Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) moha21


moha21
addikt

Rengeteg példa van ilyenre, legutóbb autóalkatrészekkel voltam így, hogy egy ablak többszöröse, mint egy komplett hátsó ajtó ablakostól, mindenestől.... wagonr+

Ja meg az a felső 2 műanyag szarság ( csomagtartó ) az is horrorárban megy.

Igazából lehetne sorolni a példákat.

PS.: Szerintem felesleges volt ennyire részletezni azt, hogy a paprika kétszer csípett. :-)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Erdekes egy bejegyzes az szent. :DDD

Amugy az egesz bejegyzest ennyivel leirhattad volna: Folyatott a klotyoban egy gumiharang/hollander es megcsinaltam egyedul. ;] :DDD

De mondjuk kezd mar nagyon unalmas lenni, hogy a topikok 90%-aban a veszekedes megy. :W Par eve meg nem ez volt a forumon. Komolyan mar elmegy az ember kedve az egesztol, hogy mindenhol csak egy baxtatasa megy. :W

[ Szerkesztve ]

(#6) h3lios válasza Lauda (#5) üzenetére


h3lios
addikt

Túl sok az önjelölt moderátor. :U

B-tag: H3lios#2825

(#7) moha21 válasza Lauda (#5) üzenetére


moha21
addikt

Egyébként legalább vette a fáradtságot és olyan jól körülírta a semmit, hogy jó volt olvasni és meg is tettem.
Annak ellenére, hogy nem igazán érdekel a téma. _:>

(#8) Lauda: Ja, de igazából nem lettem kevesebb tőle úgy érzem.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) Lauda válasza moha21 (#7) üzenetére


Lauda
félisten

En is vegigolvastam es azert jegyeztem meg (nem rosszindulatbol egyaltalan), hogy a nagy budos semmirol olvastunk egy csomot. :DDD

Bar Vakegerke fosasi tevekenysegerol meg ugy se volt bejegyzes. :DD

[ Szerkesztve ]

(#9) Vladi válasza ittakary (#1) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Minusz Vladi.

De most tényleg erős kicsit. :DDD Viszont magyar termék, tehát építő végső soron. :DD

bambanő cikke tetszett a témában, az elég burkolt volt, hogy ne legyen közönséges, de vicces. :C

(#5) Lauda:

Egyébként igen. Okoskodás, mindent jobban tudás, trollkodás és a kedvencem: érvelés. Ha kell hanem érveljük meg még a kákán csomót is. :W

Én se vagyok bűntelen, de mostmár tényleg sok. :(

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10) #81556480


#81556480
törölt tag

Hmm! zseniális ;]

Nem akarok sértő lenni de tényleg itt tart a világ hogy egy 500 forintos probléma megoldását sikerként könyvelik el az emberek? megírják a neten és várják az elismerést?
Én még úgy nőttem fel hogy a ház körüli problémákat először megpróbáljuk megoldani, és ha nem megy akkor jön a szakember. Persze nem gányolásra gondolok( egy budit már csak nem lehet életveszélyessé tenni hozzánemértéssel :D )

Szóval az írás vicces, engem szórakoztatott! :C

(#11) Lauda válasza Vladi (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Jah, sajnos ez megy. Tegnapi bejegyzesem: [link] Hogy ebbol hogy hoztak ki megint a vegen ezt... :W

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ahogy jött, úgy írtam. Tudom, hogy szószatyor vagyok.

Aki elolvasta, annak köszönöm, hogy szánt rám néhány percet. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Lauda válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Lauda
félisten

Irjal csak nyugodtan, ami jolesik. :K

(#14) fesii válasza Lauda (#5) üzenetére


fesii
aktív tag

Attól, hogy valaki leírja a véleményét az adott témával kapcsolatban akár legyen az pozitív akár negatív vélemény szerintem ez nem elvetendő. Számomra inkább az a gond ahogyan az emberek manapság leírják véleményüket. Eszméletlen hogy tudunk beszélni egymással akár neten akár a való világba...

