Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Huh....ez nagyon emberi !!

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#2) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Emberekről írtam, akiknek egy kicsit másként pörög az agyuk, mint az átlag embereké. :)

Erikám reagált.
"Emlékeim szerint 13 éves voltam, mert 14 évesen a fülbevalót kaptam, ami mai napig is a fülemben van, annyira a szívemhez nőtt, pedig van több fülbevalóm is. Tényleg azok az ajándékok okozták a legnagyobb örömet, amit akár értéktelennek is mondhatnánk. Nem tudom, hogy Tőled vagy Anyutól kaptam a rózsaszín hajú, buci fejű babát, amit anno Tomi babának neveztem el, de ma is megvan és igen, a lovas felszerelés, aztán a teniszütők."

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) greenity


greenity
aktív tag

Boldog gyermekkora lehetett a gyerekeidnek :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) Vakegérke válasza greenity (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hagytam őket gyereknek lenni, hiszen én is egy nagy gyerek voltam, és vagyok ma is. :)

No persze időnként a szigor is előkerült, ha szükség volt rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) greenity válasza Vakegérke (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

A vége ismerős :)
Mondjuk nálunk azért kevés alkalommal volt ilyenre szükség :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

A jó értelemben vett emberi tulajdonságra próbáltam utalni,nem elég kifejezően.
Mert a csalás, rablás,politika,háború,öldöklés,harácsolás és még sok egyéb is emberi tulajdonság de nem igazán nevezném jónak.
Helyesbítek:nemesen emberi !
Az biztos egy gyerek az ilyesmit sosem felejti el.
De te sem. Meg a karórád.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#7) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes lenne tudni, hogy aznap hányan meséltek rólunk otthon. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#7) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Legalább volt egy jó napjuk, mert azért ünneplőbe öltözött teniszezőket nem sűrűn látni.
Nekem is volt hasonló megmozdulásom a fiammal,de nem ünneplőben.Ő már elfelejtette.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#9) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó ezekre a bugyutaságokra emlékezni. :)
A fiad lehet, hogy túl komoly. Nem vagyunk egyformák.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Persze hogy jó,sőt inkább a rossz emlékeket kéne elfelejteni,de még az se megy könnyen.
A fiamat azóta talán túl sok pozitív élmény érte,pedig az első igazi zöld-fehér pöttyös bőr focijáról volt szó!
Én bizony azt sem felejtem hogy kivitte a család a Palatinusra a lasztit és éppen heverésztünk, napoztunk,amikor egyszer csak oda jött hozzánk a Törőcsik meg a Dunai,és szépen kérték hadd láb tangózhassanak vele egy kicsit.2.5 óra múlva adták vissza, de 1/2 óránként megkérdezték hogy még játszhatnak-e?Több focista is volt velük,labdájuk meg egy szál se.
Én nagyon élveztem amit ott bűvészkedtek.Tényleg igazi zsonglőrökként adták elő.28 vagy 30 éve.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#11) sziku69


sziku69
senior tag

Ezek az emlékek megfizethetetlenek. Pár hónapja tanítottam a fiamat bicajozni. Két napig futottam mellette, fogva a nyereg alá beszorított seprűnyelet. Mindketten elfáradtunk rendesen, de amikor megtanult biciklizni, és láttam az kis arcán az örömöt, mindent feledtetett velem. Többet érnek ezek az emlékek mindennél.

(#12) moonlight115 válasza pgyorgy59 (#10) üzenetére


moonlight115
tag

"...amikor egyszer csak odajött hozzánk a Törőcsik meg a Dunai, és szépen kérték hadd lábtangózhassanak vele egy kicsit"
Mi a manó...Törőcsik Mari és Dunai Tamás együtt fociztak a strandon??? - Ez volt az első gondolatom, mikor olvastam... :D

Vasegér " hogy az üvegét egy teniszütő markolata törte be?"
El se tudom képzelni, ez hogy történhetett. Valaki erőszakkal kivette a kezedből és rácsapott? Vagy te? Vagy a kislányod? A kutya? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#13) Vakegérke válasza sziku69 (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most mondjam azt, hogy ezekért a "percekért" érdemes élni? :)

moonlight115: Jobbra akartam fordulni, aztán mégis balra érkezett a labda. Reflexből kaptam balra az ütőt, miközben a bal kezem még jobbos fordulóban volt.
Segítség nélkül is tudok szerencsétlenkedni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) moonlight115 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


moonlight115
tag

Ezt kifejthetted volna a bejegyzésben is, hogy a képzeletszegény olvasónak ne kelljen találgatni! :(( :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#15) Vakegérke válasza moonlight115 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én... izé... igenis. Szóval már benne van. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) moonlight115 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


moonlight115
tag

Így már mindjárt érthetőbb a sztori, kösz. :DD

Evés közben nem illik beszélni! ;]

"Vajon hány csorba társa mondhatja el magáról, "
Azt elhiszem, hogy a te órád tudott beszélni, míg össze nem törted, de a csorba társak??? Még ha teniszütő markolata törte is be az üvegüket, akkor se tudnák már elmondani... :(

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#17) pgyorgy59 válasza moonlight115 (#12) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Mondtam én hogy nem ők voltak? Aki tud-az tud !

;]

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#18) Vakegérke válasza moonlight115 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rátapintottál a lényegre. Mivel cáfolat nincs, az én órám az egyedüli, ami az állapotát előidéző történést illeti.
Ezt jól megaztmondtam... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#18) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Vakegérke

A néző sereget elfelejtetted?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#20) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha felfigyeltek arra, hogy az órámhoz kaptam, és egy nagyon csúnyát káromkodtam, csak akkor tudhatják, hogy milyen tragédia ért. No most ők engem igazolnak, ugyanis nem hiszem, hogy láttak hasonló cserép óratörést. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#20) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Akkor bizony ez megdönthetetlen tény marad.
Pedig milyen szép lett volna ha azt írja a fáma(vagy te) hogy "kiváló teniszezőnk,Vakegérke,a meccs hevében óriási zuhanás után még a karórája üvegét is eltörte..." :C

Hű de rosszindulatúnak születtem...

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#22) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval még az öltönyömet is tönkre kellett volna tennem? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#22) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

A jóból sosem elég.
Lett volna olyan legalább, mint mikor a Törőcsik Mari meg a Dunai Tamás focizgat a Palán... ;]

Mindent a gyerekért és a nézőkért jeligére !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#24) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Kedves kis írás. Számomra furcsa is a szülinapi felhajtás, pláne a kiöltözés meg minden hasonló... :) (Mi nem ünnepeljük már elég sok ideje, úgy tíz-tizenegy éve. Igaz, pont azért a 18. születésnapom a legemlékezetesebb, mert három nappal később vettük észre, hogy már elmúlt. :DDD) De így olvasva meglehetőst idillinek tűnik, ahogyan levezényeltétek.

(#25) Vakegérke válasza Crystalheart (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi sem öltöztünk ki általában a szülinapokon, de akkor valamiért úgy döntöttünk, hogy megtesszük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.