Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) bul07 válasza vaki (#10) üzenetére


bul07
nagyúr

Szándékosság ugyan nem erre gondoltam

Hanem hogy ebben a helyzetbe eszembe nem jutna időseket látogatni még tünetmentesen se
Pont az esély miatt hogy tünet nélküli fertőző lehet bárki, és pár nappal utána is előjöhetnek a tünetek

Most nagyon durva feltételezés jön és még véletlen se történjen meg
Ha most édesanyádról kiderülne hogy elkapta és végzetes esett lenne a lefolyás bennem motoszkálna hogy én vittem neki az én hibám, de még véletlen se

Én ezért is nem megyek semmilyen rokonomhoz, még öcsémhez se pedig egy faluban élünk
Nehogy az legyen hogy én vittem oda ha véletlen rólam kiderülne

Ép ma jönnek unokatestvéremék Budapestről halottak napjára mennek temetőbe, hát nem repesek az örömtől hogy találkoznak édesanyámmal(61) és édesapámmal(70)
De most hogy tiltsam meg nekik ha ők nem fogják fel ésszel hogy nem jó ötlet látogatni az öregeket :F
(Amúgy vicces mert édesanyámnak vagy 10éve elment a szaglása valami gyógyszer miatt, most mondtam neki hogy egyből tegye hozzá ha feljön nehogy azt higgyék hogy elkapta :) )

De ez igaz mindenre mi a fennért nem tudnak a seggükön maradni az emberek a lakásukban, minek kell menni éterembe, kocsmába, focimeccsre, stb
Aztán meg jön a sírás rívás hogy cégek mennek tönkre mert olyan helyzet jön hogy tömeges elbocsájtások lesznek, még nagyobb mint eddig

Na de abbahagyom mert még jön a beszélgetés zárás itt mert van korona fórum és tessék oda menni dolog

De tényleg minél hamarabb gyógyulj meg

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.