Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Vajon ki fog szivarogni a netre a Beta verzio?

(#2) Narxis válasza twollah (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

99%, hogy igen, de szerintem nem nagyon lehet majd használni mert acchoz lesz kötve vagy ilyesmi. Valami hasonló probléma volt tavaly mikor Red Alert 3 beta szivárgott ki, úgy emlékszem nem nagyon lehetett használni.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#3) Wolverine válasza twollah (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

A klienssel nem érsz semmit; a béta csak multiplayert fog tartalmazni, és Battle.net account kell hozzá. Meg persze bétakulcs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Nunder válasza Wolverine (#3) üzenetére


Nunder
őstag

Kár hogy nem fog normális verzió felkerülni, mert így semmi esélyünk hogy kipróbálhassuk idő előtt :(

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) Wolverine válasza Nunder (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez is normális; és szvsz logikus, hogy a multit tesztelik, lévén e-sportnak szánja a Blizz ezt is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) Lenry válasza Nunder (#4) üzenetére


Lenry
félisten

pont ez a lényege :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) bpx válasza Nunder (#4) üzenetére


bpx
őstag

single nem sokat ér, a multi a lényeg, azt meg úgyse lehetne még bneten nyomni

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

yóó lesz ez... nagyon kell már egy jófajta pörgős rts... red alert2-vel elvoltam egy darabig... a 3 szerintem egy gagyi ovisoknak készült csiricsáré akármi lett :( (majdnem sírtam, amikor megláttam) a star craft viszont örök... csak hát az első rész nem mai már... nagyon várom :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Sürgősen megújítom a B.Net gépigény felmérőt, hátha :D

(#10) Wolverine válasza bpx (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért multi ide vagy oda, a Blizz a single-be is rengeteg energiát szokott fektetni, akár a lore-t, akár a gameplayt nézzük :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Én nem búslkodok, h nem tudok a bétával majd játszani, így (remélhetőleg) jobban üt a full. :D

(#12) zsolt320i válasza Wolverine (#5) üzenetére


zsolt320i
senior tag

mit jelent az szvsz?

(#13) darkarthur


darkarthur
senior tag

Ez azt jelenti, nemsoká gamelhetünk vele!!! :C :DD

Samsung S23 Ultra 5G

(#14) Gabás válasza zsolt320i (#12) üzenetére


Gabás
addikt

szevasz!:D (tkp. szerény véleményem szerint) :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Ice!?


Ice!?
őstag

De szép a grafikája. :Y Ez csak nekem új? :)

(#16) Tyberius


Tyberius
aktív tag

Amikor olvastam a hír címét, rögtön arra gondoltam: "hát, ha csak olyan gyorsan készülnek, mint a Starcraft 2-vel teszik, akkor nem fogom lélegzetvisszafolytva várni"... aztán tessék :) Kíváncsi vagyok, mennyi idő kell még a véglegesítésig.

(#17) gfefe


gfefe
őstag

végre egy jó hír!!!! egy érdemleges hír!!!!

repesek az örömtől..... :R :R :R :R :DD :DD

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#18) Depression


Depression
veterán

Már az is kész csoda lenne, ha idén megjelenik a végleges.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) DarkByte válasza Depression (#18) üzenetére


DarkByte
addikt

Az ünnepi szezonra ki fog jönni. Legalább is gondolom hogy nem lövik el a lehetőséget :)

[ Szerkesztve ]

(#20) e=mc² válasza DarkByte (#19) üzenetére


e=mc²
őstag

Csak az a kerdes, hogy melyik evben...

Ambulimax Provider

(#21) whiz


whiz
aktív tag

Alig várom már, hogy kijöjjön a teljes... ez lesz az első játék a történelemben, amit megjelenése napján megveszek :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#22) Franklin válasza whiz (#21) üzenetére


Franklin
addikt

De azt tudtátok ugye, hogy a 3 faj single kampánya 3 külön játékként fog megjelenni...?

(#23) whiz válasza Franklin (#22) üzenetére


whiz
aktív tag

Azt igen, de a multi a kezdetektől fogva teljes lesz, ha minden igaz. Márpedig haverral nagyon sokat játszunk multit - a single-t gyakorlatilag sose vittem végig... :B

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#24) alien_


alien_
őstag

19-e? Úgy legyen :)

Swarm is coming.

(#25) Wolverine


Wolverine
félisten

Nekem egyébként ez a mondat tetszett a legjobban: "There will be no NDA associated with the beta so you're free to write and take screens or video as you please."

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) Fortissimus


Fortissimus
őstag

vegleges idopont van mar?
vagy when it's done? :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#27) Wolverine válasza Fortissimus (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Utóbbi. (feltételezhetően idén év végén)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) Fortissimus válasza Wolverine (#27) üzenetére


Fortissimus
őstag

az azert nem olyan tavoli, megnyugodtam

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#29) grabber válasza Fortissimus (#28) üzenetére


grabber
addikt

Ha nem várod annyira,akkor nem ;]

(#30) Fortissimus válasza grabber (#29) üzenetére


Fortissimus
őstag

jobb, mintha a duke nukemmel jonne ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.