[ Szerkesztve ]

(#15) Lauda válasza fesii (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Nem is irta senki, hogy elvetendo, ha valaki leirja a velemenyet. Elolvastad amit irtam egyaltalan? A veszekedes, egymas szandekos k@rogatasa, a semmi bizonyitasa tobb ezer hsz-en keresztul, csak azt ne kelljen irni, hogy igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#16) moha21 válasza fesii (#14) üzenetére


moha21
addikt

Annyit írt, hogy mélyen belegázol bimbózó lelkivilágába a bejegyzés írója, mert fröcsög a kula és mennyen vissza.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17) fesii válasza Lauda (#15) üzenetére


fesii
aktív tag

Ezesetbe elnézést én értettem félre. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#18) Lauda válasza fesii (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Ugyan mar. :) Eppen azert van a forum, hogy emberek megbeszeljenek dolgokat. Mas emberek, mas velemennyel. En azt latom, hogy manapsag legtobbszor mar nem a gondoltok megvitatasa folyik. Lehet az ami korulvesz minket nap mint nap, az teszi ra a belyeget, ki tudhatja. :(

(#19) ch003067


ch003067
addikt

Érdekes írásaid vannak :D

(#20) Vladi válasza fesii (#14) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nem a vélemény leírása a gond, hanem egymás leírása. Sokszor az az érzésem, hogy csak ez utóbbi a cél, semmi más.

(#15) Lauda:

Meg az is kéne, hogy :
"értem amit mondasz."

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) Dany007 válasza Lauda (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Most hogy mondod van benne valami...

Amúgy van pár ilyen írók akik képesek a "semmit" is úgy előadni, hogy én meg képes vagyok egy seggel végigolvasni. Volt itt már pár olyan írás, amibe úgy kezdtem bele, hogy na jó csak beleolvasok mégis miről szól, aztán nem tudtam "letenni". :)

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Érdekes dolog.
Olyan személy rúgott belém, akiről álmomban sem gondoltam volna, hogy megteszi.
Olyan személy mondta, hogy "Irjal csak nyugodtan, ami jolesik", akiről azt hittem, hogy a jó büdös fenébe kíván.

Nézzétek, talán érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy valóban pocsék az, amit írok, vagy csak azért tűnik pocséknak, mert én írom.

Lehet, hogy f*som a szót, és értéktelen dolgokról beszélek, de legalább őszintén teszem. Ahogy jön, úgy tálalom. Mindenki döntse el, hogy ha már vette a fáradságot, (amit köszönök szépen,) és elolvasta írásom, érdemesnek találja-e arra, hogy kommentárt fűz hozzá.
Teheti ezt jó szándékkal, vagy lekezelően. Egy a lényeg: szívből(, és az íráshoz kapcsolódóan) szóljon. Csak így érdemes.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ahogy korábban leírták, egy apróságot írtál le sokszáz karakterben, mégis kedvem volt végigolvasni és nem úgy hagytam ott a bejegyzést, hogy mi ez a sz*r... :) ellentétben heti sok tíz bejegyzéssel, ami után megfordul a fejemben, hogy mi baja van az illetőknek agyilag... Az első hsz.-re reagálva ha leírnám az őszinte véleményem repülnék, szóval csak annyit, hogy ne beszélj az egész PH nevében. Ettől közösségi, guga szófosása, Vakegérke szófosása, és a többiek... akinek nem tetszik, nem olvassa, vagy otthagyja, hogy ez mi a szar volt... ha tetszett akkor meg kommentelsz, nem kell a gyilkolászás még itt is...

