Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simi87


Simi87
senior tag

Imádom a 100hp-t. Gondolkoztam rajta, de inkább barchetta lett a befutó.

(#2) letepem


letepem
aktív tag

Pöppet nem értem ezt az autót, se nem szép, se nem praktikus és még drága is! Ilyen áron valami jó autót(japán pl) is lehet venni, persze ez határozottan magánvélemény!
Férfi létedre csodálom, hogy ilyen női autót vettél :)

[ Szerkesztve ]

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#3) vaki válasza letepem (#2) üzenetére


vaki
aktív tag

:)

No offense, de légyszi mutass egy olyan japán autót, ami 5 ajtós (tehát nem szedán), 2006-nál újabb, szívó benzines, 10s alatt van százon és kijön mondjuk 1,5 millióból (a Panda 1,3 volt).
A kilométert meg a többit most hagyjuk, szerintem nem fogsz találni...

[ Szerkesztve ]

A felhasználóbarát felhasználó

(#4) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

A HGT nekem is nagyon bejött, majdnem az lett a golf helyett. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5) Simi87 válasza letepem (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

Valakinek nem kell semmit kompenzálnia. Amugy a 100hp-t marha jó vezetni.

(#6) vaki válasza letepem (#2) üzenetére


vaki
aktív tag

Jah, meg szerintem elértem azt a kort, hogy az ilyesmi nem számít :DDD
A következő autóváltás a kapuzárási pániknál lesz, majd akkor én is nézek valami jó kis cabriót :P

Ha a család is úgy akarja, már ma felkerül a 2. rész....

A felhasználóbarát felhasználó

(#7) Evil Snowman válasza vaki (#3) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Pl ez majdnem megfelel az elvárásoknak (évjáratot leszámítva, de mint tudjuk állapotot veszünk nem évjáratot). Jómagam tavaly novemberben vettem egy 3 ajtós verziót és nem bántam meg. A korábbi sajnos már lassan 30 és sokat is evett, így cserélni kellett.

Az előd és az utód, aki érdekel. :K

Aki szerint meg ezek női autók, az szerintem meg csak simán ostoba. Aki kompenzálni akar vagy azt hiszi, hogy majd a szomszéd többre fogja tartani, mert vesz egy luxusnak látszó autót 100 év hitelre az meg is érdemli. :R

(#8) letepem válasza Evil Snowman (#7) üzenetére


letepem
aktív tag

Én egy mazda 3-ra gondoltam bár ott a szedán az igazán dögös! Kicsit kicsúszik a korhatárból, de egy igen vállalható autó! Vagy corolla 5 ajtós, sport is van hasonló árban!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#9) Evil Snowman válasza letepem (#8) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Corollából valóban van most egy fenn, meglepően olcsó. Csak kérdés, hogy az egymillió-kétszázezres összeghatár kinél mit takar. Nálam magába foglalja a gépet, átírást, olaj, szűrők, fékbetét cserét. Ez esetben a Corolla már nem játszik.

MAzda is jó csak sajnos nagyon szeret rohadni. Ismerősöm MPV-jének a jobb első ajtajának alső fele már lassan eltűnik a rozsda miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Simi87 válasza Evil Snowman (#9) üzenetére


Simi87
senior tag

Nálunk a 2006-ban újjonnan vásárolt 3-as mazdának 5 éves korára eltünt a hátsó kerékíve.

(#11) vaki válasza Evil Snowman (#9) üzenetére


vaki
aktív tag

Ha erre gondolsz, azt a Celicás kollégám megnézette, a kereskedések árulják már vagy fél éve és minimum 300 ezret még bele kéne ölni ahhoz hogy használható legyen...

Mazdát én is kilőttem, még az ufó Civicen gondolkodtam, de az is kilógott felfelé a költségkeretből... Yarisa van anyósomnak :) Nekem a középen levő műszerek annyira nem jönnek be, ettől függetlenül nem rossz autó.

A felhasználóbarát felhasználó

(#12) Evil Snowman válasza vaki (#11) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Igen arra gondoltam. :B Mi baja szegénynek?

Bár az autó maga egy feneketlen kút sajnos. :DDD Nekem még lesz egy nagyobb kiadás a Yaris-ra, de azzal már közeledni fog az elképzeléseimhez (gyári turbo kitt kb. 160 paci).

A középen lévő konzol valóban megszokást igényel, de a TS-ben nem digit hanem analóg, ami talán egy fokkal jobb, bár eléggé megosztó a kinézete. JDM piacon lehet kapni kormány fölé szerelhető műszeregységet és a probléma megoldva. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.