Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Vakegérke, szerintem te nagyon tehetséges vagy verselésben is! :K :R Köszönöm a megtisztelő sorokat! :D

Hanem mondok neked valamit. :B Szerintem a humor az erősséged és talán azt kéne ötvöznöd ezzel a másik (verseléses) műfajjal ;)

Nagyon élveztem az itt is linkelt soraidat!! :D :DDD További sok sikert kívánok! :C

IN GOD WE TRUST!

(#2) talmida


talmida
Közösségépítő

...és, hogy a témával kapcsolatban is szóljak, fogadd ismételten őszinte részvétemet a feleséged miatt :((( Valóban nagyon szerethettétek egymást. :K

IN GOD WE TRUST!

(#3) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Nagyon szép. :C :C :C :C :C :C :C :C :R :R :R :R :R :R :R

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#4) Csemike


Csemike
csendes tag

Ez nagyon-nagyon jó! :K

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nos, ez egy kósza kísérlet volt részemről. Felhajtó erőként talmida volt kedves szolgálni, amelyet linkeltem.

Nem jött be.
Semmi baj, a rímelés tényleg nem az én műfajom.

Ennyi voltam fűzfaköltőként. Köszönöm az érdeklődést, türelmet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Neil Watts válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Eloszoris oszinte reszvetem! :(

Aztan hogy magahoz a jelenlegi temahoz is kapcsolodjak:

Kosza kiserlet? :) Senki sem ugy szuletik, hogy Petofi vagy Arany modjara tudjon rimeket faragni. Ezt gyakorolni kell. :) Jomagam probalkozok prozai szovegek es dalszovegek forditasaval angolrol magyar nyelvre, kisebb-nagyobb sikerekkel. :)

Szoval csak igy tovabb! :) En szivesen vennek meg ilyeneket, mas oldaladrol is megismerhetnenk legalabb.

"Felhajtó erőként talmida volt kedves szolgálni, amelyet linkeltem."

Na latod! Sokunknak tetszene ez amit elkezdtel, koztuk nekem is! :) Ugyhogy a kezdemenyezést lájkolom! (sic!)

"Nem jött be."

Nekem - es szerintem meg sokunknak - annal inkabb. :)

"Semmi baj, a rímelés tényleg nem az én műfajom."

Mint mar irtam ezt sokat kell gyakorolni.
Ami szemetszurt az a sorhosszusag, erre figyelj jobban, s legkozelebb jobb lesz!

"Semmi baj, a rímelés tényleg nem az én műfajom."

En ezt mashogy latom :)

"Ennyi voltam fűzfaköltőként. Köszönöm az érdeklődést, türelmet."

Varjuk a tobbi koltemenyt! :R

Tisztelettel,
core2

(#8) Vakegérke válasza Neil Watts (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nézd, őszintén mondom, értékes számomra mindaz, amit mondtál. Tisztelettel meg is köszönöm. :R

Azonban láthatod, hogy hárman voltatok mindössze, akik egyáltalán szót vesztegettetek soraim értékelésére.

Nem vagyok sikerhajhász, de úgy tűnik, hogy vakvágányra siklott próbálkozásom.
No persze nem vártam tapsvihart, és pusztán az ösztökélt, hogy talmida dicsérő szavait nem hagyhattam "maradandó" válasz nélkül.

Szükségem van a szavak szabad használatára. Nincs gát, és ha úgy ítélem meg, hát akárhány szavas sor után egyetlen szó következik, de az rímel.
Célzok ezzel arra, hogy szóvá tetted a sorhosszúságot.

Mondok valamit. Van egy vicc, talán ismerős.
Az állatok építenek egy közös budit az erdőben. Reggelre ki van törve az ablaka. Nagy a felháborodás, méltatlankodnak az állatok. Ki lehetett a galád?
- Az úgy volt, - mondja a nyuszi, - hogy erre sétáltam, egyszer csak berántott a maci, kitörölte velem a fenekét, és kivágott az ablakon.
Balhé ezerrel, ledorongolják a macit, megcsinálják az ablakot.
Másnapra az ajtó hever a földön pozdorjaként. Hát ez meg ki volt, ezt kérdi minden állat felháborodva.
- Az úgy volt, - mondja a farkas, - hogy mentem volna vadászni, de a maci berántott, kitörölte velem a fenekét, aztán kivágott ajtóstól.
A maci kénytelen elviselni a szidalmakat, az ajtót helyre állítják.
A következő napon romokban az egész budi. Ilyen nincs, baromi mérgesek az állatok. Ki tehette?
- Az úgy volt, - mondja a süni, - ...

Tudod, ezt a viccet szándékoztam rímes formába önteni. Már meg is volt az egész a fejemben.
Lelkesedésem lelohadt. Nincs miért, nincs kiért.

