarli85:

Nem is értem miért veszik az emberek az újabb és újabb ájfónt annyi pénzért...
Holott totál ugyanaz mind. A hardver hangyafasznyival jobb az újabb generációkban.

Most legalább már méretet növelnek, de olvastam 1 cikkben valahol, hogy az angolok már
cserélik le nagyobb, más gyártmányú (samu) telókra, mert kicsi a szifon.
De hogy miért pont szamszungra, hát azt megint nem értem! :D :D

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#17) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Az üveg alatti anyagából én inkább arra tippelek, hogy ez az ativ széria következő tagja. Nem hinném, hogy lenne képük pár hónap alatt kihozni a 3. hardver frissítést...

(#18) babkukta válasza -Faceless- (#17) üzenetére


babkukta
senior tag

Hahahahaha, már hogyne lenne képük kihozni. Ezért az elsők, mert ezt csinálják. Hogy ez kinek tetszik, a kutyát nem érdekli. Csúnya dolog így kib.szni a vásárlókkal, de mint látod, hatásos stratégia a 2 havonta új flagship

Üdvözlettel, Tibi

(#19) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hehe, ez nem is hasonlít az előző "kémfotóhoz".

***

(#20) Dovloran


Dovloran
senior tag

Lehet, hogy csak az oldalsó keret lesz fémből? xD Hát a Samsungnál már ez is csoda. Erre a szintre is eljutottak. Gratulálunk nekik! :C

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#21) gabancs válasza Dovloran (#20) üzenetére


gabancs
addikt

Tudatlan vagy! Ez csak elhatározás kérdése náluk. Nem használtak fémet, mert sokkal több haszon van a műanyagon. És így is viszik mint a cukrot. De tud fémet használni ha akar, lásd Bada.
De nem akart! Ennyi!

(#22) Dr.Anonymus válasza ollie (#19) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

az a közös pont hogy mind2 ronda

(#23) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hiszem ha látom. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) Csarli85 válasza babkukta (#15) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy sok telefonjuk van és hasonlítanak egymásra. Egységes márkaarculat. Bár az tèny, hogy az S5 nem a legszebb, de a Note 3 szerintem kifejeztten jól néz ki, éa nem is hasonlít semmire igazán.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#25) babkukta válasza Csarli85 (#24) üzenetére


babkukta
senior tag

Én a te kommentedre válaszoltam. Arra írtam, h a Sonynál nem néz ki mind ugyanúgy. Eddig lehetett látni, h mi felső, közép és alsó kategória, mivel csak a felső kategória kapott elől és hátul üveg borítást pl. Az már más kérdés, h mostanra kiterjesztették a dizájnt a többi kategóriára is, de az eddigi évek alapján nem lehet kijelenteni, h a Sonynál mind egyforma. Úgy látom a HTC is megtalálta a maga vonását, ez a sztereo hangszóró nem rossz, + legalább itt is elkülönül az alsó és felső kategória, hisz az egyik fényes műanyag borítást, még a másik fémet kap. De a Samsungnál mi van? Egyedül a Note 3 hozott újat azzal a hátlappal, ami előrelépés, meg talán az S5 féle hátlapot lehet berakni minőségben a régi lakkozott és a bőrhatású műanyag közé. És ugye kb mind ugyanúgy néz ki. Egyedül ha látod a kijelzőt, így méretben akkor tudod besaccolni, h hova tartozhat (4,5", 5", 5,5 stb), és néhány esetben tudod a hátlapról felismerni, de ennyi!!

Üdvözlettel, Tibi

(#27) babkukta válasza #32839680 (#26) üzenetére


babkukta
senior tag

Ezt már most borítékolhatod barátom. Ha a sima, műanyag bóvli S5 nyitott 220al, ez szted mennyi lesz? Megkapja a 3 giga ramot, S805, QHD, FÉM (!!!!!!!!!!!!!!) keret, esetleg fém hatású hátlap.. hohóó... + Samsung :DDD Ennek lesz aztán ára. Egy 250-260at saccolok neki

Üdvözlettel, Tibi

(#28) Csarli85 válasza babkukta (#25) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Megértem amit mondasz. Nem eggyezik a véleményünk. Ezen nem érdemes vitázni.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#29) babkukta válasza Csarli85 (#28) üzenetére


babkukta
senior tag

:R

Üdvözlettel, Tibi

(#30) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azt hittem, hogy azért a Full HD -nál megállnak a gyártók, de ezek szerint 1-2 év és lesznek 4k-s telefonok is totál feleslegesen, miközben az akkuidőben nem tudnak előbbre lépni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Mennyi fémet lehet beépíteni egy telefon burkolatára? Egy fél sörös doboznyit? Bizonyára akkora költség lehet ,hogy ez akkora kuriózum...