[ Szerkesztve ]

(#24) FatalEror válasza ittakary (#1) üzenetére


FatalEror
addikt

Én értékelem a "munkás" írásait,és legalább nem csak a YT-s linkelő posztok vannak a logout-n,szóval köszönjük vakegérke,egy üde színfolt vagy itt PH-n. :R

HardCore is my LifeStyle

(#25) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem nem ez volt a célja a bejegyzésnek de sírva röhögtem a bejegyzés minden bekezdésén. :D Valóban nem mindennapi a mondandó, de belefér. Láttam már cifrább bejegyzéseket..

All→M8

(#26) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

A kezdés után megláttam, hogy úristen mennyi van még hátra a nagy semmiből (ezt gondoltam valahogy elsőre). Aztán mégis megragadott. Én sem szimpatizálok Vakegérke minden megmozdulásával, de ez bárkiről elmondható, elvégre senki se tökéletes. Végül csak elkapott a szalag és végigolvastam. Ahogy írta fentebb valaki "nem lettem tőle kevesebb". Helyén kell kezelni, számomra szórakoztató volt addig az 5 percig. Nem éreztem úgy, hogy világot akart volna megváltani és feleslegesen vulgáris sem volt. Egyszerűen leírta nekünk és kész. Nem gondolom azt, hogy emiatt bannolni kellene valakit... (az önjelölt moderátorokat előbb b@sznám ki a PH!-ról, ha rajtam múlna) ;)

Sent from my keyBoard

(#28) biznisz_man


biznisz_man
tag

Hát ez nagy! :)
Nem lehetett rajta unatkozni! Fogalmazás és szóhasználat 5 fölé :D

(#29) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Először is köszönöm az újabb hozzászólásokat. :)

Másodszor kérdeznék valamit a "felsőbb hatalomtól".
Milyen okból törölte bárki (akinek módja volt rá) az első négy hozzászólást?
Az egy dolog, hogy ittakary nem volt túl barátságos, de szalonképesen fogalmazott, és én sem voltam vele barátságtalan. Válaszként mosolyogva köszöntem meg hozzászólását.
A következő két hozzászólás sem volt akkora teher ittakary számára, hogy szegény lelke beleroppanjon.

Benéztem a modker-be, senki nem kért moderációt.
Hadd kérdezzem meg, hogy akkor mire fel az önkényes matatás a topicomban?

Mert ugye privát megkeresés alapján nincs moderáció, hivatalos megkeresésnek nyoma sincs.

Szeretnék választ kapni.
A fórumban nem találtam megfelelő rovatot. Ha találtam volna, nem itt tenném fel kérdésemet.

Szerk: Apropó...
Tisztelettel kérem visszaállítani az eredeti állapotot. Biztos nem lehetetlen, hiszen egyszer véletlenül az :L topic is töröltetett szőröstől-bőröstől, aztán korrigálva lett a dolog.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) Vakegérke válasza Vakegérke (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Türelemmel várom a tájékoztatást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Mr X válasza Vakegérke (#29) üzenetére


Mr X
veterán

Azt ugye tudod, hogy moderáció nem csak kérésre történik. Gondolom egy modi erre járt, olvasta, soknak ítélte, törölte.

(#32) Vakegérke válasza Mr X (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Természetesen értem amit mondasz, ebben hiba nincs. Azonban semmi olyan nem hangzott el, ami a moderációra okot adott volna.

Szerintem ez a kéretlen intézkedés csupán arra volt jó, hogy ittakary kifakadását a továbbiakban ne érhesse vád. Megismétlem, "...nem volt túl barátságos, de szalonképesen fogalmazott...", így érthetetlen számomra a dolog.
Vagyis egyféleképp mégis értelmezni tudom. Valaki "atyai" gondoskodással védelmezi fórumtársunkat. Nyoma ne maradjon, hogy mit mondott, mert nem túl hízelgő rá nézve.

Most csak az én topicom sérült. Azonban ha nincs megnyugtató magyarázat, élek a gyanúperrel, hogy máskor is lesznek ilyen magyarázat nélküli, indokolatlan, kéretlen beavatkozások akár nálad, vagy bárki másnál.