Nem nekem való a verselés.
Nem nektek való a verselésem.
Talán tudok rímeket faragni, ám ha teszem, csakis szabadon. Tükrözze mondandóm gyenge kísérletem, amely nem tesz költővé, csak azt mutatja, hogy nem tisztelem a sorhossz szabályokat, kötetlenül akarok csapongani.

Vagyis nem akarok. Legalábbis a versek világában. Elég volt ez a próbálkozás ahhoz, hogy kiderüljön, semmi keresnivalóm nincs errefelé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Neil Watts válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R

(#10) talmida


talmida
Közösségépítő

Jaj, egérke, nem ismerek rád! :Y Mit számít, hogy hányan találtak ide?? ;] Mi az, hogy nem jött be? :P Idefigyelj, core2-nek igaza van, "Senki sem úgy szuletik, hogy Petőfi vagy Arany módjára tudjon rímeket faragni." :K

Nagyon föl tudja ám dobni a napot egy-egy jó vers. ;) Eröltetni persze nem szabad, mert az nevetséges vagy siralmas. :DDD Gyakorolni azonban célszerű. :B Úgyhogy csak rajta! Folytasd a magad és mások szórakoztatására. :K Képzeld, volt idő, hogy én is írogattam a magam kedvéért. Igaz, a legtöbb csak kínrím volt. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#11) Neil Watts válasza talmida (#10) üzenetére


Neil Watts
veterán

Vegre valaki aki latja a hszem pozitiv oldalat is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) aggleány


aggleány
addikt

Vakegérke!

Én pár napja fedeztem fel a Logoutot, eddig valahogy soha nem néztem be ide, de ha fogsz még ilyeneket írni, akkor érdemes lesz ide visszajönni. :K

(#13) Vakegérke válasza aggleány (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha kutakodsz írásaim között, bizonyára akad néhány, amely elnyeri tetszésed.

Köszönöm, hogy elolvastad, és köszönöm megtisztelő véleményed. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) aggleány válasza Vakegérke (#13) üzenetére


aggleány
addikt

Én köszönöm, hogy elolvashattam :K Ilyen esetekben mindig újjáéled a hitem a jóban és abban, hogy vannak még értékes emberek, csak még nem találkoztam velük.

Most értem haza egy egész napos autózásból (rokonlátogatás, ilyesmi), már készül a kávé, és utána kezdem is a kutakodást.

Köszönöm, hogy itt vagy a Logouton :R

Sajnálom, ami Veled történt. Amennyire én látom, általában sajnos a jó emberek mennek el előbb. Talán azért, mert már nincs dolguk itt, mindent elvégeztek, amit feladatul tűztek ki maguk elé, és átadják a helyet az olyanoknak, akiknek még sok a földi világban a tennivalójuk. Én legalábbis szeretném ezt hinni.

(#15) Vakegérke válasza aggleány (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezernyi gondolat szánkózik az agyamban. Na ne.
Maradjunk abban, hogy talán lesz olyan írásom, amely örömet okoz számodra, akár megnevettet, akár megríkat.

Érdeklődésedet köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Brutális eb


Brutális eb
addikt

666

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17) Vakegérke válasza Brutális eb (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem értem. Kifejtenéd?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Dr. Romano válasza Vakegérke (#17) üzenetére


Dr. Romano
veterán

666

Bár nem értem én sem, de lehet a vers sátánista, nem olvastam :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#19) Vakegérke válasza Dr. Romano (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmi sátánista nincs a versben. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Itt is mondom: Csak azt nem tudom, hogy ezt miért nem olvastam!!??

Zseniális! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hááát... Nem hinném, hogy "zsenilis". Csak hagytam, hogy dőljön belőlem a szó.

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) moonlight115 válasza Vakegérke (#21) üzenetére


moonlight115
tag

:C
Ma délután versedre bukkantam,
Pár percre belekukkantottam,
Csak így sietve, átutazóban.
Tudsz te ha akarsz, de ezt már mondtam.
Nekem is megköszönöd, hogy elolvastam? :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23) Vakegérke válasza moonlight115 (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy a csudába ne? Persze, megköszönöm. :)
Elolvastad, és ez számomra nagy öröm. :K

Szerintem vár még rád nagyon sok írásom. :B
Türelmem, időm van. Hogy olvasd, kivárom. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) moonlight115 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


moonlight115
tag

Néhanapján "napi régészkedem",
Mint Eczke is mondta nekem.
Ha felfedezek régi írást egy blogban,
Odaírja nyomban.
Miért jár ő a nyomomban?
Vajon most is felbukkan? :F :U ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25) Vakegérke válasza moonlight115 (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne zavarjon. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) moonlight115 válasza Vakegérke (#25) üzenetére


moonlight115
tag

Nem mondtam, hogy zavar,
De jobb egy nyári zivatar! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.