Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) mephi666 válasza bul07 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

mi is így gondoljuk: 76-78 évesek, fater meg fizikailag messze nem az már, aki volt 10 éve :( nem akarunk rizikózni, ezért nem megyünk... anyukám viszont bőszen szervezgeti a családi ebédeket, amire minket is hívnak ("nem félnek ők a vírustól"), de múlt héten is kihagytuk, mert akkor kezdődtek épp a tüneteink... család többi tagjának nem tilthatjuk meg (pl nővérem tanár, gyerekek középiskolásak, rengeteg emberrel találkoznak napi szinten) ...ők nem aggódnak, de én nem szeretném, hogy bűntudatom legyen később...

érdekes amúgy, mert elmúlt napokban úgy éreztem, hogy kb 20%-on pörgök, tegnap már jobb volt sokkal: estére már 70-80% körülinek éreztem magam, most meg minimális tünetekkel 95+

ui: egyébként nem rettegünk a vírustól, de logikusan gondolkodva "ha nem muszáj, ne fertőzzünk már feleslegesen, ha esetleg elkaptuk volna"

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.