Az lenne számomra az elfogadható, ha nyilatkozna a beavatkozó "nagybetűs", és megmagyarázná, hogy milyen indokkal törölt négy hozzászólást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Mr X válasza Vakegérke (#32) üzenetére


Mr X
veterán

Szokás szerint túlkombinálod. :)

Erre járt egy modi, meglátta az adott hsz-t, és törölte, hogy ne legyen további hadakozás belőle. Nem kell emögé is titkos összeesküvést odaképzelni.

(#34) Vakegérke válasza Mr X (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én vagyok az öreg kombinálós fia. :D

Na, ez már ésszerű indok, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) callmeakos válasza Vakegérke (#29) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt én is mérhetetlenül gyűlölöm ha valaki úgy túr valamilyen dolgomba hogy nem szól, csak megteszi. És ez igaz a PHra is. Szerencsére ilyen még nem történt meg velem hogy szó nélkül töröltek valamit, ha ilyen volt Kalandor mindig dobott egy PMet hogy mi a helyzet.
Szerintem keresd meg őt PMben :)

All→M8

(#36) #81556480


#81556480
törölt tag

A rendszer él, forr a vér ;] :O

(#37) Lauda


Lauda
félisten

Csak mint informacio, ami mar vagy szazszor lett leirva, de nehanyan nem ertik: Nektek itt semmitek sincs, csak a ph-nak van. A ph barmilyen megbizott moderatora es hzaigazdaja pedig barmikor es barmit torolhet, amit jonak lat. :) Nem koteles megindokolni es nem koteles szolni sem.

[ Szerkesztve ]

(#38) #81556480 válasza Lauda (#37) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem nincs bajom a PH! val, meg nem is zavarok itt sok vizet, de ez a HSZ kicsit erős! :Y

(#39) Mr X válasza #81556480 (#38) üzenetére


Mr X
veterán

Pedig igaza van.

(#40) #81556480 válasza Mr X (#39) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#41) - inkább semmi :K

[ Szerkesztve ]

(#41) Lauda válasza #81556480 (#40) üzenetére


Lauda
félisten

Te most mirol beszelsz?

(#42) Mr X válasza #81556480 (#40) üzenetére


Mr X
veterán

Az oldal nem is fogalmazta ezt meg így. Lauda nem a PH képviseletében írta azt, amit. De tömören kifejezte a lényeget.

(#43) #81556480 válasza Mr X (#42) üzenetére


#81556480
törölt tag

elnéztem valamit.. :R

azt hittem ő is modi vagy hasonló..

kussótam :))

(#44) callmeakos válasza Lauda (#37) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

akkor a sok ruszkis bejegyzésed sem a tied. höhö ;] ;]

All→M8

(#45) Lauda válasza callmeakos (#44) üzenetére


Lauda
félisten

De. ;] ;] Azokra kizarolagos jogaim vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt hittem, hogy berzenkedésem okán lehurrognak páran. Nem így lett.

Mr X pár szóval megnyugtató magyarázatot adott, illő módon megköszöntem neki.

Nos, jó kérdés, hogy az intézkedő "nagybetűs" erre miért volt képtelen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) Eastman


Eastman
őstag

A szükségesnél több információt tartalmaz a bejegyzés.

...szerintem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#48) Vakegérke válasza Eastman (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit mondasz, megrövidítsem?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) Eastman válasza Vakegérke (#48) üzenetére


Eastman
őstag

A hosszával semmi baj. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#50) Vakegérke válasza Eastman (#49) üzenetére


Vakegérke
veterán

Segíts már. Az elejével van baj?

Mondjuk ezeket kihagyom... Mit szólsz?

"Mondjuk ez az élmény nem volt mindennapos, mivel előző este erőspaprikával tuningolt vacsiban volt részem. Most mondjam, hogy visítva emlékeztem a vacsorára? :D"

"Tény, hogy nem szoktam szagolgatni a fenekem, de mégis..."

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.