Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Elkezdtem olvasni a cikket, es...
Addig jutottam, hogy a "Zeus Spectrum Edition" lenyulta a "Cougar Conquer" kialakitasat, es elkezdtem nagyon rohogni.
Szoval, ha jol ertem az van, hogy a Szivarvanyos Zeusznak bejott az eros negyvenes, rovid szoknyas, feszes rucit es piros koromlakkot viselo kollegaja? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) --ka válasza opr (#1) üzenetére


--ka
senior tag

Ez nagyon meta! Azt hiszem netfüggő vagy! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

"Valahonnan ismerős a Xigmatek új nyitott toronyháza…"

Igen, mintha rémálmomban láttam volna hasonlót.

Aki hülye, haljon meg!

(#4) Synthwave válasza opr (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De a Cougar Conquer hímnemű.


Mondjuk attól még lehet rajta feszes mini, meg körömlakk. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) Gróf... válasza Synthwave (#4) üzenetére


Gróf...
aktív tag

"Ne legyetek már ennyire kertvárosiak!"

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#6) Predatorr


Predatorr
őstag

Hát nekem volt sokféle (kicsi, vacak, menő, drága, nagy) pc házam, végül vettem egy CMT230-at. Ezzel ki is léptem az összes gyártó potenciális vásárlóinak köréből, porfogó meg van enélkül a drágagyi nélkül is elég. :)
Bocs az aláhúzásért, mobil átkapcsolt, ki hiába jelölöm, nem írom be újra.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#7) opr válasza Synthwave (#4) üzenetére


opr
veterán

Amugy siman, de miert lenne himnemu?
A Cougar az a szleng a ~40-es 50-es szingli, feszes leopardmintas rucikat meg hasonlokat viselo, 18+-osan erosen aktiv, sokszor naluk joval fiatalabb csavokra vadaszo nokre.
A Cougar conquer az ebbol egy olyan sikeres peldany, aki mar elerte a hodito cimet is.

De persze igy vegiggondolva lehet forditva is nezni, es akkor meg egy fiatal csavo, aki a Cougar-okra hajt raadasul sikeresen, akkor pedig az a story, hogy a SzivarvanyZeusz megirigyelte hosunk eredmenyeit.

Persze, ha mar SzivarvanyZeusz, akkor meg siman lehet, hogy csak nagyon bejon neki a Cougar Conquer srac.
Vannak itt opciok, na. Izles szerint lehet valogatni kinek melyik a szimpatikusabb. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem lehet inkább az, hogy esetleg azonos OEM-től veszik a házakat? :U :)

Elég sok "házgyártónál" bevált szokás ez. és csak saját logót kérnek rá.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) icp1970


icp1970
senior tag

Borzalmasan ronda.

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

Lehet, hogy írtam már, de ha a kontinensen nem találok olyan webshop-ot, ami forgalmazná a termékeiket, akkor kenhetem a hajamra... pedig egész jó házakat kínálnak. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) TeeBee73 válasza opr (#7) üzenetére


TeeBee73
addikt

Mindig csak a hupákolás jár az eszetekben... ;]
Amúgy, egy tárhely felfüggesztéssel, egy vicc.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.