(#32) m1lan válasza Csarli85 (#12) üzenetére


m1lan
őstag

A Sonys rész nagy bullshit. Sem az E, E1, M, M2, L, SP nem téveszthető össze a Z-vel, de még egymással sem. Ellenben a Vodafone-os reklám tökéletesen prezentálja a Samsungokat. A csaj megduplázza az S4-et, megnyújtja, és kész is a Galaxy Tab.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#33) moleculez


moleculez
veterán

Tegye fel a kezét, aki tok nélkül hordaná üveg/fém/kerámia házas telóját! Nem mindegy, ugyis a 3k-s tokot fogod majd, igényesebbek adnak rá többet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34) Silentfrog válasza moleculez (#33) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha meg tokot raksz rá akkor akár lehet kartonból is a telefon! :)

(#35) Nuada herceg válasza moleculez (#33) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát én közel egy éve vettem a HTC one-t, és sűrűn használom is, mint ahogy okostelefont illik. :)
De a lényeg, tokot még távolról sem látott, nem hogy lett volna benne. :D

Egyébként 1 karc nincs rajta. Aki tud rá vigyázni, annak megy tok nélkül is, aki pedig nem tud....
Annak meg mindegy, ha tokkal úszik a sörben. :)

Értem a csíziót.

(#36) Ck. válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


Ck.
addikt

Mivel műanyagabb a Samsung pontozott mintás előlapja, mint az Apple pontozatlan mintátlan előlapja? Mindkettőt üveg borítja. Alatta mindkettő műanyag.

(#37) Geri Bátyó válasza Ck. (#36) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

És azt se felejtsd el, hogy a Samsung gagyi műanyag, viszont a Nokia minőségi polikarbonát! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#38) szupermacs


szupermacs
veterán

Ez egy hír? Fogom a fejem amiért ide kattintottam. Bánni fogom azt is pár perc múlva, hogy kommenteltem. Nem baj, addig majd makktőgyulladást kapok a kép láttán.

(#39) Cyberpunk válasza Tigerclaw (#30) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyrészt tényleg szebbek ezek a kijelzők, noha akkor venni igazán észre csak, ha van mellette egy gyengébb felbontású panel. Másrészt pedig kell valami, amit odaírhatnak a dobozra. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) judas13


judas13
addikt

Samsungéknál ezt az egész most szappantartóhoz járó fémcsíkos parasztvakítást tuti, hogy direkt csinálják - és látható, hogy sokaknak ez bejön... :DDD

/nekem nem!!/

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#41) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Lol :D az eddigi krómos fémes hatású keret helyett, kap egy fém keretet..meg műanyag hátlapot..

Nem lehetne fordítva?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) Nuada herceg válasza Graphics (#41) üzenetére


Nuada herceg
őstag

De nem ám!
Csődbe akarod vinni ezt a céget? :Y :DDD
Ezt a gyártási többletköltséget még talán pont elbírják! :DD

Értem a csíziót.

(#43) Graphics válasza Nuada herceg (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fura látni, hogy harmadannyiba kerülő telefonon megoldott a dolog :D és minőségi is...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Luck Dragon

A káva egész vékonynak tűnik így kép alapján, de az is lehet hogy csalóka a betekintési szög miatt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) domos


domos
senior tag

Note 4-et nyomathatnak mar inkabb. Kis csepp telefonok nem izgatnak annyira. :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#46) Graphics válasza domos (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

várd meg az IFA-t.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) domos válasza Graphics (#46) üzenetére


domos
senior tag

Turelmetlen vagyok :O

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#48) Forest48 válasza bolvar (#3) üzenetére


Forest48
aktív tag

Szerintetek egy lecsapott szélű egyenes fémdarab szifonos...na ez már gáz.
Miért kell apró részletekben elveszni?!
Vannak telefonok, amik tényleg koppintások, de az h kiszúrunk valamin egy pontot és máshoz hasonlítjuk, na annak semmi értelme. Egészben kéne nézni a dolgokat, ez amúgy is egy hányadék, mert csamcsung, de akkor is hagyjuk már ezt a hozzáállást.
Ha rajzolnál egy telefont és meg tudnád úgy csinálni, hogy ne hasonlítson 1mm-re sem másra akkor emelem kalapom.

[ Szerkesztve ]

(#49) oyko


oyko
tag

Sok helyen azt írják hogy hamis a kép, vagy a note 4 kísérleti verziója.

(#50) halkow válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


halkow
őstag

igen nekem is ez tűnt fel elsőként lesz itt vajon per :D

Alcatel onetouch idol2s the king

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.