Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ezt néha én is megkérdezném pár felvásárlótól. Főképp a mai nap után.

(Ha erdekel megirhatom, de szigoruan pm-ben)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Természetesen érdekel. Azt viszont nem értem, hogy nevek, nickek, utalások nélkül miért ne tehetnéd közzé itt, a nagy nyilvánosság előtt mondandódat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Az ok is megy

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendben, köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Látom nem messze lakunk egymástól. :DDD De ha már nagyon "élményre" vágysz estére, akkor már átbattyoghatnál a Köki Centerbe. Mozognak ott jobbnál jobb, hülyébbnél hülyébb tevepatás lányok. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6) Vakegérke válasza V.Stryker (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megkukkoltalak a TérkéPH!-en, tényleg pár megállónyira lakunk. :)

Ami azt illeti, egyszer jártam a KöKi Centerben. Elég volt, még sok is. Bőséges légtér, sok alulfejlett biztonsági őr. Lehangoló, unalmas volt az egész.

Kell az élmény, de nem vágyom arra, amit lehetőségként említettél. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) V.Stryker válasza Vakegérke (#6) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Basszus, arra sem emlékeztem,hogy rajta vagyok.

Őszintén szólva néha megrémít, hogy X év aktív net használat mellett, mennyi információ van rólunk az interneten. :(((

Egyébként a posztra visszatérve, szvsz mindenkinek megvan a maga sztorija, a maga elcseszett élete, kinek így, kinek úgy. Sokszor engem is elkap az önsajnálat, aztán kicsit körbenézek a világban és akkor látom,hogy milyen szerencsés vagyok és már nem is foglalkozom tovább az önsajnálattal, megyek előre. Láttad a Gettó milliomos c. filmet? Érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8) aram01


aram01
nagyúr

"Ha az élet egy citromot ad,csinálj belőle limonádét"-már nem emlékszem kié ez a mondat de nekem könnyebb így,próbáljátok ki.Eleinte nehéz de működik

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Érdekes, újra előkerül egy szó, amelyet nem érzek, hogy enyém lenne.
Önsajnálat.

Csuda tudja. Csak én nem látom újonnan elkövetett soraimban?

Ami azt illeti, inkább az örök optimizmus jellemző rám. Mottóm: a problémák azért vannak, hogy kiröhögjük őket.
Ahogy talán mindenki, én is sokszor voltam a gödör alján, mindig kimásztam belőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) moonlight115 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


moonlight115
tag

Persze, hogy vannak normális kufárok. Te is találkoztál eggyel. :K Ahogy van optimista Vakegérke is. :K

Gratula ! Tetszett. :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#11) Vakegérke válasza moonlight115 (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.